4,9



Na základě 32 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU77 048,33 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem349,35 Kč/1kg
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Küfa jahodová karamelová kulička ovocná lahodná lízátka 100 kusů 1800g6,89 Kč/1kg
689,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Chupa Chups gurmánská lízátka 120 náplňových sáčků kuličková lízátka 1440g371,31 Kč/1kg
534,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,69 Kč/1kg
404,55 Kč
Prodejce: somnia24

Nimm2 Ovocné lízátka s vitamíny, 40 kusů
29 736,00 Kč/1kg
312,12 Kč
-14,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Küfa Lillipop ovocná lízátka ovocná lahodná 150 kusů 1700g
413,29 Kč/1kg
619,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Lollipop ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g
372,89 Kč/1kg
596,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Strawberry & Cream Lollipops 250 g
253,88 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ovocná lízátka Holland Foodz 200 kusů po 5,2 g - 1040 g ovocných lízátek
414,65 Kč/1kg
431,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chupa Chups Ovocné lízátka ve stojanu po 50 kusech 600 g
386,05 Kč/1kg
231,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Alster Lolly Lollipop s příchutí lékořice 100 ks 1800g
339,14 Kč/1kg
627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Holland Foodz nanuk žluté lízátko s ovocnou příchutí 90g
563,22 Kč/1kg
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Candyman – lízátka se salmiakovou příchutí – balení po 100 kusech
836,31 Kč/1kg
836,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
626,09 Kč/1kg
1 126,96 Kč
Prodejce: somnia24

Lízátko s jahodovou příchutí (1ks)
177,22 Kč
Prodejce: LBD

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nimm2 Owocowe Lizaki z Witaminami 80 g
954 500,02 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sun Lolly vodní led, který vás zmrazí exotickou příchutí 8 jednotek
Tropické ovoce jako vodní led. Přeneste si exotickou chuť tropů do svého domova s vodním ledem Sun Lolly Exotic. Jednoduše je vložte do mrazničky 24 hodin předem a vychutnejte si chuť přírodní ovocné šťávy v teplém letním dni. Sun Lolly neobsahuje žádné umělé konzervační látky. Dokonalá prázdninová nálada u vás doma.
CO-RO Deutschland Gesellschaft mit beschränkter HaftungJovyplatz 4
D-45964 Gladbeck
Sun Lolly je osvěžující vodová zmrzlina, kterou si můžete zmrazit doma a zpříjemnit tak chvíle celé rodině. Vysoce s ovocnou šťávou, sametovou konzistencí a intenzivní ovocnou chutí - dokonalé každodenní osvěžení. Pohodlný nákup, přeprava a skladování.
Obsah ovocné šťávy 10 %.
Složení: voda, cukr, šťáva (šťáva z pomeranče, jablka, ananasu, hroznového vína, mučenky a pyré z guavy, manga, banánu a meruňkového koncentrátu) (10 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová), stabilizátor (pektin), aromata, antioxidant ( kyselina askorbová), barviva (beta-karoten, beta-apo-8'-karotenal).
Výživová hodnota na 100 g:
Energetická hodnota 328 kJ/78 kcal;
Tuk 0 g,
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g;
Sacharidy 19 g,
- z toho cukry 19 g;
Bílkoviny 0 g;
Sůl 0 g
Výživová hodnota na 65 g porce:
Energetická hodnota 213 kJ/51 kcal;
Tuk 0 g,
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g;
Sacharidy 12 g,
- z toho cukry 12 g;
Bílkoviny 0 g;
Sůl 0 g
Skladujte při pokojové teplotě. Před konzumací zmrazte na 24 hodin (-18 °C).
Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Odřízněte horní část balení. Vymačkejte led.
Balení obsahuje 8 porcí (lízátek).
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.48 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, pomerančová, jablečná, hroznová, ananasová, mangová, maracujová šťáva z koncentrátu ovocné šťávy a guava, banánové a meruňkové pyré (10 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová), stabilizátor (pektin), aromata, antioxidant (kyselina askorbová), barviva (beta-karoten, beta-apo-8'-karoten).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 81,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 338,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 20,00 Sacharidy, z toho cukr: 19,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,00
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 620 g
- Potravinářský podnik
- CO-RO Deutschland Gesellschaft mit beschränkter HaftungJovyplatz 4 D-45964 Gladbeck
- Prodejní název
- Osvěžující nápoj s exotickou příchutí, který vás zmrazí
- Výrobce
- CO-RO A/S
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 410797
- Kód EAN
- 5775345204271
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.48 l
- Seznam přísad
- Voda, cukr, pomerančová, jablečná, hroznová, ananasová, mangová, maracujová šťáva z koncentrátu ovocné šťávy a guava, banánové a meruňkové pyré (10 %), regulátor kyselosti (kyselina citronová), stabilizátor (pektin), aromata, antioxidant (kyselina askorbová), barviva (beta-karoten, beta-apo-8'-karoten).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 81,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 338,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 20,00 Sacharidy, z toho cukr: 19,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,00
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 620 g
- Potravinářský podnik
- CO-RO Deutschland Gesellschaft mit beschränkter HaftungJovyplatz 4 D-45964 Gladbeck
- Prodejní název
- Osvěžující nápoj s exotickou příchutí, který vás zmrazí
- Výrobce
- CO-RO A/S
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 410797
- Kód EAN
- 5775345204271
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sun Lolly vodní led k samomrazení s jahodovou příchutí 8 kusů
141,71 Kč/1l
68,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led ke zmrazení s malinovou příchutí 8s
114,13 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led k samomrazení s příchutí coly 8 kusů
113,37 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led k samomrazení s příchutí manga 8 kusů
142,96 Kč/1l
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly ananasový vodní led 8x60ml samomrazící balení 480ml
113,37 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led k samomrazení s citronovou příchutí 8 kusů
110,42 Kč/1kg
68,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24

Terrasana Wassereis Eislollies Frucht 1 Karton
260,05 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Mixovací nádoba Excellent Houseware, polypropylen, 26x16 cm, bílá/černá
612,72 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PlanetHappy

Soukromí roleta 35m neprůhledné PVC plot fólie Soukromí roleta Windbreak pro dvojité pletivo plotu Soukromí roleta - kámen terakota
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sansevieria trifasciata Futura Superba 30-35 cm / květináč Ø 10 cm - barevné konopí luční
141,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Chodítko s houpačkou a volantem šedé barvy
1 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

Allibert Cube pouf, Čtverec, Šedá, 420 mm, 420 mm, 390 mm
1 138,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Dýňový čaj - 17 sáčků 32,3g
2 637,46 Kč/1kg
85,19 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
94% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
94%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše, jak má být!
Líbí se mi to, velikost porce jednotlivých sáčků je tak akorát. Stačí zmrazit na 24 hodin a máte hotovo. Není si na co stěžovat!
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kolová zmrzlina, kterou si můžete zmrazit
Protože nám kolová zmrzlina chutná nejvíc, poslední dodávka (50 x 8) nám nestačila ani na 6 měsíců. Vše je v pořádku.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chutné
pro změnu jiná příchuť; velmi chutné
Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkný zážitek pro děti
Dobré
Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zimní zážitek
Dobré
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutné
Chutné
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vodní led
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 8. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Také velmi chutné.
Dobrá intenzivní chuť.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zobrazit kompletní spinner POP lízátko s funkcí twist 15 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
494,33 Kč/1kg

Rtěnka Sweet Flash Unicorn Lolly 24er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
1 460,17 Kč/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
706,10 Kč/1kg

Tapiokové granule Malé granule 400g MERRE
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Displej, kompletní sada: 100 kusů lízátek "Pom Painter" s barvícími složkami (modrá)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,56 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
182,28 Kč/1kg

LOLLY S PŘÍCHUTÍ STRAWBERRY S ORGANIC ERYTHRITE 6 g - LIZUU
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
77 048,33 Kč/1kg

Chupa Chups Tongue Painter ovocná lízátka 250 náplní 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
994,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
331,52 Kč/1kg

Chupa Chups Best of lízátka ovocná krémová náplň sáček 3000g
1 053,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,22 Kč/1kg

Chupa Chups kolečko lízátka Stranger Things 200 kusů balení 2400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
972,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,18 Kč/1kg

Tri D Aix Rocks Lollipop Fruit Original Lolly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
850,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
850,60 Kč/1kg

Cool Blinki Tower blikající dudlík lízátko házení materiál pro karneval 360g
776,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 156,08 Kč/1kg

WOM BPOP Lollipop Mix Tower Bite Lollies 24 boxů 7 modelů
777,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 160,33 Kč/1kg

Sada 12 kusů lízátek "Einhorn Wonder Licker", váha 50 g, s kyselým práškem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
209,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
349,35 Kč/1kg

Sada 100 bonbonů "Fruity Pop Lollies" s žvýkací náplní, příchuť "Sweet Flash"
253,91 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
149,36 Kč/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48 707,50 Kč/1kg

Küfa krémové nugátové lízátko s nugátovou náplní 100 kusů 1700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
778,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
458,12 Kč/1kg

Holland Foodz Duhová ovocná lízátka ve tvaru spirály 45g 30 kusů
713,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
528,35 Kč/1kg

Küfa kulatá lízátka ovocná lízátka s ovocnou příchutí 100 ks 1800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
719,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
399,83 Kč/1kg

Holland Foodz lízátka jako kousek melounu červená zelená 70g 17 kusů
695,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,60 Kč/1kg

COOL 506918 Cool srdíčkové lízátko 200 kusů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
259,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,59 Kč/1kg