5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť14 895,62 Kč/1l
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g1 766,25 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml5 537,66 Kč/1kg
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mixa Balm Cica+ Regenerační krém pro suchou a podrážděnou pokožku, 50 ml
4 711,00 Kč/1l
235,55 Kč
Prodejce: Tersorte

Klorane Rozjasňující Krém pro Suchou Pokožku, 40ml
17 616,75 Kč/1l
704,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Nivea krém 400ml
1 149,65 Kč/1l
754,25 Kč
-294,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Talquistina Hydratační krém na svědivou pokožku 400ML
1 927,47 Kč/1l
770,99 Kč
Prodejce: somnia24

DEXERYL pečující krém na suchou pokožku nebo neurodermitidu, 250 g krém
1 016,68 Kč/1kg
306,02 Kč
Prodejce: apohealth

LESIMO Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou pro suchou a citlivou
799,00 Kč
Prodejce: EshopDrnek

Lisubel Hydratační tělový krém 400ml
1 267,42 Kč/1l
506,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Krém na obličej s bambuckým máslem, 50 ml | BENECOS
2 429,60 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Nivea Pečující krém na tělo 400ml
349,75 Kč
Prodejce: somnia24

Isdin Velastisa Vulvární hydratační krém 30g
19 009,00 Kč/1kg
570,27 Kč
Prodejce: somnia24

Bepanthol Sensicontrol Creme 400ml
2 001,55 Kč/1l
800,62 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Bepanthol krém pro suchou, citlivou a podrážděnou pleť s
3 980,80 Kč/1kg
398,08 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
(DE) Mixa Ceramid Hydratační krém pro suchou pokožku 400ml / / Mixa Ceramid Hydratační krém je speciálně vyvinutý pro intenzivní hydrataci suché pokožky. Díky obsahu ceramidů poskytuje pokožce potřebnou výživu a ochranu. Krém pomáhá obnovit rovnováhu pokožky a zanechává ji hebkou a hydratovanou. S jemnou texturou se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Dopřejte své pokožce tu nejlepší péči s Mixa Ceramid Hydratačním krémem. Užijte si pocit dlouhotrvajícího komfortu a pružnosti každý den.
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Ceramidy, Glyceryl Stearate, Peg-10 Stearate, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethiconol, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Karbamid, Kyselina Citronová, Kyselina Hyaluronová, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Hydroxypalmitoyl Sfingosine, Kyselina Stearova.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- DětiUnisex
- Kód EAN
- 3600551101408
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Ceramidy, Glyceryl Stearate, Peg-10 Stearate, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethiconol, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Karbamid, Kyselina Citronová, Kyselina Hyaluronová, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Hydroxypalmitoyl Sfingosine, Kyselina Stearova.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- DětiUnisex
- Kód EAN
- 3600551101408
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Avon Pur Blanca Toaletní Voda 50 ml
6 659,80 Kč/1l
332,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wella Fusion Intense Repair Šampon pro intenzivní regeneraci vlasů, 250 ml
1 110 111,15 Kč/1kg
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
830,49 Kč
Prodejce: SUM24

Mixa Panthenol Comfort zklidňující krém na obličej, ruce a tělo, 400 ml
640,07 Kč/1kg
607,52 Kč
-319,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,03 Kč
Prodejce: TR8

Regenerační tělová péče pro velmi suchou a hrubou pokožku Urea Cica Repair+ (Renewing Cream) 400 ml
758,80 Kč/1l
303,52 Kč
Prodejce: VISO

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Dtboom

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Greenburry Vintage kožená peněženka na zip 821A-RFID-25
1 914,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

trendteam Living Příborník BrandsonBaxter White Décor 119 x 88 x 41 cm
7 520,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Zagatto ZG772 Prostorný černý batoh s prostorem pro 29litrový notebook až do velikosti 17 palců Pohodlný batoh Cestovní batoh Pánský batoh Business batoh Stylový batoh Bezpečný batoh Dárkový batoh Batoh pro firmy
572,90 Kč
Prodejce: Zagatto

Tapeta Duplex Obarv si svůj domov! Pruhovaný dýha
56,01 Kč/1m²
1 311,45 Kč
-1 011,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

vidaXL Ložní souprava Grey 200x220 cm Bavlna
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 866,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 736,80 Kč/1l
7 373,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Samolepicí nástěnné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderní obklady stěn - lze flexibilně řezat na míru, snadno se čistí, odpuzují vodu - mramorový vzhled, kamenný vzhled, vzhled dřeva
517,26 Kč/1m²
931,07 Kč
Prodejce: HOOZSHOP

Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l