5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 380 ml666,03 Kč/1l
265,00 Kč
-11,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Dior Homme sprchový gel, 200 ml6 072,95 Kč/1l
1 214,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sprchový gel Raspberry 500 ml796,62 Kč/1l
398,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d'Oriente Muschio Bianco tekutina do koupele 500 ml x1
516,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Mirra - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Thalasso Therapy - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
93,20 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mirra pěna do koupele 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
154,39 Kč
-24,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

BOROTALCO Osvěžující badeschaum mast do koupele 450ml bílé pižmo
959,93 Kč/1l
431,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

VIDAL White Musk Sprchový gel White Musk 250 ml
154,80 Kč/1l
38,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Byzantium sprchový gel 250 ml
1 206,96 Kč/1l
301,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

Tesori d'Oriente Ayurveda sprchový gel 250 ml
716,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml x1
1 206,96 Kč/1l
301,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

Tesori d'Oriente Aegyptus sprchový gel 250 ml
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente Fior di Loto sprchový gel 250 ml x2
754,46 Kč/1l
377,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

MONOI sprchový gel 1000 ml
363,82 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel Herbae (Shower Gel) 250 ml
5 726,32 Kč/1l
1 431,58 Kč
Prodejce: Rareparfum
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tesori d'Oriente sprchový gel bílé pižmo 250 ml x1
Značka Tesori d'Oriente zahrnuje ucelenou řadu kosmetických produktů, které lze použít pro každodenní relaxační rituály.
Vysoce kvalitní italské produkty potěší jedinečnými, smyslnými vůněmi a navodí pocit hluboké relaxace při kontaktu s vaší pokožkou.
Koupelový gel Muschio Bianco je prosycený smyslnou vůní ambry a bílého pižma, která je orientální a extrémně relaxační.
Tesori d'Oriente je italská značka, která čerpá inspiraci z italského u a tradice péče, která je zárukou vysoké kvality a nevšedních zážitků.
Značka Tesori d'Oriente zahrnuje ucelenou řadu kosmetických produktů, které lze použít pro každodenní relaxační rituály.
Vysoce kvalitní italské produkty potěší jedinečnými, smyslnými vůněmi a navodí pocit hluboké relaxace při kontaktu s vaší pokožkou.
Koupelový gel Muschio Bianco je prosycený smyslnou vůní ambry a bílého pižma, která je orientální a extrémně relaxační.
Tesori d'Oriente je italská značka, která čerpá inspiraci z italského u a tradice péče, která je zárukou vysoké kvality a nevšedních zážitků.
Kapacita - 250 ml
8008970011158_x1- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Evernia Prunastri Extract, Sodium Olivamphoacetate, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, Citric Acid, Stryene/Acrylates Copoymer, Tetrasodium EDTA.
- Výrobce
- sarcia.eu
- Kód EAN
- 5905141668889
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Evernia Prunastri Extract, Sodium Olivamphoacetate, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, Citric Acid, Stryene/Acrylates Copoymer, Tetrasodium EDTA.
- Výrobce
- sarcia.eu
- Kód EAN
- 5905141668889
K tomu se hodí také

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente Muschio Bianco tekutina do koupele 500 ml x1
516,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Xerjoff " V " Erba Pura EDP 100 ml UNISEX
34 072,20 Kč/1l
3 407,22 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Bimaro

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Kulatý, Bílý mošus, 1 kusů
1 044,30 Kč/1kg
208,86 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
2 520,60 Kč/1l
252,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Balsam do kąpieli Tesori d'Oriente Muschio Bianco 400 ml
1 328,80 Kč/1l
531,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Xerjoff " V " Erba Pura Eau De Parfum 100 ml (unisex)
41 349,60 Kč/1l
4 134,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tesori d'Oriente Fior di Loto sprchový gel 250ml
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tělový krém Tesori d'Oriente Aegyptus, 300ml
515,33 Kč/1l
154,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
7 929,00 Kč/1l
475,74 Kč
Prodejce: PolisElectro

BOROTALCO Osvěžující badeschaum mast do koupele 450ml bílé pižmo
959,93 Kč/1l
431,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Ochranná fólie pro iPhone 11 skleněná fólie proti špionáži 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l