5,0



Na základě 1 hodnocení
Čistič brzd Industrial sprej 500 ml
65,00 Kč
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
5h 12m 48s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 28 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CLEBRA 500 ml Čistič brzd - balení 40 ks99,95 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Clebra

Další informace o reklamě
Vosk na podvozek Performance bezbarvý 500ml1 815,50 Kč/1l
907,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
CRC BRŽKLEEN PRO čistič brzd, 500 ml rozprašovač760,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
GEKO Nálevka, nádoba na nalévání oleje s víčkem 5l G0263868,40 Kč/1l
342,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Čistič brzd Čistič brzd Čistič brzd Čistič brzd BREMSENSPRAY 500 ml
197,18 Kč/1l
98,59 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Čistič brzdových soustav 600 ml Typ 9672
93,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Čistič brzd 400ml
322,50 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Brzdový čistič 1 x 500 ml pro čištění vnitřních závitů brzd, spojky a nářadí
1 046,41 Kč
Prodejce: ichzapfe

Ravenol Čistič brzd ve spreji Mnoho možností použití 500ml
183,10 Kč/1l
91,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Univerzální Čistící Prostředek Teflon Cx80, Údržba A Oprava, 500 Ml
220,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

BOLL Ochranný prostředek na karoserie sprej ČERNÝ 500ml 001006
272,00 Kč/1l
201,20 Kč
-65,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Corexx, ochrana proti odletujícím kamenům, sprej v plechovce
766,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COREXX ochrana proti kamenné drti Lze natřít PVC a asfaltem
708,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olejnička 90ml 50019
144,44 Kč/1l
13,00 Kč
Prodejce: MCProfi

Levior Olejnička 250ml
220,84 Kč/1l
56,98 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,21 Kč
Prodejce: MCProfi

ENERGY Kanystr NE01015 300 ml
306,67 Kč/1l
92,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Olejnička Strend Pro OC593, 300 ml, kovová
250,00 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: Toolandia

STAHLWILLE 77010001, 275 g
1 673,40 Kč/1l
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Levior Maznice 400ml
503,75 Kč/1l
201,50 Kč
Prodejce: MCProfi

IWH 032016 1464772 Oil lubricator 300 ml
3 504,50 Kč/1l
1 051,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vysoce účinný čistič brzd a dílů ve spreji určený pro údržbu, opravy a montáž. - Spolehlivě odstraňuje olej, mastnotu, tuk, pryskyřice a silikon bez zanechání zbytků. - Rychleschnoucí složení umožňuje okamžité pokračování v práci bez prostojů. - Vysoký tlak spreje zajišťuje účinné čištění i v těžko přístupných místech. - Vhodný pro brzdové kotouče a třmeny , spojkové díly, převodové součásti, lana, kovové díly a nářadí. - Odstraňuje brzdový prach a provozní nečistoty. - Bez obsahu acetonu – šetrnější k materiálům. - Snadná aplikace nástřikem bez nutnosti mechanického čištění. INDUSTRIAL čistič brzd 500 ml ve spreji je ideální volbou pro profesionální i hobby použití při údržbě a opravách. Nabízí rychlé odmaštění, silný čisticí účinek a snadnou aplikaci při práci na brzdových systémech i dalších kovových dílech. Použití: - díly důkladně nastříkat - nechat nečistoty odtéct - v případě silného znečištění postup opakovat - před použitím ověřit kompatibilitu s materiálem Technicá data: - Typ produktu: čistič brzd / čistič dílů - Forma: aerosol - Objem: 500 ml - Složení: bez acetonu - Vlastnosti: rychleschnoucí, vysoký tlak spreje - Použití: údržba, opravy, montáž - Vhodné materiály: kovové díly - Aplikace: nástřik ze vzdálenosti cca 20 cm
- Výrobce
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 500
- Kód EAN
- 4306517464615
- Číslo produktu
- 1104763
- Výrobce
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 500
- Kód EAN
- 4306517464615
- Číslo produktu
- 1104763
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H220 Extrémně hořlavý plyn.K tomu se hodí také

Momentový klíč na kola (17 / 19 / 21mm) 1/2"
2 409,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Čistič brzd Čistič brzd Čistič brzd Čistič brzd BREMSENSPRAY 500 ml
197,18 Kč/1l
98,59 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

NIGRIN Čistič řetězu pro motocykly s O-, Z- nebo X-kroužkem 6x500ml
1 093,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusů
825,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

5palcové autorádio Bluetooth MP5 přehrávač FM rádio přijímač s podporou Carplay Android Auto Hands-free USB nabíjení/přehrávání Připojení telefonu Asistent zpátečky Ovládání na volantu
1 754,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Dunlop držák mobilního telefonu na kolo a motorku - SAFE univerzální držák mobilního telefonu
1 505,60 Kč
-362,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 143,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Magnetický držák do auta pro telefon do ventilace Mobilní telefon do auta
177,18 Kč
Prodejce: TR8

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 802,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kufřík na ráčny Bituxx 82 ks černý MS-13373
2 812,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TONMARKE
![Obrázek produktu pro Nosič zavazadel na kolo MUNDO® [24"-29"] Max. 50 kg - Nastavitelný nosič zavazadel na horské kolo z hliníkové slitiny s odrazkou - Nosič zavazadel na kolo](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/85a81ab623f03a26c4541d31f8db0757.webp)
Nosič zavazadel na kolo MUNDO® [24"-29"] Max. 50 kg - Nastavitelný nosič zavazadel na horské kolo z hliníkové slitiny s odrazkou - Nosič zavazadel na kolo
339,00 Kč
Prodejce: REVENTO

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový, Suché a mokré, 12 l, 80 dB, Černá, Červená, Stříbrná
1 631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 293,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
846,30 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
1 971,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ocelový opravárenský stojan Wiltec pro jízdní kola do 30 kg, výškově nastavitelný stojan pro montáž jízdních kol 95-105 cm
703,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Wolketon Sawhorse Řetězová pila Skládací kovový pilový kůň na dřevo 150KG Zubaté dřevěné pracovní koně
1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Shimano CN-HG40, Řetěz
389,00 Kč
Prodejce: Holokolo

Swirl S 67, Oranžová, Bílá, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Krabice, 11 mm, 18 mm, 1 mm
247,92 Kč
Prodejce: PG-Service

as-Schwabe 60264 as-Schwabe Verlängerungskabel 25,0 m rot
64,98 Kč/1m
1 624,44 Kč
Prodejce: somnia24

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Dunlop Workboot Purofort+ Unprotected Green Velikost 44 D76008440
2 481,28 Kč
Prodejce: Looev

32 mm 25 m vlnitá trubka odolná proti UV záření Prázdná trubka Elektrická trubka Pomocná trubka pro zavádění Země
43,60 Kč/1m
1 090,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

Schwalbe 12' duše 'AV 1', 12 1/2x1,75-2 1/4' (47/62-203) AV, černá (1 kus)
2 424,11 Kč/1m
231,19 Kč
-13,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
218,17 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Sada brzdových destiček Shimano B05S z pryskyřice
175,00 Kč
Prodejce: MIXORT

Stanley Meissel- Körner- & Durchschläger-Set 12-teilig (4-18-299)
677,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EMOS Rozbočovací zásuvka 2x kulatá s vypínačem, bílá, P0062
129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čištění
Všechno super, děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CLEBRA 500 ml Čistič brzd - balení 40 ks
1 999,00 Kč
Prodejce: Clebra
99,95 Kč/1l

CLEBRA 500 ml Čistič brzd - balení 20 ks
999,00 Kč
Prodejce: Clebra
99,90 Kč/1l

CLEBRA 500 ml Čistič brzd - balení 10 ks
549,00 Kč
Prodejce: Clebra
109,80 Kč/1l

CRC BRŽKLEEN PRO čistič brzd, 500 ml rozprašovač
760,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ravenol Čistič brzd ve spreji Mnoho možností použití 500ml
91,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,10 Kč/1l