4,5



Na základě 2 hodnocení
Nejprodávanější
3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
482,07 Kč
321,38 Kč / 1kg
plus 72,58 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
6h 24m 00s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
25x Lindt 73970 Father Christmas 70g1 308,57 Kč/1kg
91,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pan Ghorbani – šafránová vlákna 2 gramy178 579,99 Kč/1kg
386,42 Kč
-29,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
357,16 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Tai Shan Mango Chutney Sweet Sliced ovocné sladké klasické 800 g282,67 Kč/1kg
226,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Chutney MDH Podina Masala, 100g604,50 Kč/1kg
60,45 Kč
Prodejce: CasteloStore

Hamburgerové housky se sezamem 4 kusy x50g 6-pack
624,52 Kč/1kg
749,43 Kč
Prodejce: taleoo

Rohlík Kaiser 285g
320,88 Kč/1kg
80,22 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Panini - Royal 188g
312,29 Kč/1kg
90,99 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
597,38 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
432,68 Kč/1kg
117,51 Kč
-35,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mini bagety Beskidzkie s pšeničné mouky a sezamovými semínky, 200 g x 2 kusy
1 216 575,03 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bezlepkové housky, 130 g, značka SCHAR
446,62 Kč/1kg
58,06 Kč
Prodejce: Katomix

Vánočka bez lepku 1 x 420 g
142,62 Kč/1kg
59,90 Kč
Prodejce: Labeta

Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
444,53 Kč/1kg
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rýžové rohlíky - bezlepkové 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
428,40 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
488,03 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kukuřičná tortilla o velikosti 15 cm
- přirozeně bez lepku
- bez GMO
Vhodné pro vegany a celiaky
Složení: složení: 77% kukuřice, voda, sůl a hydroxid vápenatý.
Měly by být skladovány na suchém a chladném místě při maximální teplotě. +6 °C nebo hluboké zmrazení. Datum expirace naleznete na zadní straně obalu. Po otevření udržujte v chladu na Max. +6 °C a spotřebujte do 3 dnů.
Před jídlem promíchejte a naplňte příchutí.
- Seznam přísad
- Složení: 77 % kukuřičná mouka, voda, sůl a hydroxid vápenatý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení: 77 % kukuřičná mouka, voda, sůl a hydroxid vápenatý.
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Laprove.com
- Prodejní název
- WEDO a Zásilkovna.
- Výrobce
- Laprove.com
- Číslo produktu
- 3x500
- Kód EAN
- 7539512676870753951267687
- Seznam přísad
- Složení: 77 % kukuřičná mouka, voda, sůl a hydroxid vápenatý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Složení: 77 % kukuřičná mouka, voda, sůl a hydroxid vápenatý.
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Laprove.com
- Prodejní název
- WEDO a Zásilkovna.
- Výrobce
- Laprove.com
- Číslo produktu
- 3x500
- Kód EAN
- 7539512676870753951267687
K tomu se hodí také

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
452,67 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Mexicana Verde čerstvá zelená recept z Mexika 220ml
472,86 Kč/1l
104,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TriPack Chilli Chipotle, Pasilla a Ancho Flor 100g
6 026,50 Kč/1l
602,65 Kč
Prodejce: LaProve

La Costena hnědé fazole celé
336,21 Kč/1kg
97,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TriPack Chili Chipotle, Guajillo Chilli Tree 100g
4 841,70 Kč/1l
484,17 Kč
Prodejce: LaProve

Santa Maria Taco Shells kukuřičné tortilly 135g
1 091,93 Kč/1kg
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm
578,30 Kč/1kg
289,15 Kč
Prodejce: LaProve

Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
198,16 Kč/1kg
134,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

La Costena Tortilla frisch 20cm
167,84 Kč/1kg
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle Palapa Taco
652,30 Kč/1kg
88,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Tortilla fresh Ideální pro wrapy Soft Tacos 25cm 18 kusů 1100g
170,35 Kč/1kg
187,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär flatbread 180g
147 609,99 Kč/1kg
147,61 Kč
Prodejce: taleoo

La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
0,42 Kč/1kg
542,36 Kč
Prodejce: LaProve

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
820,33 Kč/1kg
492,20 Kč
Prodejce: LaProve

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
232,00 Kč/1kg
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Rohlík Kaiser 285g
320,88 Kč/1kg
80,22 Kč
Prodejce: taleoo

Mini tortilla pszenna Den Tacos 300 g
207,83 Kč/1kg
98,03 Kč
-36%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,35 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Podle očekávání bezchybné
Ohodnoceno dne 3. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější






3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
321,38 Kč/1kg

Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,40 Kč/1kg

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,87 Kč/1kg

Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
444,53 Kč/1kg

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,67 Kč/1kg