5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
500 ml- 500 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 936,20 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 457,38 Kč/1l
2 327,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
2 027,15 Kč/1l
2 027,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Wella Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
636,86 Kč/1l
818,93 Kč
-182,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
636,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
956,89 Kč/1l
956,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Professional Bonacure Volume Boost Shampoo 250 ml
895,72 Kč/1l
223,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Shampoo 100 ml
1 590,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Nutricurls Curls Micellar Shampoo for Curls 250 ml
999,08 Kč/1l
270,00 Kč
-20,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls šampon pro kudrnaté vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Ultimate Repair Shampoo 100 ml
1 743,10 Kč/1l
263,87 Kč
-89,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

It's a 10, Miracle Volumizing, Hair Shampoo, For Volume, 295.7 ml
1 515,32 Kč/1l
448,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
931,00 Kč/1l
232,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Invigo Blonde Recharge Shampoo 500 ml
593,04 Kč/1l
327,87 Kč
-31,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
296,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kerasilk Volume Shampoo 75 ml
5 402,13 Kč/1l
405,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500ml
Objevte Wella Professionals Invigo Volume Boost Shampoo, šampon pro objemvlasů(500ml value pack) určený zejména pro jemné a zplihlé vlasy. Tento šampon dodá vašim vlasům přirozenou plnost a lesk a je obohacen o výtažek z bavlny. Nezatěžující složení čistí vlasy do hloubky a dodává jim viditelně větší objem v porovnání s šamponem, který je nevyživuje.
Výhody šamponu Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500 ml
- Šetrné čištění bez zatížení vlasů
- Speciálně pro jemné a zplihlé vlasy
- Dodává vlasům objem a lesk
- Přirozená a stabilní plnost při fénování
- Obsahuje polymery zvyšující pružnost a výtažek z bavlny
Jak používat Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500 ml
Vmasírujte do vlhkých vlasů a napěňte. Důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálních výsledků používejte v kombinaci s lakem na vlasy Invigo Volume Boost a maskou na vlasy.
Proměňte své jemné a zplihlé vlasy díky odborným znalostem společnosti Wella Professionals. Objednejte si nyní a vyzkoušejte proměňující sílu tohoto šamponu!
Složení: Glycerin, Methylparaben, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polysorbate 80. Složení: Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Cocamide MEA, Citric Acid, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Glycerin, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylenglykol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyimide-1, Hydroxid sodný, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Gossypium Herbaceum (Bavlna) Seed Oil, Phenoxyethanol, Decylene Glycol, Tocopheryl Acetate, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo je intenzivní čisticí šampon, který je ideální pro jemné vlasy. Speciální složení s polymery Spring Force a výtažkem z bavlny dodává vlasům objem a lesk, aniž by je zatěžoval. Složení stabilizuje vlasová vlákna a pomáhá vytvářet objem vlasů.
Wella Professionals Invigo šampon pro zvýšení objemu 500 ml
Wella Invigo Volumen Boost šampon 500ml
- Model
- Invigo Volume Boost
- Hmotnost
- 561 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, COCAMIDE MEA, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SALICYLIC ACID, TETRASODIUM EDTA, GLYCERIN, METHYLPARABEN, LINOLEAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, POLYSORBATE 80, PROPYLENE GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYIMIDE-1, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, PHENOXYETHANOL, DECYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE, SODIUM XYLENESULFONATE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666585437
- Číslo produktu
- 3637
- Model
- Invigo Volume Boost
- Hmotnost
- 561 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, COCAMIDE MEA, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SALICYLIC ACID, TETRASODIUM EDTA, GLYCERIN, METHYLPARABEN, LINOLEAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, POLYSORBATE 80, PROPYLENE GLYCOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, POLYIMIDE-1, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, PHENOXYETHANOL, DECYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE, SODIUM XYLENESULFONATE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666585437
- Číslo produktu
- 3637
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
2 027,15 Kč/1l
2 027,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Volume Boost Shampoo with Bavlna Extract šampon pro objem pro zplihlé, jemné vlasy 1000 ml
414,10 Kč/1kg
458,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon Wella Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
636,86 Kč/1l
818,93 Kč
-182,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
636,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
956,89 Kč/1l
956,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Ultimate Repair Shampoo 1000 ml
1 150,19 Kč/1l
1 150,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Ultimate Repair Shampoo 250 ml
2 480,28 Kč/1l
620,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Invigo šampon Volume Boost pro ženy 500 - Wella Professionals
1 248,68 Kč/1l
624,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
13 110,53 Kč/1l
1 245,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Všechny barvy
640,21 Kč/1l
640,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich hloubkově vyživující sada - šampon 1000 ml + kondicionér 1000 ml
1 483,36 Kč/1kg
3 263,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Fusion Intense Repair Shampoo 500 ml
751,28 Kč/1l
375,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pro jemné vlasy Wella SP - Šampon pro objem vlasů
1 252,96 Kč/1l
313,24 Kč
Prodejce: MANADA

Invigo maska na vlasy Nutri-Enrich Deep Nourishing pro ženy 150 - Wella Professionals
10 271,33 Kč/1l
1 941,65 Kč
-400,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 540,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals Krystaliczna maska dodająca włosom objętości, 500ml
1 921,40 Kč/1l
960,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 000,00 Kč/1l
3 000,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
11 180,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Wella Color Fresh Mask, Hnědá, Cool Espresso, 150 ml, Jakékoliv pohlaví, Hnědá, Všechny vlasy
1 514,20 Kč/1l
325,38 Kč
-98,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple Watch Series 8 45mm A2771 Červený hliníkový sportovní náramek Červený GPS Neu
Použité
12 570,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Conditioner 200 ml
1 407,10 Kč/1l
281,42 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista

Invigo šampon Nutri-Enrich pro ženy 250 - Wella Professionals
5 600,00 Kč/1l
1 400,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg