5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Roshen Oplatky plněné vlašskými ořechy 216 G1 623,18 Kč/1kg
357,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hudební box Wicklein s norimberskými perníkovými oplatkami 200g1 038,92 Kč/1kg
529,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou plechovka 1000g282,86 Kč/1kg
282,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Bayern plechovka norimberských perníků s ořechy 250g
1 529,44 Kč/1kg
382,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové mléčná čokoláda 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Oblaten Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Norimberk Elisen perník s lahodnou mandlovou křehkostí 275g
1 037,75 Kč/1kg
285,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Haeberlein perníková směs speciality plechovka 300g
1 396,13 Kč/1kg
418,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Der Grosse Elisenlebkuchen glazovaný a špikovaný 125g
1 440,08 Kč/1kg
187,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz perníková směs 11 Cáchy s ořechy 250g
751,84 Kč/1kg
187,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
311,53 Kč/1kg
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Zimtsterne 202823 175g
576,65 Kč/1kg
108,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rosengarten Dinkel Waffelblättchen, Zartbitter, 125g (12)
1 069,23 Kč/1kg
1 603,85 Kč
Prodejce: taleoo

Rosengarten Dinkel Waffelblättchen, Vollmilch, 125g (24)
1 069,23 Kč/1kg
3 207,70 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel Waffelröllchen - Vollmilch 150g | ROSENGARTEN
778,67 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Oplatky "Manner Schokolade", čokoláda, 75 g, MANNER 52475
437,50 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Wicklein Meistersinger pepřové oříšky s hořkou čokoládovou polevou 300g
377,50 Kč/1kg
113,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Tato sladká plechovka obsahuje nádherně nadýchané perníčky, které čekají jen na to, až je sníte. Díky svému vánočnímu designu je tato plechovka vhodná zejména jako dárek nebo jako dezert na adventní neděle.
Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 3090469 Norimberk (D)- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, olejnatá semena 12 % (LÍSKOVÉ OŘECHY, ALMONDY, VLAŠSKÉ OŘECHY, KAŠOVICE), čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny), pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, persipan (meruňková jádra 2 %, cukr, sirup z invertního cukru, bramborový škrob), sirup z invertního cukru, zvlhčující látka: PŠENIČNÁ BÍLINA, koření (obsahuje skořici), bramborový škrob, květový med, jablečné pyré, MLÉČNÁ BÍLINA, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, uhličitany draselné; PŠENIČNÁ BÍLINA, karamelizovaný cukerný sirup (glukózový sirup, cukr), emulgátor: lecitiny; voskový kukuřičný škrob, koncentrát citronové šťávy, sůl, želírující látka: pektiny; KUŘECÍ BÍLINA. Může obsahovat stopy jiných ořechů, sezamu a sóji.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1 602 kilojoulů (kJ) Kalorická hodnota: 381 kilokalorií (kcal) Tuky: 11,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g Sacharidy: 61,2 g, z toho cukr: 40,3 g Bílkoviny: 7,7 g Sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 30 90469 Nürnberg (D)
- Prodejní název
- Jemný norimberský oplatkový perník se 14 % ořechů a semínek, sortiment ve 2 šaržích
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 7345
- Kód EAN
- 4008355034813
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, olejnatá semena 12 % (LÍSKOVÉ OŘECHY, ALMONDY, VLAŠSKÉ OŘECHY, KAŠOVICE), čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny), pomerančová kůra, glukózo-fruktózový sirup, persipan (meruňková jádra 2 %, cukr, sirup z invertního cukru, bramborový škrob), sirup z invertního cukru, zvlhčující látka: PŠENIČNÁ BÍLINA, koření (obsahuje skořici), bramborový škrob, květový med, jablečné pyré, MLÉČNÁ BÍLINA, kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný, uhličitany draselné; PŠENIČNÁ BÍLINA, karamelizovaný cukerný sirup (glukózový sirup, cukr), emulgátor: lecitiny; voskový kukuřičný škrob, koncentrát citronové šťávy, sůl, želírující látka: pektiny; KUŘECÍ BÍLINA. Může obsahovat stopy jiných ořechů, sezamu a sóji.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1 602 kilojoulů (kJ) Kalorická hodnota: 381 kilokalorií (kcal) Tuky: 11,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g Sacharidy: 61,2 g, z toho cukr: 40,3 g Bílkoviny: 7,7 g Sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbHZollhausstr. 30 90469 Nürnberg (D)
- Prodejní název
- Jemný norimberský oplatkový perník se 14 % ořechů a semínek, sortiment ve 2 šaržích
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 7345
- Kód EAN
- 4008355034813
K tomu se hodí také

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hudební box Wicklein s norimberskými perníkovými oplatkami 200g
1 038,92 Kč/1kg
529,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PAW Patrol 6063791, Kniha, Volně stojící, Vícebarevný
1 677,37 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 065,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 097,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafers Perník 200g
614,95 Kč/1kg
122,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Bayern plechovka norimberských perníků s ořechy 250g
1 529,44 Kč/1kg
382,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové mléčná čokoláda 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g
1 137,86 Kč/1kg
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g
578,80 Kč/1kg
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger Meistersinger oplatkový perník, v čokoládě
4 553,10 Kč/1kg
910,62 Kč
Prodejce: Benture

Haeberlein Oblaten Elisen perník glazovaný a potažený čokoládou 300g
768,73 Kč/1kg
230,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Haeberlein perníková směs speciality plechovka 300g
1 396,13 Kč/1kg
418,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein Der Grosse Elisenlebkuchen glazovaný a špikovaný 125g
1 440,08 Kč/1kg
187,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 71 % 200 g
2 288,30 Kč/1kg
457,66 Kč
Prodejce: somnia24

Reber Mozart-Barock 300g
1 584,50 Kč/1kg
475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Philips HD7548, Kávovar na překapávanou kávu, 1,32 l, Mletá káva, 1100 W, Černá, Metalická
2 874,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg