Nejdůležitější informace v kostce

  • Užijte si jemnou a sladkou chuť díky dokonalé směsi třešní, javoru a dubu.
  • Vyrobeno ze 100% přírodního tvrdého dřeva pro autentický zážitek.
  • Určeno pouze pro ochucení, nikoliv jako palivo, pro intenzivní aroma.
  • Ideální pro až 20 grilovacích sezení s jedním balením.
  • Skvěle se hodí k hovězímu, kuřecímu, vepřovému, rybám i zelenině.
  • Plně kompatibilní s produkty Ninja Woodfire pro bezproblémové použití.
Generováno umělou inteligencí na základě údajů o produktu

Ninja XSKOGAPLT2EU, Pelety, Dřevo, Dřevo, Cherry, Javor, Dub, Woodfire, Ninja

746,50 Kč

plus 96,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro LotusGrill Reisehaube DK-SS-G435 XL
LotusGrill Reisehaube DK-SS-G435 XL
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 698,85 Kč
Prodejce: mk-tronic
Obrázek produktu pro Udírna Eurocatch z nerezové oceli - Udírna
Udírna Eurocatch z nerezové oceli - Udírna
625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
Obrázek produktu pro COBB gelochte Grillplatte (Basisgrillplatte mit Beschichtung)  Nr. 102
COBB gelochte Grillplatte (Basisgrillplatte mit Beschichtung) Nr. 102
1 190,00 Kč
Prodejce: HobbyChef
Obrázek produktu pro Generátor kouře pro udírnu | KD4125
Generátor kouře pro udírnu | KD4125
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 095,28 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Sada grilovacích pelet BBQ-Toro | 7 druhů à 1 kg | ze 100% dřeva
Sada grilovacích pelet BBQ-Toro | 7 druhů à 1 kg | ze 100% dřeva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
875,20 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Ninja XSKGRLLSTDEUK, Vozík, Černá, Woodfire, Ninja, 2 kolo/kola, Velká Británie
Ninja XSKGRLLSTDEUK, Vozík, Černá, Woodfire, Ninja, 2 kolo/kola, Velká Británie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
4 461,13 Kč
Prodejce: 132-Shop
Obrázek produktu pro Ninja 4718J800EUUK, Stojánek na gril, Černá, Woodfire, Ninja, Velká Británie, 625 mm
Ninja 4718J800EUUK, Stojánek na gril, Černá, Woodfire, Ninja, Velká Británie, 625 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
5 074,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Eurocatch Uzené dřevo - Javorové štěpky - Javor - 4Ltr - 1Kg
Eurocatch Uzené dřevo - Javorové štěpky - Javor - 4Ltr - 1Kg
500,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
Obrázek produktu pro Dřevěné Uhlí 5Kg Buk, Javor, Bříza, Dub Weber 17825
Dřevěné Uhlí 5Kg Buk, Javor, Bříza, Dub Weber 17825
706,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Ninja XSKGRIDPLTEUK, Plotýnka, Černá, Woodfire, Ninja, 370 mm, 280 mm
Ninja XSKGRIDPLTEUK, Plotýnka, Černá, Woodfire, Ninja, 370 mm, 280 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 374,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro BBQ-Toro Cherry Pellets ze 100% třešňového dřeva, 10 kg, třešňové pelety pro grilování, udírny, pelety na grilování
BBQ-Toro Cherry Pellets ze 100% třešňového dřeva, 10 kg, třešňové pelety pro grilování, udírny, pelety na grilování
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
680,44 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Landmann Roaster pro čtyři hamburgery
Landmann Roaster pro čtyři hamburgery
190,00 Kč
Prodejce: ALTXCZ
Obrázek produktu pro Weber 17616, Štěpky na uzení, Dřevo, Dřevo, 1,5 kg
Weber 17616, Štěpky na uzení, Dřevo, Dřevo, 1,5 kg
553,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ninja XSKPZPLEU, Hliník, Woodfire, Ninja, 630 mm, 300 mm, 500 g
Ninja XSKPZPLEU, Hliník, Woodfire, Ninja, 630 mm, 300 mm, 500 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 243,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Weber 3401051, Pelety, Dřevo, Buk, Cherry, Javor, Hovězí, Na ryby, Jehněcí, Vepřové, Zeleninová, 170 mm, 340 mm
Weber 3401051, Pelety, Dřevo, Buk, Cherry, Javor, Hovězí, Na ryby, Jehněcí, Vepřové, Zeleninová, 170 mm, 340 mm
531,89 Kč
-44,47 Kč
487,42 Kč
Prodejce: amilano
Obrázek produktu pro CADAC 2 Cook Plancha
CADAC 2 Cook Plancha
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 743,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Weber 17665, Štěpka na uzení, Dřevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm, 700 g
Weber 17665, Štěpka na uzení, Dřevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm, 700 g
229,00 Kč
Prodejce: Apollo_store
Obrázek produktu pro Weber 17624, Štěpka na uzení, Dřevo, Dřevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm
Weber 17624, Štěpka na uzení, Dřevo, Dřevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm
600,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
A round, black pizza stone with three gray legs, presented on a white background.
Kámen na pizzu LotusGrill pro gril na dřevěné uhlí LotusGrill
1 577,33 Kč
Prodejce: mk-tronic
Obrázek produktu pro BBQ-Toro bukové pelety ze 100% bukového dřeva, 20 kg, pelety na grilování, pelety na uzení, palivové dřevo, buk
BBQ-Toro bukové pelety ze 100% bukového dřeva, 20 kg, pelety na grilování, pelety na uzení, palivové dřevo, buk
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 094,31 Kč
Prodejce: CS-Trading

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ninja XSKOGAPLT2EU. Typ: Pelety, Barva výrobku: Dřevo, Materiál: Dřevo. Šířka: 150 mm, hloubka: 100 mm, výška: 245 mm. Množství v balení: 1 kus(y)

Obecné informace
Typ: Pelety
Pelety
Barva výrobku
Barva dřeva
Barva materiálu
Dřevo
Šířka
150 mm
Hloubka
100 mm
Výška
245 mm
Množství v balení
1 kus(y)

Vlastnosti
Typ
Pelety
Barva výrobku
Barva dřeva
Barva materiálu
Dřevo
Druh dřeva
Třešeň, javor, dub
Kompatibilita
Woodfire
Kompatibilita značky
Ninja
Rozsah dodávky
Množství v balení
1 kus(y)
Hmotnost a rozměry
Šířka
150 mm
Hloubka
100 mm
Výška
245 mm
Hmotnost
910 g




- Směs třešně, javoru a dubu pro jemnou a sladkou chuť
- Skvěle se hodí k hovězímu, kuřecímu a vepřovému masu
- 100% pravé dřevo
- Dostatečné množství až na 20 grilování
- Používá se pro chuť, ne pro palivo
- Barva: Hnědá



Model:
Pelety
Barva:
Dřevo
Materiál:
Dřevo
Typy dřeva:
Cherry, Javor, Dub
Kompatibilita:
Woodfire
Kompatibilita značky:
Ninja
Šířka:
150 mm
Hloubka:
100 mm
Výška:
245 mm
Hmotnost:
910 g
Počet kusů v balení:
1 kusů


Popis produktu

Univerzální pelety Ninja Woodfire Blend

Tyto přírodní pelety ze 100% tvrdého dřeva byly vyvinuty pro Ninja Woodfire y na pelety ze společnosti Bear Mountain a používají se pouze pro ochucení, nikoliv jako palivo - stačí tedy malé množství

Dokonalý poměr třešní, javoru a dubu poskytuje vyváženou, jemnou a sladkou chuť, která se hodí zejména k rybám a zelenině.

Vystačí až na 20 vaření. Stačí jedna lopata, abyste své grilování posunuli na vyšší úroveň.

Velikost a tvar pelet zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a konzistentní chuť kouře. Navrženy s vysokou hustotou a nízkým obsahem vlhkosti.

Určeno pouze pro použití s výrobky Ninja Woodfire.

Technické údaje

  • Druhy dřeva: třešeň, javor, dub Pro až 20 sezení
  • Hmotnost: 900 g
  • Rozměry: sáček 15 x 10 x 24,5 cm
Rozsah dodávky
  • Univerzální směs pelet Ninja Woodfire (900 g)
  • Návod k použití

x

Naše univerzální pelety Woodfire Pellets (0,9 kg) jsou ideální volbou pro všechny milovníky grilování, kteří hledají bezkonkurenční chuťový zážitek. Tento výrobek, vyvinutý y na pelety ze společnosti Bear Mountain pro Ninja Woodfire, zaujme jedinečnou směsí pelet z přírodního tvrdého dřeva. Jemná kombinace třešní, javoru a dubu dodá vašemu grilování nasládlou chuť, která se hodí zejména k rybám a zelenině. S balením 900 g si můžete vychutnat přibližně 20 lahodných grilovacích sezení - a to vše se 100% pravým dřevem. Upozorňujeme, že naše pelety Woodfire by se měly používat pouze ve spojení s výrobky Ninja Woodfire. Ponořte se do světa chutí a zažijte dokonalý zážitek z grilování s naší univerzální směsí pelet Woodfire. Kupte si je nyní a udělejte si příští grilování nezapomenutelné!

Hlavní vlastnosti Vlastnosti Typ Pelety Barva výrobku Dřevo Materiál Dřevo Druh dřeva Třešeň, javor, dub Kompatibilita Woodfire Kompatibilita se značkou Ninja Hmotnost a rozměry Šířka 150 mm Hloubka 100 mm Výška 245 mm Hmotnost 910 g Rozsah dodávky Množství v balení 1 kus(y)

Ninja XSKOGAPLT2EU. Typ: Pelety, Barva výrobku: Dřevo, Materiál: Dřevo. Šířka: 150 mm, Hloubka: 100 mm, Výška: 245 mm. Obsah balení: 1 kus(y)
Délka
244 mm
Hmotnost
0.91 kg
Barva
Hnědá
Počet kusů
1
Kód EAN
0622356268738
622356268738
Číslo produktu
XSKOGAPLT2EU
Výrobce

Délka
244 mm
Hmotnost
0.91 kg
Barva
Hnědá
Počet kusů
1
Kód EAN
0622356268738
622356268738
Číslo produktu
XSKOGAPLT2EU
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ninja Woodfire Outdoor Grill, Černá, Kov, Plast, Nerezová ocel, Obdélníkový, Plotýnka, 1 zóna/zón, 260 °C
Ninja Woodfire Outdoor Grill, Černá, Kov, Plast, Nerezová ocel, Obdélníkový, Plotýnka, 1 zóna/zón, 260 °C
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
8 391,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Ninja OG901EU, 1700 W, Gril, Elektrický, Stolní, Plotýnka, Černá
Ninja OG901EU, 1700 W, Gril, Elektrický, Stolní, Plotýnka, Černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
11 848,61 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado
Obrázek produktu pro Ninja OG701DE, 2400 W, Gril, Elektrický, Venkovní, 1 zóna/zón, 280 x 380 mm
Ninja OG701DE, 2400 W, Gril, Elektrický, Venkovní, 1 zóna/zón, 280 x 380 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 21
11 578,71 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado
Obrázek produktu pro Sada grilovacích pelet BBQ-Toro | 7 druhů à 1 kg | ze 100% dřeva
Sada grilovacích pelet BBQ-Toro | 7 druhů à 1 kg | ze 100% dřeva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
875,20 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Ninja XSKOGXLFPLTEU, Plotýnka, Černá, OG850 & OG901, Ninja, 310 mm, 450 mm
Ninja XSKOGXLFPLTEU, Plotýnka, Černá, OG850 & OG901, Ninja, 310 mm, 450 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 995,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Dubové pelety 30 kg Gril Udírna Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
Dubové pelety 30 kg Gril Udírna Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
46,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 399,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Obrázek produktu pro Ninja XSKGRLLSTDEUK, Vozík, Černá, Woodfire, Ninja, 2 kolo/kola, Velká Británie
Ninja XSKGRLLSTDEUK, Vozík, Černá, Woodfire, Ninja, 2 kolo/kola, Velká Británie
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
4 461,13 Kč
Prodejce: 132-Shop
Obrázek produktu pro Ninja AG651EU, Černá, Obdélníkový, Knoflíky, Otočné, 704 cm², Keramický, 2460 W
Ninja AG651EU, Černá, Obdélníkový, Knoflíky, Otočné, 704 cm², Keramický, 2460 W
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
6 744,41 Kč
Prodejce: Digiexpert
Obrázek produktu pro Ninja 4718J800EUUK, Stojánek na gril, Černá, Woodfire, Ninja, Velká Británie, 625 mm
Ninja 4718J800EUUK, Stojánek na gril, Černá, Woodfire, Ninja, Velká Británie, 625 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
5 074,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ninja XSKCOVEREUUK, Obal, Černá, Woodfire, Ninja, 600 mm, 480 mm
Ninja XSKCOVEREUUK, Obal, Černá, Woodfire, Ninja, 600 mm, 480 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
964,99 Kč
Prodejce: alleop
Obrázek produktu pro Ninja XSKCRISPBTEUK, Košík, Černá, Woodfire, Ninja, 230 mm, 160 mm
Ninja XSKCRISPBTEUK, Košík, Černá, Woodfire, Ninja, 230 mm, 160 mm
1 059,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ninja XSKOCVREUK, Obal, Černá, Polyester, Ninja, 450 mm, 550 mm
Ninja XSKOCVREUK, Obal, Černá, Polyester, Ninja, 450 mm, 550 mm
11 125,96 Kč/1m²
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 086,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ninja OO101EU, 2400 W, Gril, Elektrické + dřevěné uhlí, 370 °C, 1 dveře/dveří, Rošt + plech
Ninja OO101EU, 2400 W, Gril, Elektrické + dřevěné uhlí, 370 °C, 1 dveře/dveří, Rošt + plech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
10 209,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro BBQ-Toro Cherry Pellets ze 100% třešňového dřeva, 30 kg, třešňové pelety pro grilování, udírny, pelety na grilování
BBQ-Toro Cherry Pellets ze 100% třešňového dřeva, 30 kg, třešňové pelety pro grilování, udírny, pelety na grilování
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
1 702,93 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro BBQ-Toro Dubové pelety ze 100% dubového dřeva pro grily, udírny a další zařízení, 30 kg, tvrdé dřevo, uzení
BBQ-Toro Dubové pelety ze 100% dubového dřeva pro grily, udírny a další zařízení, 30 kg, tvrdé dřevo, uzení
51,08 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
1 532,52 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Elektrický gril 4v1 Ninja OG850EU, 1700W, 4 programy, 45x29 cm, 240C, Keramická deska, Technologie Woodfire, IPX4, Černý
Elektrický gril 4v1 Ninja OG850EU, 1700W, 4 programy, 45x29 cm, 240C, Keramická deska, Technologie Woodfire, IPX4, Černý
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 21
12 510,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct
Obrázek produktu pro Ninja XSKOGXLRBRKEU, Žebrový stojan, Nerezová ocel, Gril, Ninja, 4 police/polic, 300 mm
Ninja XSKOGXLRBRKEU, Žebrový stojan, Nerezová ocel, Gril, Ninja, 4 police/polic, 300 mm
961,86 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro BBQ-Toro meruňkové pelety ze 100% meruňkového dřeva, 10 kg, dřevo do kamen, grilů, udíren, grilů a dalších zařízení
BBQ-Toro meruňkové pelety ze 100% meruňkového dřeva, 10 kg, dřevo do kamen, grilů, udíren, grilů a dalších zařízení
58,31 Kč/1kg
583,06 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Javorové pelety BBQ-Toro ze 100% javorového dřeva, 1 kg, pelety na grilování, javorové pelety na grilování a další
Javorové pelety BBQ-Toro ze 100% javorového dřeva, 1 kg, pelety na grilování, javorové pelety na grilování a další
315,27 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
315,27 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro BBQ-Toro skládací stolní grilovací vozík | Grilovací vozík na kolečkách, boční vozík
BBQ-Toro skládací stolní grilovací vozík | Grilovací vozík na kolečkách, boční vozík
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 21
1 897,69 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Sada pelet BBQ-Toro ze 100% dřeva | výběr z 9 druhů à 1 kg
Sada pelet BBQ-Toro ze 100% dřeva | výběr z 9 druhů à 1 kg
94,54 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
850,86 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Ninja XSKGRIDPLTEUK, Plotýnka, Černá, Woodfire, Ninja, 370 mm, 280 mm
Ninja XSKGRIDPLTEUK, Plotýnka, Černá, Woodfire, Ninja, 370 mm, 280 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 374,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Grilovací vozík BBQ-Toro 100 x 73 x 91 cm, černý, grilovací stůl s velkou pracovní plochou, postranní stolek
Grilovací vozík BBQ-Toro 100 x 73 x 91 cm, černý, grilovací stůl s velkou pracovní plochou, postranní stolek
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
3 893,98 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Bukové pelety 30 kg Gril Kuřák Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
Bukové pelety 30 kg Gril Kuřák Dřevo Pizza Trouba BBQ Pelety Venkovní pec Grilování Kusy Dřevěné pelety Zahradní uzení Pizza Dřevo Kouřové příslušenství Smoke Flameup
46,63 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 47
1 399,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Obrázek produktu pro BBQ-Toro Bukové pelety ze 100% bukového dřeva, 30 kg, pelety na grilování, pelety na uzení, dřevo do kamen, buk
BBQ-Toro Bukové pelety ze 100% bukového dřeva, 30 kg, pelety na grilování, pelety na uzení, dřevo do kamen, buk
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 702,93 Kč
Prodejce: CS-Trading
Obrázek produktu pro Ninja XSKOGXLGGCMEU, Talíř, Šedá, Gril, Ninja, Keramický, 450 mm
Ninja XSKOGXLGGCMEU, Talíř, Šedá, Gril, Ninja, Keramický, 450 mm
1 901,57 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Grilovací vozík BBQ-Toro 103,5 x 59 x 81 cm, stříbrný/černý Grilovací stůl s velkou pracovní plochou
Grilovací vozík BBQ-Toro 103,5 x 59 x 81 cm, stříbrný/černý Grilovací stůl s velkou pracovní plochou
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 18
3 650,53 Kč
Prodejce: CS-Trading

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro Napoleon Travel Q | lze mýt v myčce nádobí - sada 2 polovin
Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro Napoleon Travel Q | lze mýt v myčce nádobí - sada 2 polovin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 999,12 Kč
-155,63 Kč
3 843,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Dvojitá stěna vhodná pro Weber - tepelný štít pro řadu Genesis 1 300
Dvojitá stěna vhodná pro Weber - tepelný štít pro řadu Genesis 1 300
2 659,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro 100 kryt pro všechny požární desky o průměru 100 cm - robustní a odolný proti povětrnostním vlivům
100 kryt pro všechny požární desky o průměru 100 cm - robustní a odolný proti povětrnostním vlivům
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 397,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Grilovací deska Arebos z nerezové oceli, rozměry 40 x 30 cm, tloušťka 4 mm, pro plynové a uhlíkové grily do 800 °C, s odtokem na tuk, včetně 2 špachtlí a 5 špízů, vhodná do myčky
Grilovací deska Arebos z nerezové oceli, rozměry 40 x 30 cm, tloušťka 4 mm, pro plynové a uhlíkové grily do 800 °C, s odtokem na tuk, včetně 2 špachtlí a 5 špízů, vhodná do myčky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 333,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Chuťové lišty z nerezové oceli pro Weber - kryt hořáku pro řadu Spirit 300
Chuťové lišty z nerezové oceli pro Weber - kryt hořáku pro řadu Spirit 300
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
1 701,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kamnový rošt 18,5x24 cm z masivní oceli - odolnější než litinové rošty - pro kamna a krby
Kamnový rošt 18,5x24 cm z masivní oceli - odolnější než litinové rošty - pro kamna a krby
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 016,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Multiklíč Grillrost.com - nepostradatelný pro každý plynový gril
Multiklíč Grillrost.com - nepostradatelný pro každý plynový gril
508,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Systém pagerů Retekess TD173 pro restaurace, 20 pagerů, dosah 500 m, 7 režimů volání, nepřetržitý provoz, pagery pro food court, hotely, kavárny, bary, vysílačky
Systém pagerů Retekess TD173 pro restaurace, 20 pagerů, dosah 500 m, 7 režimů volání, nepřetržitý provoz, pagery pro food court, hotely, kavárny, bary, vysílačky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
4 199,99 Kč
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: Retevis_Official_Shop
Obrázek produktu pro Ochranná podložka pod gril Dalton nehořlavá 100x120 cm
Ochranná podložka pod gril Dalton nehořlavá 100x120 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 24
264,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
Obrázek produktu pro Grilovací deska 100 cm - 6mm grilovací deska pro sudy na oheň a grily - Vyrobeno v Německu - od předního výrobce na trhu - EXPRESNÍ doprava
Grilovací deska 100 cm - 6mm grilovací deska pro sudy na oheň a grily - Vyrobeno v Německu - od předního výrobce na trhu - EXPRESNÍ doprava
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 55
4 889,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro KOTARBAU® Maďarský gulášový kotlík smaltovaný 25 l k zavěšení na stojan na trojnožku
KOTARBAU® Maďarský gulášový kotlík smaltovaný 25 l k zavěšení na stojan na trojnožku
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 321,47 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
Obrázek produktu pro Krycí deska 85 cm s rukojetí - pro ohnivé desky, ohnivé mísy a ohnivé pánve - práškově lakovaná
Krycí deska 85 cm s rukojetí - pro ohnivé desky, ohnivé mísy a ohnivé pánve - práškově lakovaná
4 257,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Profi gril PELVIS (se smaltovanou pánví)
Profi gril PELVIS (se smaltovanou pánví)
4 243,00 Kč
Prodejce: Ambitent
Obrázek produktu pro Držák na ryby | Asado Grill| s inovativním nastavením výšky pro ohnivé sudy a kotlíkové grily
Držák na ryby | Asado Grill| s inovativním nastavením výšky pro ohnivé sudy a kotlíkové grily
3 596,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro Weber Traveler | vhodné do myčky nádobí - sada 2 polovin
Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro Weber Traveler | vhodné do myčky nádobí - sada 2 polovin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 116,15 Kč
-1 075,41 Kč
3 040,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro řadu Weber Q200/2000 | lze mýt v myčce nádobí - sada 2 polovin
Grilovací rošty INOX z nerezové oceli pro řadu Weber Q200/2000 | lze mýt v myčce nádobí - sada 2 polovin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 757,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Weber 17897, Podložka, Černá, PVC, Polypropylen (PP), Guma, 1200 mm, 800 mm, 800 mm
Weber 17897, Podložka, Černá, PVC, Polypropylen (PP), Guma, 1200 mm, 800 mm, 800 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro Grilovací rošt ROUND - 50 cm z nerezové oceli - Ručně vyráběný výrobek - Vyrobeno v Německu se 3 poutky na zavěšení
Grilovací rošt ROUND - 50 cm z nerezové oceli - Ručně vyráběný výrobek - Vyrobeno v Německu se 3 poutky na zavěšení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 783,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Popelový rošt a rošt na dřevěné uhlí pro všechny ohniště - extra pevný - nepropaluje se!
Popelový rošt a rošt na dřevěné uhlí pro všechny ohniště - extra pevný - nepropaluje se!
2 773,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original
Obrázek produktu pro Grilovací deska z nerezové oceli | plancha 49x32,5cm - vhodná pro Weber Genesis I | 4mm plná ocel
Grilovací deska z nerezové oceli | plancha 49x32,5cm - vhodná pro Weber Genesis I | 4mm plná ocel
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 226,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Grillrost_com-Das-Original