Pomazánka Mars 350g

236,36 Kč

675,31 Kč / 1kg

plus 441,22 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
4 015,50 Kč/1kg
803,10 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
2 081,80 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
431,78 Kč/1l
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED
Obrázek produktu pro Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
351,38 Kč/1l
790,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
675,31 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
236,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Bounty Brotaufstrich 350g
Bounty Brotaufstrich 350g
594,06 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
207,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
570,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Čokoládový krém Bounty s kokosem 200 g
Čokoládový krém Bounty s kokosem 200 g
385,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
154,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
383,83 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella 450g + 50g
Ferrero Nutella 450g + 50g
584,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
323,22 Kč
-31,13 Kč
292,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
393,15 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
1 179,44 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro PRIM. Tahini naturalne 185 g
PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,75 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
102,95 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
946,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
208,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
713,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
320,88 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Rapunzel 305573, Pomazánka z různých oříšků, 250 g, Čokoláda, 1 kusů, 605 kcal, 5,6 g
Rapunzel 305573, Pomazánka z různých oříšků, 250 g, Čokoláda, 1 kusů, 605 kcal, 5,6 g
485,92 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sladká náplň – Slaný karamel s arašídy, 175 g | NABIO
Sladká náplň – Slaný karamel s arašídy, 175 g | NABIO
445,43 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g
Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g
1 178,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Pomazánka Mars 350g - dokonalý požitek pro milovníky čokolády!

Poznejte jedinečnou chuť oblíbené tyčinky Mars nyní v podobě krémové pomazánky! Pomazánka Mars Spread kombinuje lahodnou mléčnou čokoládu s jemným karamelem a přináší neodolatelně sladký chuťový zážitek. Ideální jako pomazánka na chleba, rohlíky nebo palačinky - nebo si ji můžete vychutnat přímo ze lžičky!

nezaměnitelná příchuť Mars
krémová konzistence s jemnou karamelovou příchutí
Ideální na snídani, svačinu nebo dezert
Bez kousků - snadno se roztírá

Dodejte své snídani nebo svačině nádech čokoládového blaha s pomazánkou Mars!

Složení:

Složení: cukr, rostlinné oleje (řepkový, palmový, slunečnicový), sušené plnotučné mléko, mléčná čokoláda [5 % (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, laktóza(mléko), syrovátková bílkovina(mléko), palmový olej, sladká čokoláda].sušená syrovátka(mléko), přepuštěné máslo(mléko), emulgátor(sójové lecitiny), vanilkový extrakt], maltodextrin, laktóza(mléko), nízkotučný kakaový prášek, emulgátor (lecitiny), sůl, aromata, barvivo (paprikový extrakt), lískové oříšky.

Může obsahovat další ořechy , vhodné pro vegetariány.

Výživové hodnoty na 100 g:

Kalorická hodnota: 572,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 384,00 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 58,00 Sacharidy, z toho cukr: 53,00 Tuky: 36,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 9,30 Bílkoviny: 3,1 Sůl: 0,2

Výrobce:
Mars Chocolate and Treats Europe
GB- SL6 3RT Maidenhead



Pomazánka Mars 350g
Seznam přísad
Cukr, rostlinné oleje (řepkový, palmový), sušené plnotučné mléko, mléčná čokoláda (5 %) (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, laktóza a syrovátkové bílkoviny (mléko), palmový tuk, sušená syrovátka (mléko), Mléčný tuk, emulgátor (sójové lecitiny), vanilkový extrakt), maltodextrin, laktóza (mléko), nízkotučný kakaový prášek, emulgátor (lecitiny), sůl, aromata, paprikový extrakt, lískové oříšky.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota kj: 2 387,00, energetická hodnota kcal: 572,00, tuky: 37,00, dvojnásobek nasycených mastných kyselin: 9,70, sacharidy: 57,00, z toho cukr: 53,00, bílkoviny: 3,00, sůl: 0,20,
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Mars Chocolate and Treats Europe SL6 3RT Maidenhead Vereinigtes Königreich
Prodejní název
Karamelový krém s mléčnou čokoládou
Výrobce
Číslo produktu
000187
Kód EAN
5056357904626

Seznam přísad
Cukr, rostlinné oleje (řepkový, palmový), sušené plnotučné mléko, mléčná čokoláda (5 %) (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, laktóza a syrovátkové bílkoviny (mléko), palmový tuk, sušená syrovátka (mléko), Mléčný tuk, emulgátor (sójové lecitiny), vanilkový extrakt), maltodextrin, laktóza (mléko), nízkotučný kakaový prášek, emulgátor (lecitiny), sůl, aromata, paprikový extrakt, lískové oříšky.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota kj: 2 387,00, energetická hodnota kcal: 572,00, tuky: 37,00, dvojnásobek nasycených mastných kyselin: 9,70, sacharidy: 57,00, z toho cukr: 53,00, bílkoviny: 3,00, sůl: 0,20,
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Mars Chocolate and Treats Europe SL6 3RT Maidenhead Vereinigtes Königreich
Prodejní název
Karamelový krém s mléčnou čokoládou
Výrobce
Číslo produktu
000187
Kód EAN
5056357904626
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
675,31 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
236,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Milky Way sendvičová pomazánka duo mléčný a čokoládový krém 200g
Milky Way sendvičová pomazánka duo mléčný a čokoládový krém 200g
2 054,45 Kč/1kg
410,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Bounty Brotaufstrich 350g
Bounty Brotaufstrich 350g
594,06 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
207,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
570,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
615,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
416,92 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 5
158,43 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
383,83 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
496,22 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
713,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
320,88 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
393,15 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
1 179,44 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Krémová pomazánka Mars ve skleničce (lze použít jako skleničku na pití) 200g
Krémová pomazánka Mars ve skleničce (lze použít jako skleničku na pití) 200g
1 896,63 Kč/1kg
568,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Čokoládový krém Bounty s kokosem 200 g
Čokoládový krém Bounty s kokosem 200 g
385,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
154,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille  60,0 g, 1 St.
Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 269,33 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
196,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
300,72 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 90
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schwartau Schoko Mac čokoládová mléčná pomazánka 400g
Schwartau Schoko Mac čokoládová mléčná pomazánka 400g
338,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
135,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 29
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nutella mini jar ořechová nugátová krémová pomazánka 25g 64 balení
Nutella mini jar ořechová nugátová krémová pomazánka 25g 64 balení
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
2 284,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
91 379,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
803,10 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 015,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Caffarel - Krémová čokoláda Gianduia s mlékem, 210 g, skleněná nádoba
Caffarel - Krémová čokoláda Gianduia s mlékem, 210 g, skleněná nádoba
542,34 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
2 582,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ořechový krém KAKAO BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 330 g - GUTE NOOT
Ořechový krém KAKAO BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 330 g - GUTE NOOT
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
570,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 729,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Křupavá čokoláda - 500g - Lískové oříšky 21% - Maltitol - Nízkotučný kakaový prášek 6,4%
Křupavá čokoláda - 500g - Lískové oříšky 21% - Maltitol - Nízkotučný kakaový prášek 6,4%
246,73 Kč
Prodejce: FIT4MED
493,46 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED
431,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
790,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,38 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Mini skleněná pomazánka čokoládová 25g - ořechová nugátová (18 balení)
Ferrero Nutella Mini skleněná pomazánka čokoládová 25g - ořechová nugátová (18 balení)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 423,82 Kč
-213,28 Kč
1 210,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 690,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g
Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
562,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
580,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
325,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro nutella B-ready 6er + 1
nutella B-ready 6er + 1
453,09 Kč
-67,98 Kč
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 500,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nutella v sáčku Lískooříšková nugátová pomazánka 1000g
Nutella v sáčku Lískooříšková nugátová pomazánka 1000g
425,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
425,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nudossi Duo bez palmového oleje 300 g ořechovo-nugátová pomazánka a mléčná pomazánka
Nudossi Duo bez palmového oleje 300 g ořechovo-nugátová pomazánka a mléčná pomazánka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 933,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g
Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 178,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Crispy Hazelnut (lískový ořech-bílá čokoláda) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Crispy Hazelnut (lískový ořech-bílá čokoláda) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 066,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (bílá čokoláda-arašíd-himalájská sůl) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (bílá čokoláda-arašíd-himalájská sůl) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
503,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 007,48 Kč/1l
Obrázek produktu pro ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Choco Hazelnut (čokoláda-lískový ořech) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Choco Hazelnut (čokoláda-lískový ořech) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
595,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 190,66 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ferrero Nutella 450g + 50g
Ferrero Nutella 450g + 50g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
323,22 Kč
-31,13 Kč
292,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
584,18 Kč/1kg