5,0



Na základě 9 hodnocení
Silikonové Těsnění Mapei Mapesil Ac 114
309,00 Kč
996,77 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
6h 09m 37s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 28 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg997,58 Kč/1kg
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß183,28 Kč/1kg
2 749,21 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel729,13 Kč/1l
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27782,48 Kč/1l
242,57 Kč
Prodejce: bauschnell

Silikon Mapei Mapesil AC 188 sušenková 310 ml
984,58 Kč/1l
305,22 Kč
Prodejce: HARKO

Silikon Mapei Mapesil AC 123 antická bílá 310 ml
974,74 Kč/1l
302,17 Kč
Prodejce: HARKO

Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
448,28 Kč/1kg
6 724,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Silikonová mikroemulze Mapei Mapestop 1 kg
3 299,00 Kč/1kg
3 299,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Mapei Mapeband PE 120 - 50M
158,15 Kč/1kg
3 953,71 Kč
Prodejce: Eoshop

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
10 935,60 Kč/1m
546,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PCI Gisogrund Grundierung 1 Liter
315,87 Kč/1l
315,87 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell

Sanitární silikon SIKA SANISIL
242,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com

PCI Pecitape Dichtband A 90° Außenecke
804,94 Kč/1m
144,89 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke
1 691,90 Kč/1m
169,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
4 344,37 Kč/1l
1 303,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Spárovací hmota CERESIT CE 40 Pergamon 2 kg
167,00 Kč/1kg
334,00 Kč
Prodejce: Eoshop

KERACOLOR FF MONDWEIß
85,80 Kč/1kg
429,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
100% silikonový plísním odolný těsnicí a lepící tmel
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
MAPEI Mapesil 310 ml AC 114 antracitový sanitární silikon
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
MAPEI Mapesil 310 ml AC 114 antracitový sanitární silikon
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 8022452010200
- Výrobce
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 8022452010200
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Sanitární Silikon Mapei Ac 110
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 100
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI AC 130
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 103
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 112
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 113
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 134 hedvábná 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silikonové Těsnění Mapei Mapesil Ac 111
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 119 londýnská šedá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 143 terakotová 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 141 karamelová 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 120 černá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Barva na kov přímo na rez bílá 0,7 l
594,63 Kč/1l
416,24 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sanitární Silikon Mapei Ac 135
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 137 karibský písek 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 132
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 142 hnědá 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silikon Sanitární Mapei Ac 144
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sanitární Silikon Mapei Ac 138
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silnovrstvá lazura - 0,75 l - ebenové dřevo - na dřevo v exteriéru - ochranná lazura na dřevo - na ploty, zábradlí, fasády
678,67 Kč/1l
509,00 Kč
Prodejce: Dekorline

Calvin Klein boxerky krátké kalhoty trojbalení
1 336,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hammerite Smaltový Lesklý Grafit 0,7 L - 5Emha.Pgr0.7
498,57 Kč/1l
398,37 Kč
-49,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Sanitární Silikon Mapei Ac 133
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, modrá lesklá 250 ml,
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 103 měsíční bílá, 2 kg
99,00 Kč/1kg
218,77 Kč
-20,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Barva je stejná jako u spárovací hmoty
Rychlé dodání, dobrá cena, prvotřídní silikon, barva je stejná jako u spárovací hmoty
Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
1 607,76 Kč
Prodejce: bauschnell
53,59 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 660,15 Kč
Prodejce: bauschnell
546,41 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg