5,0



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W1 868,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Pure Seduction tělový sprej 250 ml W1 848,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jessica Simpson Fancy Love tělový spray pro ženy 236 ml
1 055,08 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Guess Girl Belle tělový sprej 250 ml W
1 128,00 Kč/1l
282,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pure Seduction - tělový závoj, 250 ml
2 805,88 Kč/1l
701,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Romantic - tělový závoj, 250 ml
2 903,20 Kč/1l
725,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 083,16 Kč/1l
520,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Temptation - tělový závoj, 250 ml
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Miss So – tělový sprej – Love Potion 140 ml
5 242,79 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Pure Seduction Candied - tělový závoj, 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Guess Love Romantic Blush tělový sprej 250 ml W
996,00 Kč/1l
262,77 Kč
-13,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
631,91 Kč/1l
149,13 Kč
Prodejce: MANADA

Christina Aguilera Violet Noir tělový sprej 236 ml W
779,45 Kč/1l
183,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sabrina Carpenter Sweet Tooth tělový sprej 236 ml W
1 508,64 Kč/1l
356,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Pink Sugar tělový sprej pro ženy 236 - Aquolina
1 278,05 Kč/1l
301,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Britney Spears Prerogative tělový sprej 236 ml UNISEX
777,80 Kč/1l
183,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Jennifer Lopez JLust tělový sprej 240 ml W
708,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nechte se překvapit 100% originálním tělovým sprejem Jessica Simpson Fancy Girl 236 ml a oslavte svou ženskost s tímto exkluzivním dámským parfémem s jedinečnou osobní vůní. Objevte 100% originální produkty Jessica Simpson!
- Pohlaví: ženy
- Typ: tělový sprej
- Název parfému: Fancy Girl
- Objem: 236 ml
Dámský tělový sprej
maliny,hruška,nektarinka
orchidej,brambořík,frézie
vanilka,santalové dřevo,jantar,pižmo
Jessica Simpson Fancy Girl tělová mlha 240 ml
Parfém Fancy Girl od Jessicy Simpson je květinově-ovocná vůně určená pro ženy, která v sobě spojuje sladké ovocné tóny s jemnými květinovými akordy. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2014 a je ideální pro ty, kteří oceňují lehké a hravé vůně.Hlava vůně vás přivítá svěží a šťavnatou směsí nektarinky, maliny a hrušky, které dodávají parfému živý a radostný úvod. Srdce vůně tvoří jemné květinové tóny frézie, orchideje a cyklámenu, které přinášejí vůni eleganci a ženskou jemnost.Základ vůně se usadí na hřejivých a smyslných tónech vanilky, pižma, ambra a santalového dřeva, které dodávají parfému hloubku a trvanlivost. Fancy Girl je ideální volbou pro ženy, které hledají hravou, sladkou a zároveň elegantní vůni, která podtrhne jejich mladistvost a šarm.
- Model
- Fancy Girl
- Hmotnost
- 0.261 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná
- Objem
- 236 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA), GLYCOL, BHT, BUTYL FRAGRANCE (PARFUM), BUTYLENE METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 0883991110862883991110862
- Model
- Fancy Girl
- Hmotnost
- 0.261 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná
- Objem
- 236 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA), GLYCOL, BHT, BUTYL FRAGRANCE (PARFUM), BUTYLENE METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL.
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 0883991110862883991110862
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Aqua Kiss tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
2 199,24 Kč/1l
549,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ePubIsland

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživující tělový sprej 250ml
2 062,40 Kč/1l
515,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Garden View - tělový závoj, 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Coconut Passion tělový sprej 250 ml W
2 670,68 Kč/1l
667,67 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Victoria's Secret, Fresh & Clean, Mist Spray, 250 ml
835,20 Kč/1kg
417,60 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kapslový kávovar, 0,7 l, Kávová kapsle, 1400 W, Černá
4 671,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sparkling Crème - tělový závoj, 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
2 513,56 Kč/1l
628,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
14 037,87 Kč/1l
1 052,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Zrepasovaný
24 871,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NESATEC

Victoria´s Secret - Lush Orchid Amber Body Spray 250ml
670,25 Kč/1kg
670,25 Kč
Prodejce: somnia24

Muller Textiles 30969.03.28, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
1 207,64 Kč
-405,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
802,16 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed

Nightsip Violet Petals & Champagne - tělový závoj, 250 ml
2 230,27 Kč/1kg
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Wild Willow tělový spray pro ženy 250 ml
2 264,00 Kč/1l
566,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Victoria's Secret Sunslope Mgiełka do ciała, 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Dove Mýdlo Kokos 90 G
321 000,01 Kč/1kg
32,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživující tělový sprej 250ml
1 548,12 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Victoria's Secret Pear Glacé tělový sprej 250 ml W
1 692,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Love Spell Sol tělový spray pro ženy 250 ml
2 460,56 Kč/1l
615,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Victoria's Secret Bare Vanilla tělový sprej 250 ml W
2 025,00 Kč/1l
506,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Victoria's Secret Cactus Water tělový spray pro ženy 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Island Market tělový spray unisex 250 ml
2 230,27 Kč/1kg
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno nahoře!
Objem 0,25 l
Rychlé dodání, skvělé přepravní balení, bezchybný produkt. Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 10. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Láska k vůním
Objem 0,25 l
Velmi zvláštní vůně! Dala jsem ji dceři a ta ji miluje.
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Objem 0,25 l
Skvělá vůně, mnohokrát jsem ji darovala.
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku, rádi se vrátíme!
Objem 0,25 l
Úžasná vůně, vždycky znovu
Ohodnoceno dne 9. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělý sprej
Objem 0,25 l
sprej nádherně voní, není příliš rušivý
Ohodnoceno dne 28. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně
Objem 0,25 l
Velmi pěkná, svěží, mladistvá vůně!!!
Ohodnoceno dne 9. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Parfém ve spreji
Objem 0,25 l
Super vůně, rychlé dodání, děkuji
Ohodnoceno dne 2. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně
Objem 0,25 l
Lze jen říci, krásná letní vůně
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l