5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Mc Vities Digestive Original294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Oplatky s kakaovým krémem bez přidaného cukru 150 g - FLORBU2 095,33 Kč/1kg
314,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
75,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Základ pro pizzu - 2 pizzaböden 300g
383,23 Kč/1kg
114,97 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Quadratini Lemon jemné oplatky s citronovou příchutí 125g
840,00 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,00 Kč/1kg
81,43 Kč
Prodejce: Katomix

Salinis - tyčinky 75g
36 350,00 Kč/1kg
36,35 Kč
Prodejce: taleoo

Muffiny – Čokoládové, 225 g | SCHÄR
102 010,00 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo

Nuss Creme Ecken – oříšková a kakaová náplň, 30g | MOGLI
1 374,33 Kč/1kg
41,23 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky Diablo, bez cukru, tmavá čokoláda a smetana, bez přidaného cukru, 128 g (obsahují maltitol)
850,70 Kč/1kg
108,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Walkers Bezlepková máslová sušenka Pure Butter Shortbread Scottish 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

sušenky s vanilkou, 130 g | HAMMERMÜHLE
711,23 Kč/1kg
92,46 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zvenku křupavé, uvnitř s krémovou vanilkovou náplní - naše vanilkové krémy jsou ideální svačinkou mezi jídly, kterou si můžete udělat opravdu příjemnou s šálkem čaje nebo kávy. Navíc jsou bez cukru, veganské a neobsahují pšenici ani sóju. Vychutnejte si jejich chuť!
Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte prosím na chladném a suchém místě.
- Příchuť
- Vanilka
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Vanilkový krém (sladidlo: maltitol, palmový olej, bramborový škrob, rostlinná vláknina (čekankový inulin), kukuřičný škrob, přírodní vanilkové aroma, emulgátor: slunečnicový lecitin) (28 %), rýžová mouka, kukuřičný škrob, sladidlo: Kukuřičná mouka, palmový olej, rostlinná vláknina (čekankový inulin), slunečnicový olej, rýžový škrob, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný; zahušťovadlo: xanthanová guma; sůl, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1890 kJ/452 kcal; tuky: 20 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 9,3 g; sacharidy: 73 g; z toho cukry: 0,2 g; bílkoviny: 3,5 g; sůl: 0,53 g; vláknina: 1,5 g;
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 115 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Schär AG/Spa Zona di Produzione Winkelau 9 39014 Burgstall Italien
- Prodejní název
- Vanilkové krémy 115g
- Výrobce
- Schär
- Model
- Vanilla Creams
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 9056620
- Kód EAN
- 8008698040867
- Příchuť
- Vanilka
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Vanilkový krém (sladidlo: maltitol, palmový olej, bramborový škrob, rostlinná vláknina (čekankový inulin), kukuřičný škrob, přírodní vanilkové aroma, emulgátor: slunečnicový lecitin) (28 %), rýžová mouka, kukuřičný škrob, sladidlo: Kukuřičná mouka, palmový olej, rostlinná vláknina (čekankový inulin), slunečnicový olej, rýžový škrob, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný; zahušťovadlo: xanthanová guma; sůl, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1890 kJ/452 kcal; tuky: 20 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 9,3 g; sacharidy: 73 g; z toho cukry: 0,2 g; bílkoviny: 3,5 g; sůl: 0,53 g; vláknina: 1,5 g;
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 115 g
- Potravinářský podnik
- Dr. Schär AG/Spa Zona di Produzione Winkelau 9 39014 Burgstall Italien
- Prodejní název
- Vanilkové krémy 115g
- Výrobce
- Schär
- Model
- Vanilla Creams
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 9056620
- Kód EAN
- 8008698040867
K tomu se hodí také

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Základ pro pizzu - 2 pizzaböden 300g
383,23 Kč/1kg
114,97 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schär flatbread 180g
147 539,99 Kč/1kg
147,54 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové preclíky 45g
1 382,75 Kč/1kg
55,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haferové preclíky – dochucené solí, 80 g | HAMMERMÜHLE
583,25 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Schär 8008698039946, Chocolate snacks, Čokoláda, 52 g, Gluten, Laktóza, Palmový olej, Konzervant, Pšenice, 2080 kJ, 496 kcal
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium

Směs na pečení - Palačinky a vafle 350g
90 180,00 Kč/1l
139,78 Kč
-49,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,18 Kč
Prodejce: taleoo

Schär 5647 Schär Soft Cookies DOUBLE CHOCOLATE Kekse 210,0 g, 1 St.
1 286,86 Kč/1kg
270,24 Kč
Prodejce: somnia24

Ciastka Gullón markizy kakaowe bez cukru 250 g
353,04 Kč/1kg
88,26 Kč
Prodejce: Katomix

Směs na pečení - Cheesecake brownies 480g
1 158,25 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gluténmentes Alaska Tej Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42390
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Veganské brownies FRA 50 g
167,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 359,80 Kč/1kg