Carp Zoom vlhčená směs Wet Method 850g Příchuť: Jahoda-Ryba
160,00 Kč
188,24 Kč / 1kg
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp konzervační prostředek 1000ml827,45 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp Meal LT94 1 kg681,38 Kč/1kg
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp Sušený hemoglobin 0,5 kg1 070,64 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp kukuřičná mouka 1kg510,98 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Carp Zoom vlhčená směs Wet Method 850g Příchuť: NBC-Ananas
188,24 Kč/1kg
160,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Carp Zoom spray AttractX 50ml Příchuť: Ryba-Halibut
1 980,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
163,26 Kč/1kg
163,26 Kč
Prodejce: VISO

Krmítková směs Lorpio Megamix 2kg kapr scopex / vanilka
38,67 Kč/1kg
116,00 Kč
Prodejce: Rybina

Carp Zoom boilies Act-X 16mm 800g CZ9431
206,25 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Carp Zoom boilies Act-X 20mm 800g Příchuť: Jahoda
206,25 Kč/1kg
165,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Mivardi Krmítková Směs V1 Carp 2850g Ananas
52,98 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Rybina

Jaxon Groundbait Ready 750g Fish Mix
147,35 Kč/1kg
110,51 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Sensas Krmítková směs 3000 Ablettes (ouklej) 1kg
134,00 Kč/1kg
134,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg
122,02 Kč/1kg
244,04 Kč
Prodejce: VISO

MVDE Liquid Booster Pineapple (ananas) 200ml
205,60 Kč/1kg
205,60 Kč
Prodejce: VISO

Carp Zoom dipovaná kukuřice Amur Corn 220ml
572,73 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Cukk Kukuřice Bez Nálevu 220ml Scopex
624,00 Kč/1kg
78,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

TTCarp jahoda připravená k jídlu 600g
584,01 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sensas Bentonite Jíl 1kg
88,00 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Rybina

Cukk 0173, 125 g, Granule, Zelená, Láhev
664,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Rybina
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hotová krmná směs pro lov na feeder a method feeder s perfektní konzistencí.
Kvalitní přísady a neodolatelné aroma.
Specifikace:
- lze použít přímo z balení
- není třeba přidávat vodu
Balení: 850 g
- Výrobce
- Carp Zoom
- Hmotnost
- 0.85 kg
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Kód EAN
- 5999095335188
- Číslo produktu
- CZ5188
- Výrobce
- Carp Zoom
- Hmotnost
- 0.85 kg
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Kód EAN
- 5999095335188
- Číslo produktu
- CZ5188
K tomu se hodí také

Carp Zoom vlhčená směs Wet Method 850g Příchuť: NBC-Ananas
188,24 Kč/1kg
160,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Mango Cream
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Carp Zoom vlhčená směs Wet Method 850g Příchuť: Sladké mango
188,24 Kč/1kg
160,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Rybářský člun s návnadou, rybářský člun, dálkově ovládaný člun na krmení, člun RRC, člun s návnadou, dosah dálkového ovládání 500 m, zatížení 1,5 kg návnady, 5200 mAh
2 140,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Killer Krill
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Rybářský deštník rybářský stan voděodolný 240 cm
1 219,39 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Starbaits Boilies Hot Demon Hard Boilies 200g 24mm
895,00 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rybina

airRoxy planet eneRgy 80 S úsporný axiální ventilátor, bílý
416,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FISH-XPRO Carp Improve Set 2-Rod
3 875,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Genlog krmná směs Carp Mania Jahoda-Moruše 1 kg
111 999,99 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: Rybina

1200TVL podvodní rybářská kamera Fishfinder s 12 IR LED diodami 7palcový LCD displej 15M kabel IP68 vodotěsný pro mořské jezero loď Ice Fishing
4 083,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

GPS rybářská loď s návnadou, loď s návnadou, 180 polohovacích bodů, 800 vzdálenost dálkového ovládání, zatížení 6,6 libry, inteligentní plavba, automatický návrat, 20000 mAh
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Carp Zoom kukuřice XXL Corn Mammoth Maize 220ml Příchuť: Vanilka
1 008,00 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
98,26 Kč/1kg
982,55 Kč
Prodejce: RavenIntl

Sensas Krmení 3000 Carp Tasty Strawberry 1kg
138,00 Kč/1l
138,00 Kč
Prodejce: Rybina

CSV Carp Servis Václavík boilies Měkule Mrtvý korýš 140g Průměr: 20mm
1 390,00 Kč/1kg
139,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Carp Zoom vlhčená směs Wet Method 850g Příchuť: Studená voda
188,24 Kč/1kg
160,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Carp Zoom boilies Amur 20mm 800g Příchuť: Classic
248,75 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

RC krmící člun s GPS, dálkově ovládaný rybářský člun s návnadou a funkcí automatického návratu
6 275,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

FISH-XPRO Carperset - Carpset Pro Improve Set - 3 pruty - sada pro lov kaprů
4 625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

12000mAh GPS rybářský člun s návnadou se 3 nádobami na návnadu Bezdrátový člun s návnadou s funkcí automatického návratu
3 779,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Inteligentní krmící člun, člun na návnadu, rybářský člun na návnadu na dálkové ovládání, dálkově ovládaný člun se dvěma motory a LED světly, RC člun, 500 m
2 252,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

1200TVL podvodní rybářská kamera Fishfinder s 12 IR LED diodami 9" LCD displej 30M kabel IP68 vodotěsný pro rybaření na moři, jezeře, lodi, pod ledem
4 662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Carp Zoom vnadící směs Carp Fiesta 3kg Příchuť: Vanilka
66,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

LK Baits Pop Up pelety v dipu Amur Special 17mm 40g
3 642,25 Kč/1kg
145,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits IQ Method Ready Mix Cherry 600g
290,42 Kč/1kg
174,25 Kč
Prodejce: VISO

Rybářská židle CampFeuer jedle zelená/černá, výškově nastavitelná, skládací kempingová židle s taškou
2 019,33 Kč
Prodejce: CS-Trading

Daiwa Tournament Basia 2020 – naviják pro mořský rybolov, červený, model 45 SCW QD P, červený
16 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fishernator
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
778,76 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 411,46 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp plnotučná sójová mouka 1 kg
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
584,01 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg