5,0



Na základě 1 hodnocení
Parowki Berlinki Classic 250g I Berlinki Vídeňská klobása Classic 250g
270,15 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,67 Kč-40,48Kč
918,68 Kč / 1kg
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G3 672,09 Kč/1kg
403,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g3 964,91 Kč/1kg
436,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g405,30 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Meica Deutschländer (360g)522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Kiełbasa Jałowcowa Wędzona 180 g
495,47 Kč/1kg
98,81 Kč
-4,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,14 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Berlinki Morliny z serem 250 g
918,68 Kč/1kg
229,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
768,40 Kč/1kg
57,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vařená bílá klobása Morliny 600 g
321,15 Kč/1kg
213,46 Kč
-17,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,90 Kč
Prodejce: Katomix

Parowki Berlinki z kurczaka 250g I Drůbeží vídeňské párky 250g
274,20 Kč/1kg
68,55 Kč
Prodejce: Katomix

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Radatz Käsekrainer pikantní krainer na grilovací párty 330g
1 606,67 Kč/1kg
530,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

BiFi salámový chléb 16 x 55g
3 619,57 Kč/1kg
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Egetürk Pinar hovězí klobásky 550 g
580,56 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma PDO 24 Monate - Halb - 2,9/3,4 kg
1 096,68 Kč/1kg
3 728,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Berlinki Vídeňské párky Classic 250 g
Berlinki Wiener Würstchen Classic jsou výsledkem jedinečného receptu, kvalitního masa a tajné směsi koření! Berlinki je nejoblíbenější značka uzenin v Polsku. Je také lídrem ve své kategorii, co se týče objemu a hodnoty prodeje. Chuť Berlinki je založena na jedinečném receptu. Vysoce kvalitní maso, tajná směs přírodních koření, přesný proces vaření při kontrolované teplotě a uzení bukovým kouřem dodávají Berlinki lahodnou chuť a jemnou texturu.
- Seznam přísad
- Vepřové maso 71 %, voda, sůl, sójová bílkovina, modifikovaný škrob, vepřová kolagenní bílkovina, glukóza, stabilizátory: difosforečnany, trifosforečnany, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, koření, extrakty koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: dusitan sodný. Alergeny: SÓJA, CELER, MLÉKO, LAKTÓZA, HOŘČIČNÁ SEMENA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech 100 Energie (kJ) 1044 Energie (kcal) 252 Tuky v gramech 21 z toho - nasycené mastné kyseliny v gramech 8,2 Sacharidy v gramech 2,7 z toho - cukr 0,8 Bílkoviny v gramech 13 Sůl v gramech 2,5
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Waldfurter GmbH
- Prodejní název
- Vídeňské klobásy
- Výrobce
- Cocktail Academy Bochum
- Obsah balení
- 1x250g
- Kód EAN
- 5900567001746
- Seznam přísad
- Vepřové maso 71 %, voda, sůl, sójová bílkovina, modifikovaný škrob, vepřová kolagenní bílkovina, glukóza, stabilizátory: difosforečnany, trifosforečnany, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, koření, extrakty koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: dusitan sodný. Alergeny: SÓJA, CELER, MLÉKO, LAKTÓZA, HOŘČIČNÁ SEMENA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech 100 Energie (kJ) 1044 Energie (kcal) 252 Tuky v gramech 21 z toho - nasycené mastné kyseliny v gramech 8,2 Sacharidy v gramech 2,7 z toho - cukr 0,8 Bílkoviny v gramech 13 Sůl v gramech 2,5
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Waldfurter GmbH
- Prodejní název
- Vídeňské klobásy
- Výrobce
- Cocktail Academy Bochum
- Obsah balení
- 1x250g
- Kód EAN
- 5900567001746
K tomu se hodí také

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,45 Kč/1kg
95,57 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

Browin 310601 Přírodní vepřová střeva - ráže 28/30 mm, 15 m, 150 g / Přírodní tenká vepřová střeva
1 126,67 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

BiFi Ranger – balení po 20 kusech (20 x 60 g)
553,17 Kč/1kg
663,80 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Klobása Zimmermann Lyoner krájená pikantní a jemně kořeněná 200g
405,30 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
944,00 Kč/1kg
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Carnella 024498 Carnella Fleisch-Sortiment Brotaufstrich, 60x 24,0 g
624,23 Kč/1kg
898,89 Kč
Prodejce: somnia24

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Egetürk Pinar hovězí klobásky 550 g
580,56 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kabanosy z nadzieniem Piri-piri Tarczyński Extreme 95 g
860,80 Kč/1kg
86,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Kabanosy s přísadou slaniny 90 g
805,00 Kč/1kg
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Tarczynski drůbeží kabanos s vepřovým masem 105g
676,45 Kč/1kg
96,17 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

JACK LINK'S Beef Jerky Original 12x25g sušené hovězí fitness snack
4 044,60 Kč/1kg
1 213,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kabanosy z wołowiną 90g
724,50 Kč/1kg
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Cantaluppi Tavernerio - Salame Mantovano - celé - 0,8/1,3 Kg
1 018,32 Kč/1kg
1 323,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Salumificio Rossi - Prosciutto di Parma PDO 24 Monate - ganz mit Knochen - 9,5/10,5 Kg
712,62 Kč/1kg
7 482,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma PDO 24 Monate - Vierte - 0,9/1,4 kg
1 606,96 Kč/1kg
2 249,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

BiFi Original Salami Sticks - 40er Pack (40 x 20g)
1 958,14 Kč/1kg
1 566,51 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kabanosy Exclusive 100% z kurczaka Tarczyński 90 g
724,50 Kč/1kg
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g
405,30 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,91 Kč/1kg
436,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kabanosy proteinowe z kurczaka 80 g
1 326,50 Kč/1kg
106,12 Kč
Prodejce: Katomix

Tarczynski Kabanosy Plněné Cheddar Cabanossi Kabanos 95 g Polské snackové klobásky
906,11 Kč/1kg
86,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BiFi The Original Roll Hot párek v těstíčku 45g
788,20 Kč/1kg
39,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g
2 271,02 Kč/1kg
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kupuju je už od té dovolené v Polsku
Jsou chutné a skvěle se hodí na hotdogy, protože je stačí krátce osmažit nebo ogrilovat a chutnají lépe než ty, které se vaří ve vodě.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 271,02 Kč/1kg

BiFi Veggie Carazza XXL 16x70 g Vegetarisch Pizzasnack Veggie Salami 16er Pack
2 717,96 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 426,75 Kč/1kg

BiFi | Carazza Original XXL | 16 balení | pikantní pizza svačinka na cesty | ideální společník mezi jídly | 16 x 75 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 257,48 Kč
-338,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 599,43 Kč/1kg

BiFi Original Roll Hot 24x45g salám v těstíčku slaný masový snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 919,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 370,94 Kč/1kg

BiFi Ranger | Balení 20 kusů | 20 x 60 g | Salamiové snacky "herzhafter" v těstovém obalu | Masné snacky "to go" s hovězím masem, fazolemi a slaninou | ideální na cesty



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 969,72 Kč
-295,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 674,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 674,46 Kč/1kg

Profi Pasztet firmowy 250g
416,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 665,44 Kč/1kg

BiFi Roll XXL | 24 balení | pikantní salámová svačinka v těstíčku | ideální na cesty | 70 g na svačinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 360,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
809,64 Kč/1kg

Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G
403,93 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 672,09 Kč/1kg

Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 167,06 Kč/1kg

Klobása Zimmermann Lyoner krájená pikantní a jemně kořeněná 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

Parowki Berlinki Classic 250g I Berlinki Vídeňská klobása Classic 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
270,15 Kč
-40,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed
918,68 Kč/1kg

Berlinki Morliny z serem 250 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed
918,68 Kč/1kg

Radatz Käsekrainer pikantní krainer na grilovací párty 330g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
530,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 606,67 Kč/1kg

Meica Deutschländer (360g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
522,06 Kč/1kg

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
436,14 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 964,91 Kč/1kg

BiFi The Original Roll Hot párek v těstíčku 45g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
39,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
788,20 Kč/1kg

Bifi Roll Turkey Original Mini Salami v zapečeném těstíčku 45g
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
867,56 Kč/1kg

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
944,00 Kč/1kg

Bifi the Original XXL extra dlouhý mini salám ve velkém formátu 40g
35,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
884,75 Kč/1kg