5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g2 170,00 Kč/1kg
162,75 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g1 909,71 Kč/1kg
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g1 909,71 Kč/1kg
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g382,45 Kč/1kg
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
257,43 Kč/1kg
54,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 90g
1 336,11 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Maoam Kracher ovocné žvýkací bonbony s náplní z šerbetu v prášku 200g
310,05 Kč/1kg
62,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4009900456630, D, 397 kcal, 73,7 g, 4,2 g, 89,1 g
716,94 Kč/1kg
381,41 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
302,22 Kč/1kg
906,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kuhbonbon KN0175, 175 g, 1675 kJ, 396 kcal, 78 g, 70 g, 7,6 g
365,66 Kč/1kg
63,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
274,87 Kč
Prodejce: somnia24

Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
1 009,60 Kč/1kg
252,40 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 757439 Obří 900 g
289,97 Kč/1kg
260,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
315,59 Kč/1kg
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 1 kg
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 400 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 67 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 5,4 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 3 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 1,4 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 86 g
Hitschies Original Mix žvýkací bonbony s ovocnou příchutí 1000g
Křupavé, sladké žvýkací bonbony s měkkým středem a osvěžující ovocnou příchutí jahody, maliny, citronu nebo zeleného jablka.
S hovězí želatinou
Hitschler International GmbH & Co KGAn der Hasenkaule 10
50354 Hürth (D)
hitschies 325568 hitschies Original Mix Kaubonbons 1,0 kg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, palmový tuk, 5 % ovocné šťávy z koncentrátu ovocné šťávy (jablko, broskev, citron, jahoda, malina), želatina*, stabilizátor: arabská guma; modifikovaný škrob, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová; aromata, emulgátor: lecitiny; barviva: karmín, kurkumin, brilantní modř FCF, rostlinné uhlí; potahovací látky: karnaubský vosk, šelak, bílý a žlutý včelí vosk. *Hovězí želatina
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 400,00 kcal, 1 692,00 kJ; tuky: 5,40 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 3,00 g; sacharidy: 86,00 g; z toho cukry: 67,00 g; bílkoviny: 1,40 g; sůl: 0,07 g;
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Hitschler International GmbH & Co. KGAachener Str. 1042 50858 Köln (D)
- Prodejní název
- Žvýkací bonbony s ovocnou příchutí.
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 15229
- Kód EAN
- 4100250052296
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, palmový tuk, 5 % ovocné šťávy z koncentrátu ovocné šťávy (jablko, broskev, citron, jahoda, malina), želatina*, stabilizátor: arabská guma; modifikovaný škrob, regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová; aromata, emulgátor: lecitiny; barviva: karmín, kurkumin, brilantní modř FCF, rostlinné uhlí; potahovací látky: karnaubský vosk, šelak, bílý a žlutý včelí vosk. *Hovězí želatina
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 400,00 kcal, 1 692,00 kJ; tuky: 5,40 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 3,00 g; sacharidy: 86,00 g; z toho cukry: 67,00 g; bílkoviny: 1,40 g; sůl: 0,07 g;
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Hitschler International GmbH & Co. KGAachener Str. 1042 50858 Köln (D)
- Prodejní název
- Žvýkací bonbony s ovocnou příchutí.
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 15229
- Kód EAN
- 4100250052296
K tomu se hodí také
Nejprodávanější





4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5






3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(60)Počet hodnocení: 60




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(264)Počet hodnocení: 264




3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(633)Počet hodnocení: 633




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(140)Počet hodnocení: 140




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(211)Počet hodnocení: 211




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(85)Počet hodnocení: 85




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
257,43 Kč/1kg
54,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
569,76 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g
265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
569,76 Kč/1kg
569,76 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686009369, Želatinové fazolky, 1,2 kg, Mango, Mučenka, Vícebarevný, 1638 kJ, 387 kcal
306,35 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

tonies 11000790, Hudební hračka, 3 rok/roky, Zelená, Mátová barva
2 474,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hitschies Sour Mix žvýkací bonbony s příchutí šumivého ovoce 200g
1 257,15 Kč/1kg
251,43 Kč
Prodejce: somnia24

hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 90g
1 336,11 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Maoam Kracher ovocné žvýkací bonbony s náplní z šerbetu v prášku 200g
310,05 Kč/1kg
62,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
2 298,70 Kč/1kg
264,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Králíkárna Malý domek pro zvířata 116 x 66 x 45 cm
1 396,14 Kč
Prodejce: metragmbh

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dino Bikes 416U-R88, Městské kolo, Děti, Unisex, Napřímený, 40,6 cm (16"), Ocel
2 695,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

MAOAM 10055857 MAOAM Pinballs Kaubonbons 365 St.
466,05 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Velikost balení je opravdu velká. Hitschies jsou prostě skvělé na svačinu. Mezi jednotlivými příchutěmi jsou cítit nepatrné rozdíly. Ale ne až tak výrazné.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
1 943,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,68 Kč/1kg

The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,14 Kč/1kg

Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
944,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
382,45 Kč/1kg

Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,94 Kč/1kg

Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
583,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,25 Kč/1kg

Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
489,25 Kč/1kg

Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,78 Kč/1kg

hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
217,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,58 Kč/1kg

Mentos Mint Dragees křupavé žvýkací bonbony s příchutí čerstvé máty 38g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,32 Kč/1kg

Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 909,71 Kč/1kg

Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
191,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 807,45 Kč/1kg

Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,13 Kč/1kg

Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg

Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg

Storck karamelové obří žvýkací bonbony extra dlouhé žvýkání 29g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,67 Kč/1kg

Maoam Bloxx 10x5 jednotlivě balených žvýkacích bonbonů 5 různých 220g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
250,59 Kč/1kg

Kaubonbons Toffee Mix 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
504,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
504,58 Kč/1kg

Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
330,75 Kč/1kg

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,59 Kč/1kg