4,7



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sisley Izia sprchový gel pro ženy 250 ml5 543,68 Kč/1l
1 385,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Lirene Arganový vyhlazující sprchový gel, 400 ml648,62 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sprchový gel Inecto Argan 500 ml245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Další informace o reklamě
Allergika Lipolotio sensitive 500 ml1 553,22 Kč/1kg
776,61 Kč
Prodejce: apohealth

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - sprchový gel, 250 ml
382,72 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Orchidea Imperiale - sprchový gel, 250 ml
373,12 Kč/1l
93,28 Kč
Prodejce: DomoDomo

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mirra - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Persian Dream - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Forest Therapy - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - koupelový krém, 500 ml
259,02 Kč/1l
166,32 Kč
-36,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový Sezamový a Amla olej, 250 ml
423,72 Kč/1l
105,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Muschio Bianco tekutina do koupele 500 ml x1
516,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente sprchový gel bílé pižmo 250 ml x1
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Mirra pěna do koupele 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
154,39 Kč
-24,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vůně Aegyptus v sobě mísí 16 nejcenějších a vysoce kvalitních vonných esencí. Nechte se unést touto smyslnou kořenitou vůní! Tato orientálně-kořenitá vůně vás prostě nadchne a nepustí!
Tělové mléko obohacené o výtažek z papyru má vyživující a hydratační vlastnosti a zanechává pokožku jemnou a sametově hebkou.
Malé změny velikosti a hmotnosti výrobku mohou snížit emise CO2.
Vyvinuli jsme technologii Compact by Design, abychom identifikovali výrobky, které nevypadají jinak, ale jsou navrženy tak, aby byly účinnější. Odstraněním přebytečného vzduchu a vody vyžadují výrobky menší balení a mohou být přepravovány efektivněji. Celkově tyto malé rozdíly ve velikosti a hmotnosti výrobků vedou k výraznému snížení emisí CO2.
Zde jsou některé z mnoha způsobů, jakými se výrobek může kvalifikovat:
Bad-Accessoires Duschgel Tesori
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 20.50
- Šířka: 5,00
- Délka: 8,00
poklady Orientu AEGYPTUS Duschcreme 250 ml
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Tesori d ́Oriente
- Kód EAN
- 8008970002873
- Číslo produktu
- 1656
- Hmotnost
- 330 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Tesori d ́Oriente
- Kód EAN
- 8008970002873
- Číslo produktu
- 1656
K tomu se hodí také

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - sprchový gel, 250 ml
382,72 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Drzewo Sandałowe, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Orchidea Imperiale - sprchový gel, 250 ml
373,12 Kč/1l
93,28 Kč
Prodejce: DomoDomo

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Forest Therapy, Sprchový krém, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
459,64 Kč/1l
114,91 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělový krém Tesori d'Oriente Aegyptus, 300ml
515,33 Kč/1l
154,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaniglia & Zenzero Del Madagascar - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hedvábná Körperlotion s Lotosovým Květem - Tesori d'Oriente, 300ml
614,30 Kč/1l
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mirra - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně
nádherná vůně
Ohodnoceno dne 11. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l