4,5



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dior Homme sprchový gel, 200 ml5 314,40 Kč/1l
1 090,85 Kč
-27,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 062,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sprchový gel Inecto Argan 500 ml245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml527,47 Kč/1l
210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Żel pod prysznic Palmolive 500 ml465,98 Kč/1l
232,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - sprchový gel, 250 ml
382,72 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Orchidea Imperiale - sprchový gel, 250 ml
373,12 Kč/1l
93,28 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mirra - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mirra pěna do koupele 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
154,39 Kč
-24,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový Sezamový a Amla olej, 250 ml
423,72 Kč/1l
105,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - koupelový krém, 500 ml
259,02 Kč/1l
166,32 Kč
-36,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
295,20 Kč/1l
118,08 Kč
Prodejce: Katomix

Forest Therapy - koupelový krém, 500 ml
259,02 Kč/1l
154,39 Kč
-24,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Byzance od značky Tesori d' Oriente je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava se skládá z kombinace skořice, madlí a mimózy. V srdci se rozvoní černá růže, otočník, med a krétská pryskyřice labdanum. Základ pak dotváří sladká vanilka a mošus společně s agarovým dřevem, peruánským balzám a kakaem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.
Bad-Accessoires Duschgel Tesori
- Barva: vícebarevná
- Materiál: sprchový gel
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 20,50
- Šířka: 5,00
- Délka: 8,00
Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
Doccia Byzantium Rosa Nera/Lab Gel 250ml - Tesori d'Oriente Pokud se při koupeli rádi ponoříte do h vůní, pak je pro vás tento gel Doccia Byzantium Rosa Nera/Lab od Tesori d'Oriente ideální volbou. Ponořte se do tajemné vůně černé růže a labdanum, která vás přenese do orientální zahrady plné exotických květin. Díky kombinaci středomořských ingrediencí tento sprchový gel od Tesori d'Oriente jemně čistí vaši pokožku a zároveň ji zanechává hydratovanou a vyživenou. S tímto jedinečným přípravkem, který je skutečným pokladem z dalekých krajů, se budete cítit jako v orientálních lázních. Dopřejte si chvíle relaxace a ponořte se do h účinků tohoto sprchového gelu. Jeho intenzivní a dlouhotrvající vůně vás bude provázet ještě dlouho po koupeli a učiní z vašeho každodenního rituálu zážitek. Objevte kouzlo orientálních vůní s Tesori d'Oriente!
Vyživující sprchový gel svádí hřejivou vůní skořice, mandlí, medu a vanilky.Díky své jemné textuře poskytuje příjemný zážitek ze sprchování, který si můžete vychutnat všemi smysly.
-poklady Orientu Byzantium Duschcreme 250 ml
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970040745
- Číslo produktu
- D13.2
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970040745
- Číslo produktu
- D13.2
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Byzantium - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,13 Kč/1kg
395,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Koupelové mléko Fiji Blue Water, 500 ml
259,02 Kč/1l
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - sprchový gel, 250 ml
382,72 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,00 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Orchidea Imperiale - sprchový gel, 250 ml
373,12 Kč/1l
93,28 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori mýdlo s pumpičkou 300ml Ayurveda
248,30 Kč/1l
109,49 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hedvábná Körperlotion s Lotosovým Květem - Tesori d'Oriente, 300ml
614,30 Kč/1l
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%10% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
10%10% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
10%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Dodávka byla velmi rychlá, balení tak, že opravdu nic nemůže zlomit. Zboží bylo dle přání. Mohu jen doporučit!
Ohodnoceno dne 15. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Parfém a sprchový gel
Super orientální, dlouhotrvající vůně. Miluji ji! Rychlé a bezpečné dodání. Všechno top!
Ohodnoceno dne 2. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a nekomplikované.
Výjimečná skvělá vůně!
Ohodnoceno dne 7. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Důrazně doporučujeme
Kladívková vůně .../znovu
Ohodnoceno dne 17. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé dodání
nádherně voní
Ohodnoceno dne 1. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žádná příjemná vůně
Bohužel nevoní po arganu. Už si nikdy nekoupím
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,81 Kč
Prodejce: apohealth
317,62 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
371,04 Kč
-16,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 771,55 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 367,68 Kč
-35,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 332,26 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 661,30 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 356,73 Kč/1l

Sisley Soir de Lune sprchový gel pro ženy 200 ml
1 352,27 Kč
-34,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 317,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 391,53 Kč/1kg

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Bioderma Atoderm Sprchový gel, 1l - Čistý a jemný sprchový gel pro citlivou pokožku, hydratuje a chrání. Navržen dermatology, vhodný i pro dětskou pokožku.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
448,00 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 116,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 066,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 331,15 Kč/1l