5,0



Na základě 1 hodnocení
Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energizující, Osvěžující, Ženy, Univerzální pleť, Sprej, ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. BETAINE....
1 911,41 Kč
19 114,10 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SVR Topialyse, Olejek do mycia przeciwświądowy, zapas, 1 l604,77 Kč/1l
604,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
SVR, Sensifine Hydra, Hydratační krém, 40 ml - Dlouhodobý!12 939,25 Kč/1l
517,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
BIODERMA Sebium Kerato + tělový sprej, 150 ml Sprej663 249,97 Kč/1l
663,25 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bioderma Hydrabio Sérum, Ženy, Citlivá pokožka, 40 ml12 300,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sisley Eau du Soir, Krém, Ženy, Hydratační, Změkčující, Vyhlazující, Vyživující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba
14 033,07 Kč/1l
2 181,94 Kč
-76,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 104,96 Kč
Prodejce: VISO

Somatoline Cosmetic 960050, Gel, Ženy, Osvěžující, Vyhlazující, Univerzální pleť, 100 ml, Tuba
6 746,60 Kč/1l
674,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Collistar Deep Moisturizing Fluid, Ženy, Univerzální pleť, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 400 ml, Pumpovacíc lahvička, 72 h
1 374,15 Kč/1l
549,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Esenciální voda L'Occitane Immortelle 200 ml
3 511,50 Kč/1l
702,30 Kč
Prodejce: Rareparfum

Uriage Bariéderm, Krémová, Unisex, Regenerační, Změkčující, Zklidňující, Univerzální pleť, 22 g, Tyčka
10 666 666,94 Kč/1kg
320,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

ISDIN 8429420184558, Krém, Ženy, Pružnost, Hydratující, Tónování, Univerzální pleť, 200 ml, Tuba
4 340,20 Kč/1l
868,04 Kč
Prodejce: somnia24

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
360,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Eucerin Ph5 bez mdla pro citlivou pokoku 100 g
196 899,99 Kč/1l
214,93 Kč
-18,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
196,90 Kč
Prodejce: apohealth

Micelrn voda NIVEA Rose Touch, 400 ml
878,16 Kč/1kg
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

MÁDARA Cosmetics Fake It, Ženy, Univerzální pleť, 30 ml
20 323,67 Kč/1l
609,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fresh Secrets Panthenol – hydratační a zklidňující krém 150 ml
2 097,13 Kč/1l
314,57 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Ziaja Manuka čisticí čisticí gel 200 ml
858,20 Kč/1l
171,64 Kč
Prodejce: VISO

Čisticí micelární voda ABCderm H2O (Micellar Water) 100 ml
2 025,80 Kč/1l
202,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ziaja Nawilżający płyn micelarny, 390 ml
186,89 Kč
Prodejce: MANADA

Rituals The Ritual of Jing 8719134161168, Tělový peeling, Ženy, Hydratující, 1 kusů
2 447,07 Kč/1kg
734,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Osvěžující voda ve spreji pro citlivou pleť (Grape Water), 200 ml
1 610,00 Kč/1l
809,78 Kč
-487,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
322,00 Kč
Prodejce: Bugelo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 100 ml
- Efekt péče o pleť:
- Energizující, Osvěžující
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Typ dávkovače:
- Sprej
- Složení:
- ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. BETAINE. LIMONENE. LINALOOL. HEXYL CINNAMAL. CITRAL. PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE. COUMARIN. EUGENOL. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. THYMUS CITRIODORUS FLOWER/LEAF EXTRACT. CITRIC ACID. AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. GERANIOL. CITRONELLOL. [C3921A]
Nádherný,
- Hmotnost
- 450 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Informace o složkách najdete na dodaném výrobku a/nebo na jeho obalu. Doporučujeme vždy zkontrolovat informace o složkách přímo na výrobku.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 3666057025747
- Číslo produktu
- 80083298
- Hmotnost
- 450 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Informace o složkách najdete na dodaném výrobku a/nebo na jeho obalu. Doporučujeme vždy zkontrolovat informace o složkách přímo na výrobku.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 3666057025747
- Číslo produktu
- 80083298
K tomu se hodí také

Clarins Eau Dynamisante tělový spray pro ženy 100 ml
4 745,83 Kč/1kg
1 139,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Clarins Eau des Jardins Treatment Fragrance 100 ml W
10 000,00 Kč/1l
1 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
21 990,00 Kč/1l
2 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scentiva

Afnan Perfumes Turathi Blue, Pánské, 90 ml, Bergamot, Mandarinka, Jantar, Dřevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
12 884,78 Kč/1l
1 159,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clarins Eau Dynamisante, Ženy, Parfémovaný antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 100 ml, Univerzální pleť
5 000,00 Kč/1l
500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

DADA Extra Soft Pleny jednorázové 4 Maxi (7-16 kg) 48 ks
515,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

iGET R1 Smart Ring Silver - vel.11
528,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Armaf Odyssey BA HA MAS EDP 100 ml UNISEX
6 693,20 Kč/1l
669,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Absorpční vložka ULTRA FRESH granule 1 kg
177,05 Kč
-48,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

Přikrývka Korall micro - Bílá - 75x100
218,18 Kč
Prodejce: VISO

Dárková sada YSL Myslf Edp Spray 100ml/Edp Spray 10ml
35 885,90 Kč/1l
3 588,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proskleněné čistící řešení s osvěžujícím citrusovým aroma, 500 ml
70,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nevada Old Metal
637,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kela 23949, Béžová, Keramický, Kulatý, 11,5 cm, 115 mm, 115 mm
265,00 Kč
Prodejce: PERLACASA

Wilkinson Intuition 2 v 1 žiletky s bambuckým máslem, balení po 3 kusech
266,94 Kč
Prodejce: LAVONIO

Školní batoh Coolpack velký Soho Stitch
693,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Miska Eco 900ml, plast
121,74 Kč
Prodejce: VISO

Květináč MADEIRA EKO kávový 57,7 cm
936,00 Kč
Prodejce: PENTA

BANY 60x50 cm - bez výkroje - 60x50 cm - Hnědá
222,53 Kč
Prodejce: VISO

Ultra PRO 16519, Album na karty, Červená, 1 kusů
830,00 Kč
Prodejce: MagicalGames

Sprchový gel My Relaxing Time Lahodná borůvka (Body Wash) 800 ml
620,22 Kč/1l
496,18 Kč
Prodejce: VISO

Nedis vysokorychlostní kabel HDMI s Ethernetem - HDMI samec - HDMI samec - 4K@60Hz - ARC - 18 Gb/s - 1,00 m - kulatý - PVC - černý - krabice
107,00 Kč/1m
107,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Rakuten Kobo Libra Colour, 17,8 cm (7"), E Ink Kaleido, 1264 x 1680 px, EPUB, RTF, EPUB3, MOBI, CBR, PDF, TXT, CBZ, FlePub, HTML, PNG, BMP, TIFF, GIF, JPEG, 32 GB
6 491,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mycí gel a šampon 2v1 pro děti a miminka (2v1 Shampoo and Body Wash) 200 ml
895,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

i-tec CAKVMHUB2A2C, USB typu C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 5000 Mbit/s, Černá, 1 m, Android, ChromeOS, iPadOS
667,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
595,14 Kč
Prodejce: apohealth
3 994,23 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 057,90 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

La Mer Hydratační jemný krém



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
6 800,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders
113 344,67 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 197,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 648,53 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskám na obličej



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(30)Počet hodnocení: 30
3 203,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 407,40 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg