Roberto Mini hamburgerové sezamové housky, 8 ks (200 g) Měkké mini hamburgerové housky se sezamem

90,70 Kč

412,27 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro 3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
321,38 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro APT DA104 Holící strojek multifunkční 5 v 1
APT DA104 Holící strojek multifunkční 5 v 1
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
669,00 Kč
Prodejce: LED21
Obrázek produktu pro Nastavitelný holicí strojek + 5 ks žiletek jako dárek
Nastavitelný holicí strojek + 5 ks žiletek jako dárek
199,00 Kč
Prodejce: EmptCZ
Obrázek produktu pro Verk 24524 Mini elektrický holicí strojek srdce černý
Verk 24524 Mini elektrický holicí strojek srdce černý
271,03 Kč
Prodejce: Dareknaklik
Obrázek produktu pro Hamburgerové housky se sezamem 4 kusy x50g 6-pack
Hamburgerové housky se sezamem 4 kusy x50g 6-pack
624,52 Kč/1kg
749,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýžové rohlíky - bezlepkové 125g
Rýžové rohlíky - bezlepkové 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
488,03 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
432,68 Kč/1kg
117,51 Kč
-35,30 Kč
82,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro 4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
597,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,66 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
303,96 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnné housky z pšeničné mouky dinkel, 300 g, balení po 2 kusech
Celozrnné housky z pšeničné mouky dinkel, 300 g, balení po 2 kusech
323,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
194,33 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
493,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bezlepkové housky, 130 g, značka SCHAR
Bezlepkové housky, 130 g, značka SCHAR
446,38 Kč/1kg
58,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Vánočka bez lepku 1 x 420 g
Vánočka bez lepku 1 x 420 g
142,62 Kč/1kg
59,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,59 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Panini - Royal 188g
Panini - Royal 188g
312,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,99 Kč
-35%
58,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
444,53 Kč/1kg
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rohlík Kaiser 240g
Rohlík Kaiser 240g
104 020,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mini hamburgerové housky Roberto se sezamem představují ideální základ pro kreativní burgerové kreace, finger food a drobné občerstvení. Tyto měkké mini hamburgerové housky zaujmou svou nadýchanou strukturou, jemnou vůní a dekorativní sezamovou krustou. Díky své praktické velikosti se mini hamburgerové housky skvěle hodí na slidery, party burgery, catering, grilování nebo rauty.

Tyto italské hamburgerové housky lze obohatit nejrůznějšími náplněmi – ať už klasicky hovězím masem, vegetariánskou nebo veganskou náplní, či třeba trhaným vepřovým masem, sýrem a čerstvými ingrediencemi. Mini hamburgerové housky zůstávají příjemně měkké a zaručují autentický zážitek z hamburgeru. Ideální pro gastronomii, street food, akce nebo soukromé oslavy.

Mini hamburgerové sezamové housky Roberto jsou připravené k okamžité konzumaci a v případě potřeby je lze krátce ohřát nebo opéct. Praktické balení obsahuje 8 mini hamburgerových housek a je ideální pro svačiny, večírky a moderní koncepty finger food.

Obsah: 200 g (8 mini burgerových housek)

Složení:
PŠENIČNÁ MOUKA, voda, cukr, droždí, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, slunečnicový olej, sůl, fermentovaná kukuřičná mouka, emulgátory, deaktivované sušené droždí, přípravek na úpravu mouky kyselina askorbová. Může obsahovat SÓJU, MLÉKO a HOŘČICI.

Alergeny:
Obsahuje lepek (pšenice), sezam. Může obsahovat sóju, mléko a hořčici.

Výživové hodnoty na 100 g:

Energie: 1217 kJ / 288 kcal

Tuk: 6,2 g

z toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 g

Sacharidy: 46 g

z toho cukry: 4,3 g

Bílkoviny: 11 g

Sůl: 1,3 g

Výrobce: Roberto Industria Alimentare S.r.l., Via dei Colli 145, 31058 Susegana (TV) – Itálie

Země původu:
Itálie

Skladovací podmínky:
Skladujte v chladu a suchu.

Výhody produktu:

  • Ideální velikost pro mini burgery a slidery
  • Měkká a nadýchaná konzistence
  • S aromatickými sezamovými semínky
  • Ideální pro finger food a catering
  • Okamžitě připravené k podávání
  • Vhodné pro klasické i kreativní recepty na burgery

Možnosti použití:

  • Mini cheeseburgery
  • Fingerfood na večírky a rauty
  • BBQ a grilovací večery
  • Catering a street food
  • Vegetariánské a veganské burgery
  • Dětské narozeniny a akce
Seznam přísad
PŠENIČNÁ MOUKA, voda, cukr, droždí, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, slunečnicový olej, sůl, fermentovaná kukuřičná mouka, emulgátory, deaktivované sušené droždí, přípravek na úpravu mouky – kyselina askorbová. Může obsahovat SÓJU, MLÉKO a HOŘČICI.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g:Energie: 1217 kJ / 288 kcalTuky: 6,2 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 gSacharidy: 46 gz toho cukry: 4,3 gBílkoviny: 11 gSůl: 1,3 g
Hmotnost
220 g
Potravinářský podnik
Roberto Industria Alimentare S.r.l.Via dei Colli 145Susegana TV, Italien, 31058
Prodejní název
Mini housky na hamburgery
Výrobce
Roberto
Číslo produktu
350882
Kód EAN
8003490045133

Seznam přísad
PŠENIČNÁ MOUKA, voda, cukr, droždí, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, slunečnicový olej, sůl, fermentovaná kukuřičná mouka, emulgátory, deaktivované sušené droždí, přípravek na úpravu mouky – kyselina askorbová. Může obsahovat SÓJU, MLÉKO a HOŘČICI.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g:Energie: 1217 kJ / 288 kcalTuky: 6,2 gz toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 gSacharidy: 46 gz toho cukry: 4,3 gBílkoviny: 11 gSůl: 1,3 g
Hmotnost
220 g
Potravinářský podnik
Roberto Industria Alimentare S.r.l.Via dei Colli 145Susegana TV, Italien, 31058
Prodejní název
Mini housky na hamburgery
Výrobce
Roberto
Číslo produktu
350882
Kód EAN
8003490045133
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
493,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
321,38 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
Moin Haffysovesné rohlíky 4x80g
488,03 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schnitzer 4022993047066, 188 g, Německo, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
Schnitzer 4022993047066, 188 g, Německo, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
483,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rohlík Kaiser 285g
Rohlík Kaiser 285g
320,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
80,22 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rohlík Kaiser 240g
Rohlík Kaiser 240g
104 020,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
432,68 Kč/1kg
117,51 Kč
-35,30 Kč
82,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
428,40 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro (nejlépe před) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
(nejlépe před) Moin Haffys Organic Oat Roll Vital Seeds 4x80g
404,09 Kč/1kg
129,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
444,53 Kč/1kg
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schnitzer 46113, 180 g, Vejce, Vlčí, Oves, Sezamová semínka, Sója, Německo, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
Schnitzer 46113, 180 g, Vejce, Vlčí, Oves, Sezamová semínka, Sója, Německo, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
351,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,19 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Super Panini - Rustic 180g
Super Panini - Rustic 180g
326,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,99 Kč
-35%
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
3x Pravé mexické vegan tortilly s nixtamalem 500g 25-30 kusů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
321,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
Poensgen obilné rohlíky 2x75g bezlepkové balení plné chuti 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové preclíky 2x75g bezlaktózové balení 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
Poensgen bezlepkové sultánky 2x75g bezlaktózové balení 150g
66,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
444,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,67 Kč/1kg