5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M2 068,55 Kč/1l
413,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dior Homme sprchový gel, 200 ml6 076,40 Kč/1l
1 215,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
AVON Individual Blue Duschgel2 433,40 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bio tělové mléko Lavanda Etrerea 300 ml1 350,00 Kč/1l
405,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Jean Paul Gaultier Classique SG 200 ml W
2 705,00 Kč/1l
541,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Versace Pour Homme SG 250 ml M
2 244,00 Kč/1l
561,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Gaultier² sprchový gel, 200 ml
14 429,30 Kč/1kg
2 885,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PerfumBox

Jean Paul Gaultier Classique Shower Gel 200ml
2 840,00 Kč/1l
568,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Diptyque Philosykos SG 200 ml UNISEX
8 522,20 Kč/1l
1 704,44 Kč
Prodejce: somnia24

BVLGARI The Vert, 200 ml
17 806,85 Kč/1l
3 561,37 Kč
Prodejce: Rareparfum

Versace Man Eau Fraîche SG 200 ml M
2 385,00 Kč/1l
477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lancaster Eau de Lancaster SG 200 ml W
1 020,00 Kč/1l
204,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Montblanc Explorer SG 150 ml M
2 540,00 Kč/1l
381,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Versace Eros Flame SG 250 ml M
2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Gaultier Classique, 200 ml, sprchový gel pro ženy - sprchový gel 200 ml
5 144,50 Kč/1l
1 176,27 Kč
-147,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hugo Boss Boss Bottled SG 150 ml M
1 993,33 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Occitane Noble Epine SG 250 ml W
2 216,00 Kč/1l
554,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma SG 400 ml W
782,50 Kč/1l
313,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Marc Jacobs Perfect SG 150 ml W
3 153,33 Kč/1l
473,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sergio Tacchini I Love Italy Woman SG 400 ml W
732,50 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sprchový gel, který vás zahalí do zlatavé a božské vůně pro relaxační koupel. Jakmile vyjdete ze sprchy, vaše ženskost zazáří. Vaše pokožka bude hebká jako pusinka a zářivá jako lilie, zatímco svěžest slaného mořského vánku vám dodá energii. Jak nádherné je cítit se výjimečně!
Noty vůně:
Noty hlavy: bergamot, červené bobule, molekula kalypsonu
Noty srdce:
Vonné tóny: b>bambus, červené bobule, molekula kalypsonu
: jasmín, lilie, ylang-ylang
Základní nóta: jasmín, lilie, ylang-ylang
: parfém, pižmo, bezé
Parfém Gaultier Divine od Jean Paul Gaultier je ambra-květinová vůně pro ženy. Tento nový a okouzlující parfém byl uveden na trh v roce 2023 a jeho tvůrcem je talentovaný parfumér Quentin Bisch. Gaultier Divine je synonymem elegance a smyslnosti, která podtrhuje ženskou krásu a sílu.Vrchní tóny parfému vás okamžitě okouzlí svěží kombinací Calypsone, červených bobulí a bergamotu. Tyto ingredience vytvářejí lehký a jiskřivý úvod, který je svěží a lákavý. Střední tóny přinášejí květinovou náruč, kde se snoubí lilie, ylang-ylang a jasmín, což dodává vůni jemnost a exotickou krásu.Základní tóny Gaultier Divine jsou bohaté a krémové díky přítomnosti pusinky, kterou doplňují smyslné pižmo a hluboké pačuli. Tyto složky zajišťují dlouhotrvající a intenzivní dojem, který zůstává na pokožce i v mysli. Gaultier Divine je ideální volbou pro ženy, které chtějí vyzařovat sebevědomí a půvab, a to jak během dne, tak i večer.
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
Sprchový gel Divine od značky Jean P. Gaultier. Vámi vybrané balení má objem 200 ml.
- Rozměry
- 10x18x5
- Model
- Gaultier Divine
- Hmotnost
- 292 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, LAURYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM GLUCONATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, GERANIOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4).
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 x Douche Gel
- Kód EAN
- 8435415082921
- Číslo produktu
- 65192693
- Rozměry
- 10x18x5
- Model
- Gaultier Divine
- Hmotnost
- 292 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, LAURYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM GLUCONATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, GERANIOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4).
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 x Douche Gel
- Kód EAN
- 8435415082921
- Číslo produktu
- 65192693
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Jean Paul Gaultier Divine, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
5 195,90 Kč/1l
1 039,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 100 ml, Doplňovací láhev, Tekutý parfém, Meringa, Sprej
25 210,00 Kč/1l
2 521,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum Intense parfémovaná voda pro ženy 50 ml
96 809,60 Kč/1l
4 840,48 Kč
Prodejce: Rareparfum

Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50 ml W
40 484,80 Kč/1l
2 024,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme L'Eau EDT 50 ml W
11 500,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml W
21 326,18 Kč/1l
2 345,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 30 ml, Doplňovací láhev, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
46 594,67 Kč/1l
1 397,84 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
45 349,40 Kč/1l
4 534,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Hugo Boss Boss Woman EDP 90 ml W
7 822,22 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Jean Paul Gaultier - La Belle EDP 100ml
23 211,00 Kč/1l
2 321,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine, Ženy, 200 ml, Doplňovací láhev, Tekutý parfém, Láhev, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
17 684,95 Kč/1l
3 536,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mugler Alien EDP náplň 100 ml W
20 570,00 Kč/1l
2 057,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Parfém 50 ml W
50 600,00 Kč/1l
2 530,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
20 754,67 Kč/1l
1 867,92 Kč
Prodejce: motivoo

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 121,33 Kč/1l
759,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusů
25 383,88 Kč/1l
2 030,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hermès Terre D'Hermès EDT 100 ml + SG na tělo i vlasy 80 ml M
19 570,00 Kč/1l
1 957,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vhodné pro
Velmi dobře
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 068,55 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 448,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 240,00 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l