4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Matrix ColorLast, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Ochara barvy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Posilující692,93 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Aveda 18084059777, 1000 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Lesklý2 439,08 Kč/1l
2 439,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy, Čisticí, Lesklý482,93 Kč/1l
482,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Invigo Color Brilliance Shampoo (Fine/Medium) 500 ml
584,76 Kč/1l
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Color Brillance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy
766,03 Kč/1l
229,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich hloubkově vyživující sada - šampon 1000 ml + kondicionér 1000 ml
1 483,36 Kč/1kg
3 263,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šampon pro jemné a normální barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 50 ml
29 139,00 Kč/1l
1 456,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Ultimate Repair Shampoo 1000 ml
1 150,19 Kč/1l
1 150,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
956,89 Kč/1l
956,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy
640,21 Kč/1l
640,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals Nutricurls Waves, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy
1 949,40 Kč/1l
1 949,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

NIVEA Color Brilliance, 250 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy
1 182,88 Kč/1l
295,72 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Wella Invigo Scalp Balance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Fusion, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
857,73 Kč/1l
257,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Invigo Scalp Balance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Mastné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Model:
- Profesionální
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Barevné vlasy, Normální vlasy, Řídké vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Efekt šamponu:
- Ochara barvy
- Druh produktu:
- Tekutina
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Vitamíny a minerály:
- E
- Složení:
- Water/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Citric Acid, Fragrance/Parfum, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Glycerin, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Amodimethicone, Propylparaben, Polyquaternium-6, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Disodium EDTA, Glyoxylic Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzoic Acid, Trideceth-12, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Cetrimonium Chloride
Wella Professionals Invigo Colour Brilliance šampon jemný 1000 ml
Šampon na ochranu barvy, pro jemné a normální vlasy, dodává dlouhotrvající svěžest barvy, s nízkou hodnotou pH
Šampon Invigo Color Brilliance byl vyvinut pro ochranu barvy a zvýšení zářivosti jemných a středně jemných vlasů. Složení tohoto šamponu s nízkým pH uzavírá kutikulu po barvení, čímž uzavírá barvu vlasů a zvyšuje a chrání lesk, aby vaše barva vynikla co nejlépe. Obohaceno o limetkový kaviár a vitamin E. S technologií Metal Purifier, která chrání vlasy před škodlivými zbytky kovů ve vodě. Naneste na mokré vlasy a opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte jednou týdně společně s kondicionérem Colour Brilliance a maskou Colour Brilliance. Tento šampon je ideálním dárkem pro péči o vlasy.
Properties:
- Vyvinuto pro jemné a barvené vlasy
- Uzavírá barvu vlasů
- Chrání zářivost barvy
- Zajišťuje lesk a pružnost vlasů
- Jemná péče o vlasy s vitaminem E a limetkovým kaviárem
Použití:
- Aplikujte na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.
- Pro dosažení nejlepších výsledků používejte kondicionér Colour Brilliance a masku Colour Brilliance jednou týdně.
Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Methylparaben, Glyoxylic Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydrochloric Acid, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Methylisothiazolinone, Sodium Xylenesulfonate.
Wella Professionals Invigo Color Brilliance šampon pro jemné/normální vlasy 1000 ml
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo 1000 ml je šampon s nízkým pH. Ošetřující šampon pomáhá uzavřít kutikulu po barvení a poskytuje skvělý pocit vlasů po barvení s oslnivým leskem.
Použití
Šampon jemně vmasírujte do vlhkých vlasů, napěňte a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Složení
Voda/Aqua/Eau, Laureth sulfát sodný, chlorid sodný, kokamidopropylbetain, PEG-3 distearát, kyselina citronová, vůně/Parfum, kopolymer akrylátů a metakrylátu steareth-20, glycerin, benzoan sodný, polyquaternium-10, methylparaben, tokoferyl acetát, hydroxid sodný, amodimetikon, Propylparaben, Polyquaternium-6, Limonen, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Disodium EDTA, Glyoxylic Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzoic Acid, Trideceth-12, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Cetrimonium Chloride.
Ochranný šampon pro barvené vlasy
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny pro normální vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
INVIGO COLOR BRILLIANCE Šampon na ochranu barvy pro jemné nebo normální vlasy 1000 ml
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Feines Haarshampoo 1000 ml
Wella Invigo Color Brilliance šampon na jemné vlasy 1000ml
- Hmotnost
- 1106 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666339283
- Číslo produktu
- 99350170074
- Hmotnost
- 1106 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666339283
- Číslo produktu
- 99350170074
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Color Brilliance, 500 ml, Ženy, Barevné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Sklenice
1 039,52 Kč/1l
519,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Color Brilliance Conditioner With Lime Caviar (Coarse Coloured Hair) 1000 ml
619,83 Kč/1l
619,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask Coarse, 500 ml, Unisex, Barevné vlasy, Ochara barvy, Ochana, Posilující, Ošetření, Dávkovač, Water/Aqua/Eau, Stearyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl...
870,56 Kč/1l
837,32 Kč
-402,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Color Brilliance Shampoo (Fine/Medium) 500 ml
584,76 Kč/1l
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Color Brilliance, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy
532,53 Kč/1l
532,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Invigo Color Brillance, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy
766,03 Kč/1l
229,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
956,89 Kč/1l
956,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy
640,21 Kč/1l
640,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Invigo šampon Blonde Recharge pro ženy 1000 - Cool Blonde - Wella Professionals
1 662,41 Kč/1l
1 662,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Invigo Color Maschera Fini 500 Ml, 500 ml, Ženy, Barevné vlasy, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Bis-Aminopropyl...
1 103,80 Kč/1l
551,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich hloubkově vyživující sada - šampon 1000 ml + kondicionér 1000 ml
1 483,36 Kč/1kg
3 263,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask Coarse, 150 ml, Ženy, Barevné vlasy, Ochara barvy, Ochana, Posilující, Ošetření, Dávkovač, 1 kusů
1 467,13 Kč/1l
1 046,33 Kč
-826,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,07 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Elements Renewing Szampon do włosów, 250ml
2 144 464,23 Kč/1kg
600,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner kondicionér pro regeneraci, výživu a ochranu vlasů 200 ml
2 369,80 Kč/1l
473,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
2 027,15 Kč/1l
2 027,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Invigo šampon Color Brilliance pro ženy 500 - Wella Professionals
984,74 Kč/1kg
284,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro jemné a normální barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 50 ml
29 139,00 Kč/1l
1 456,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
9 590,00 Kč/1l
1 438,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Intense Repair, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Ochana, Čisticí, Oprava, Vyhlazující
2 418,52 Kč/1l
604,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Výživa, Vyhlazující, Změkčující, Goji
1 202,16 Kč/1l
601,08 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair Šampon pro intenzivní regeneraci vlasů, 250 ml
1 110 111,15 Kč/1kg
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wella je skvělá!
Objem 0,25 l
Skvělý produkt. Dodává mým vlasům spoustu vlhkosti.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a bezproblémové doručení
Objem 1 l
Tento produkt používám už delší dobu a jsem s ním velmi spokojený.
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělá cena
Objem 1 l
znát produkt, skvělá cena
Ohodnoceno dne 9. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 1 l
Vždy skvělé
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 11. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 17. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg