5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
NovaClear Atopis Intenzivní regenerační krém pro obličej a tělo 500 ml1 126,00 Kč/1l
563,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Tělový krém s olivovým olejem a medem 350ml1 668,60 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Olivový olej vital fresh denní krém 50 ml11 437,20 Kč/1l
571,86 Kč
Prodejce: apohealth

Herbolive Tělový krém Olive Oil Classic 150ml
1 583,82 Kč/1kg
269,25 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Tělový Krém S Olivovým Olejem
938,84 Kč/1l
234,71 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Tělový balzám s olivovým olejem a vitaminem E 250 ml
546,92 Kč/1l
136,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Intenzivní Krém Z Olivového Oleje
9 333,80 Kč/1l
466,69 Kč
Prodejce: apohealth

Organický olivový tělový krém 200ml
1 910,55 Kč/1l
382,11 Kč
Prodejce: taleoo

Byphasse Kokosový hydratační tělový krém 500ml
341,56 Kč/1l
170,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Krém na obličej s bambuckým máslem, 50 ml | BENECOS
2 429,60 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Tělový krém bez parfemace 200 ml Urtekram
1 245,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Herbolive Vyživující noční krém na obličej 50ml/ 40134
2 292,95 Kč/1kg
435,66 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Letibalm regenerační tělový balzám 75ml
3 221,81 Kč/1kg
302,85 Kč
Prodejce: apohealth

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

Synchroline Synchrocell tělový krém 250 ml
935 109,96 Kč/1l
935,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Palmer s Kokosový Olej Krém na Tělo 250 ml Hydratační Krém
1 904,92 Kč/1l
476,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Isdin Velastisa Vulvární hydratační krém 30g
19 009,00 Kč/1kg
570,27 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Herbolive Tělový krém Olivový olej a krétský dittany
Tělový krém s hydratačním účinkem. Obsahuje organický olivový olej a aktivní organické aloe vera, diptany, slunečnicový a mandlový olej a je bohatý na vitamin E. Hydratuje a zvláčňuje pokožku. Dodává pokožce svěžest a hydrataci a zanechává ji hladkou a jemnou. tělový krém s hydratačním účinkem. Obsahuje organický olivový olej a aktivní organické aloe vera, diptany, slunečnicový a mandlový olej a je bohatý na vitamin E. Poskytuje svěžest a hydrataci, zanechává pokožku hladkou a jemnou.
AKTIVNÍ SLOŽKY: alantoin, aloe vera, olivový olej (organický), panthenol, slunečnicový olej, mandlový olej, bambucké máslo, dittany
- Rozměry
- 15x7,5x5cm
- Hmotnost
- 170 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil ( Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/Stem Extract, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Aloe* Barbadensis Leaf Juice Powder, Allantoin, C9-12 Alkane, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Linalool
- Výrobce
- MADIS S.A. GREECE
- Obsah balení
- 1x tělový krém 150ml
- Kód EAN
- 5200310404108
- Číslo produktu
- 40410
- Rozměry
- 15x7,5x5cm
- Hmotnost
- 170 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil ( Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/Stem Extract, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Aloe* Barbadensis Leaf Juice Powder, Allantoin, C9-12 Alkane, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Linalool
- Výrobce
- MADIS S.A. GREECE
- Obsah balení
- 1x tělový krém 150ml
- Kód EAN
- 5200310404108
- Číslo produktu
- 40410
K tomu se hodí také

Herbolive Tělové máslo Olivový olej a krétský dittany 250ml/ 40413
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělový krém s olivovým a arganovým olejem 150ml
1 495,83 Kč/1kg
269,25 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělový krém Olive Oil Classic 150ml
1 583,82 Kč/1kg
269,25 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové máslo olivový a arganový olej 250ml
1 339,23 Kč/1kg
401,77 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové mléko s olivovým a arganovým olejem 200 ml
1 319,82 Kč/1kg
290,36 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

PRIJA hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E, 380 ml, VEGAN - Jemná a hedvábná pokožka
885,47 Kč/1l
402,78 Kč
-66,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

StickandShine, sada 4 ks prémiových froté osušek 70 x 140 cm v mintové barvě, gramáž 500 g/m², 100 % bavlna
487,86 Kč
Prodejce: StickandShine

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
Použité
2 175,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke

WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
1 624,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

relaxdays 10025190_0 relaxdays Schuhabtropfschale schwarz 35,0 x 27,0 cm
504,97 Kč
Prodejce: somnia24

Herbolive Tělové mléko olivový olej a granátové jablko 200 ml
1 112,50 Kč/1kg
244,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Pelíšek pro psa Sheena M 26591, ortopedický, šedý
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg