4,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca antracit 160g
209,00 Kč
1 306,25 Kč / 1kg
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
11h 35m 55s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 28 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg850,64 Kč/1kg
7 230,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Neutral 25kg103,20 Kč/1kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K anthrazit 25kg80,78 Kč/1kg
2 019,54 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca cementově šedá 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

sada 3 spárovacích tužek šedé barvy, voděodolná spárovací hmota pro obnovu a opravu spár, rychleschnoucí, ideální pro koupelny, kuchyně a WC, H0126
38 909,33 Kč/1l
291,82 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 120 černá 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Spárovací hmota Ceresit 40 2 kg odstín Toffi
167,00 Kč/1kg
334,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Fugovací směs CERESIT CE 40 ANTRACIT, 13
179,61 Kč/1kg
359,22 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mapei Keracolor FF cement na spáry šedý 5kg
81,15 Kč/1l
429,00 Kč
-23,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
405,75 Kč
Prodejce: Eoshop

Sopro KeramikSilicon 310ml Jurabeige 33
781,26 Kč/1l
242,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Fugovací Směs Ceresit Ce 40 Oceán, 88
569,86 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Fugovací směs CERESIT CE 60 antracit
397,76 Kč/1kg
795,52 Kč
Prodejce: Dragtek-com

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Jednovrstvá hydroizolace na dřevo a beton antracitová 0,75 l
218,67 Kč/1l
164,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Čisticí prostředek Mapei Ultracare Kerapoxy Cleaner Spray 0,75 l
739,47 Kč/1l
554,60 Kč
Prodejce: BrickBloom

PCI Gisogrund Grundierung 1 Liter
316,05 Kč/1l
316,05 Kč
Prodejce: bauschnell

Fugovací Směs Ultracolor Plus Mapei Písek 133
157,00 Kč/1kg
314,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
448,28 Kč/1kg
6 724,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Fugovací směs CERESIT CE 40 GRAFIT, 16
160,34 Kč/1kg
320,67 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ULTRACARE FUGA FRESCA od Mapei 160g
Barva na renovaci spár pro barevné provedení nebo renovaci nepoškozených cementových spár v interiéru.
VÝHODY:
rychlá a snadná aplikace
před použitím dobře protřepejte
vynikající krycí schopnost
chrání spáry a usnadňuje čištění
široká škála barev
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Poměr míchání: připraveno k použití
Odolnost vůči pěšímu provozu: po cca 2 hodinách
Pracovní teplota: od +5 °C do +35 °C
Vlastnosti: v závislosti na základní barvě cementové spáry může být zapotřebí několik vrstev
Použití: s dávkovací lahví
Skladování: 24 měsíců
Spotřeba: v závislosti na rozměrech spáry a dlaždice
Forma dodávky: 0,16 kg dávkovací láhev, barva na vyžádání
Obnovovač barevných spár UltrCare Fuga Fresca
MAPEI® UltraCare Fuga Fresca - polymerní barva na spáry Obnovte, osvěžte nebo změňte barvu cementových spár v interiéru bez námahy pomocí této barvy připravené k použití. Výhody: -Osvěžuje barvu spár a odstraňuje skvrny nebo nerovnosti. -Snadné použití: naneste přímo, nechte 10 minut zaschnout, zbytky odstraňte vlhkou houbou. Není vhodný pro: - dlážděné plochy, které jsou v roztoku, - dlážděné plochy, které jsou v roztoku: -Pro venkovní prostory nebo trvalé vystavení vlhkosti (např. bazény). -Na savé povrchy s otevřenými póry (např. přírodní kámen, cotto). -Ne zcela suché spárovací hmoty nebo pružné spáry (např. silikonové, polyuretanové). -Poznámka: Před použitím odstraňte hrubé nečistoty a láhev dobře protřepejte. Ultracare Fuga Fresca je vodní polymerní disperze na bázi nátěrového systému z akrylové pryskyřice, která díky svým speciálním vlastnostem a vynikající krycí schopnosti umožňuje dosáhnout spár s jednotným barevným vzhledem jednotný barevný vzhled, které se díky nízké nasákavosti snadno čistí.
- Rozměry
- 0.16 kg
- Hmotnost
- 160 g
- Objem
- 0.16 l
- Kód EAN
- 8022452140754
- Číslo produktu
- 5LF011442
- Výrobce
- Rozměry
- 0.16 kg
- Hmotnost
- 160 g
- Objem
- 0.16 l
- Kód EAN
- 8022452140754
- Číslo produktu
- 5LF011442
- Výrobce
K tomu se hodí také

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca cementově šedá 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Layba Pampová tráva dekorace v černé barvě Boho Umělá pampová tráva - 3 kusy 100 cm, ideální pro svatební výzdobu, obývací pokoj a ložnici
1 304,58 Kč/1kg
782,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Layba

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Pero na spáry dlaždic, fixa na renovaci spár v koupelně a kuchyni, voděodolný renovátor spár - CeramicTilePen
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Kartáč na chlupy Odstraňovač chlupů z oděvů Odstraňovač chlupů z oděvů Přenosný holicí strojek na oděvy Odstraňovač chlupů z oděvů Retoo
201,80 Kč
Prodejce: Retoo

Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
3 621,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Iontový fén AC Motor 2000W, rychleschnoucí fén, salonový fén s tlačítkem pro teplý/studený vzduch, 3 koncentrátory a difuzér
801,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Floranica Obruba záhonu dřevěná 10 x 200 cm, Neošetřené – zahradní palisáda z borovice, ohebná obruba trávníku
376,50 Kč/1m
848,00 Kč
-95,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
753,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 112 středně šedá 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,50 Kč/1m
440,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 512,56 Kč
Prodejce: JANADO

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 120 černá 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 100 bílá 160 g barva na renovaci spár pro osvěžení barvy spár
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 110 Manhattan 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Obnovovač barevných spár UltraCare Fuga Fresca 132 béžová 160g
1 306,25 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell
16 373,00 Kč/1l

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l