5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tanqueray No. Ten 47,3 % obj.1 557,80 Kč/1l
1 090,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Libellis Premium Gin sladký s mikronizovaným ovocem 700 ml1 950,41 Kč/1l
1 365,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Suntory Roku Gin, 43%1 444,57 Kč/1l
1 011,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nordes Gin Galician 40% obj.1 563,69 Kč/1l
1 094,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gunpowder Gin (1 x 0.7 l)
1 206 542,90 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43 % obj. 0,05 l
3 380,20 Kč/1l
218,11 Kč
-49,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,01 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin se sardinskými citrusy 43 % obj. 0,7 l
2 368 714,37 Kč/1l
1 658,10 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
989,69 Kč/1l
692,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Gin Miniatures Set 43,3% obj. 4x0,05l v dárkovém balení
546,37 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
1 379,40 Kč/1l
965,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Drumshanbo Irish Gin 43%0,5
7 957,08 Kč/1l
3 978,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Le Tribute Gin 43% obj. 0,7l
6 826,07 Kč/1l
4 778,25 Kč
Prodejce: Store-Germany

The Botanist Islay Dry Gin vereint 31 aromatische Botanicals 700ml
1 608,03 Kč/1l
1 125,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gin Białowieski Żubrówka, 700 ml
690,47 Kč/1l
630,56 Kč
-147,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,33 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Gordon's Sicilian Lemon Distilled Gin fruchtiges Aroma Flasche 700ml
661,30 Kč/1l
462,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Seagram's Gin Lime, 700 ml
978,43 Kč/1l
684,90 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bombay Sapphire Gin & Tonic Mixgetränk 10,0 %
474,69 Kč/1l
1 424,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Seagram's Gin, 700 ml
904,69 Kč/1l
633,28 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kapacita: 700 ml, obsah alkoholu: 43 %
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1340 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- 700 ml
- Výrobce
- Ami Honey
- Země původu
- Irsko
- Kód EAN
- 5391530350556
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1340 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- 700 ml
- Výrobce
- Ami Honey
- Země původu
- Irsko
- Kód EAN
- 5391530350556
K tomu se hodí také

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43 % obj. 0,05 l
3 380,20 Kč/1l
218,11 Kč
-49,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,01 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin se sardinskými citrusy 43 % obj. 0,7 l
2 368 714,37 Kč/1l
1 658,10 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Gordon's Premium Pink Distilled Gin 37,5 % Vol. 0,7 L
573,23 Kč/1l
482,16 Kč
-80,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
401,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Gunpowder Gin (1 x 0.7 l)
1 206 542,90 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Suntory Roku Gin, 43%
1 444,57 Kč/1l
1 011,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Gin Miniatures Set 43,3% obj. 4x0,05l v dárkovém balení
546,37 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
1 379,40 Kč/1l
965,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
989,69 Kč/1l
692,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Flor de Sevilla Destilovaný gin z hořkosladkého sevillského pomeranče | 41,3 % obj. | 0,7 l
726,70 Kč/1l
508,69 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gin Sul Dry Gin Saudade destilovaný v Hamburku Grapefruit Zitrone 500 ml
2 306,46 Kč/1l
1 153,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

The Botanist Islay Dry Gin vereint 31 aromatische Botanicals 700ml
1 608,03 Kč/1l
1 125,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

The London Gin Nr. 1 Original Blue Gin | 47 % obj. | 0,7 litru
2 091 742,93 Kč/1l
1 464,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l
2 010,90 Kč/1l
1 407,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Tribute Gin 43% obj. 0,7l
6 826,07 Kč/1l
4 778,25 Kč
Prodejce: Store-Germany

Puerto de Indias Gin Strawberry
972,83 Kč/1l
680,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l
4 739,02 Kč/1l
2 369,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
521,10 Kč/1l
364,77 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Drumshanbo Irish Gin 43%0,5
7 957,08 Kč/1l
3 978,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Roku Gin Japonský řemeslný gin Sakura Bloom Edition 6 43 % obj. 0,7 l
1 761,26 Kč/1l
1 625,06 Kč
-392,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 232,88 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Beefeater London PINK STRAWBERRY Premium Gin 37,5% obj. 0,7l
1 221,23 Kč/1l
854,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Pallini Limoncello, Citrón, 26%
1 082,52 Kč/1l
541,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Imported London Dry Gin | 47,3 % obj. | 0,7 l
992,86 Kč/1l
695,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knut Hansen Dry Gin 42% obj. 0,5l
6 364,08 Kč/1l
3 182,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gordon's Alcohol free 0,0 % s přírodními příchutěmi 700ml
953,24 Kč/1l
667,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Sipsmith London Dry Gin 41,6% obj. 700ml
2 058,21 Kč/1l
1 440,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BUD GIN 2 Pěsti pro suchý gin od Josefa Bavora 40% obj. 0,5l
7 957,08 Kč/1l
3 978,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tanqueray LONDON DRY GIN Dovezený 43,1% obj. 1l
673,91 Kč/1l
673,91 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 758,50 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gin Roku – 70 cl, 43 %
3 723,69 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 319,56 Kč/1l

Knut Hansen Dry Gin 42 % 0,50 litru
3 652,50 Kč
-547,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 105,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 210,56 Kč/1l

Star of , 47,5%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 505,76 Kč
-375,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 130,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 043,49 Kč/1l

Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 369,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 739,02 Kč/1l

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin English Estate Limited Edition 41 % 0,70 litru
2 825,25 Kč
-423,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 402,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 431,49 Kč/1l

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 1,75l



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 852,12 Kč
-178,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
956,42 Kč/1l

Bombay Sapphire London Dry Gin perlivý mírně kořeněný 700ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
704,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 006,67 Kč/1l

Elephant London Dry Gin | 45 % obj. | 0,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 267,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 535,22 Kč/1l

TURM GIN Limited Edition 2021 – suchý gin zrající v sudech – 0,7 l / 47 %
1 616,35 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
2 309,07 Kč/1l

TURM GIN, limitovaná edice 2023,- 0,7l, zrálý v sudech, suchý gin,botanické složky, lahve ve tvaru sudu
1 616,35 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
2 309,07 Kč/1l

TURM GIN Limited Edition 2022 – suchý gin zrající v sudech – 0,7 l / 47 %
1 616,35 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
2 309,07 Kč/1l

Bombay Sapphire Gin & Tonic Mixgetränk 10,0 %
1 424,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
474,69 Kč/1l

The Botanist Islay Dry Gin vereint 31 aromatische Botanicals 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 125,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 608,03 Kč/1l

Bulldog London Dry Gin | 40% obj. | 0,7 litru



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
840,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 200,66 Kč/1l

Opihr Spices of the Orient unique London Dry Gin 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
928,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 325,71 Kč/1l

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 407,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 010,90 Kč/1l

Gin Sul Dry Gin Saudade destilovaný v Hamburku Grapefruit Zitrone 500 ml
1 153,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 306,46 Kč/1l

Ferdinands Saar Dry Gin 44 % obj.
1 364,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 728,64 Kč/1l

Libellis Premium Gin sladký s mikronizovaným ovocem 700 ml
1 365,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 950,41 Kč/1l

Bombay Sapphire Gin 40,0 % obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
931,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
931,63 Kč/1l