BiFi The Original Sticks Chorizo, balení po 8 kusech
138,09 Kč
1 726,13 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G3 672,09 Kč/1kg
403,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g3 964,91 Kč/1kg
436,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g769,73 Kč/1kg
57,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bifi the Original XXL extra dlouhý mini salám ve velkém formátu 40g886,75 Kč/1kg
35,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi The Original Sticks – salám, balení po 8 kusech
1 792,75 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
944,00 Kč/1kg
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g
2 271,02 Kč/1kg
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BiFi Turkey Roll 24 x 45 g Salám v těstíčku Snack
1 297,50 Kč/1kg
1 686,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

BiFi Original Salami Sticks - 40er Pack (40 x 20g)
1 958,14 Kč/1kg
1 566,51 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schnitten - Sezamová tyčinka, 250 g, balení 6 kusů
388,55 Kč/1kg
582,82 Kč
Prodejce: taleoo

Salami Sokołów Wędzona 100 g
849 000,02 Kč/1kg
109,59 Kč
-24,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

Limco – klobásky – 25 kusů
715,54 Kč/1kg
1 431,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kabanos z kurczaka i wieprzowiny z papryczką Jalapeno 95 g
522,70 Kč/1kg
82,93 Kč
-36%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kabanosy z kurczaka 95 g
636,84 Kč/1kg
60,50 Kč
Prodejce: Katomix

Kabanosy Vepřové křehké 150 g
806,67 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Katomix

Pasztet z boczkiem 200 g Sokołów
274 238,10 Kč/1kg
57,59 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kabanosy s baconem Krakus 95 g
605 000,02 Kč/1kg
60,50 Kč
Prodejce: Katomix

Szynka Prosciutto Crudo 65 g
1 326,50 Kč/1kg
129,60 Kč
-23,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,12 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tyčinky jsou sušené na vzduchu a jemně ochucené paprikou!
Chuť této lahodné pochoutky je inspirována slavným španělským chorizem.
Saludos desde España
Pozdravy ze Španělska! V lahodném BiFi The Original Chorizo se setkávají dvě opravdové klásiky mezi uzeninami. Chuť této lahodné mini salámky byla inspirována slavným španělským chorizem. Pikantní směs koření s výraznými tóny papriky zajišťuje lahodný zážitek.
- Seznam přísad
- Vepřové maso, vepřová slanina, rýžová mouka, paprika, sůl, regulátory kyselosti (laktát draselný, acetát draselný), aromata, česnek, dextróza, stabilizátor (pentanatriumtrifosfát), zpevňující látka (chlorid vápenatý), antioxidant (askorbát sodný), koření, želírující látka (alginát sodný).
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- BiFi Snacks LSI - Germany GmbH Eyber Str. 81 91522 Ansbach Deutschland
- Prodejní název
- Mini salámky z vepřového masa, sušené na vzduchu, ve stylu chorizo
- Výrobce
- Číslo produktu
- 637717
- Kód EAN
- 4251097417493
- Seznam přísad
- Vepřové maso, vepřová slanina, rýžová mouka, paprika, sůl, regulátory kyselosti (laktát draselný, acetát draselný), aromata, česnek, dextróza, stabilizátor (pentanatriumtrifosfát), zpevňující látka (chlorid vápenatý), antioxidant (askorbát sodný), koření, želírující látka (alginát sodný).
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- BiFi Snacks LSI - Germany GmbH Eyber Str. 81 91522 Ansbach Deutschland
- Prodejní název
- Mini salámky z vepřového masa, sušené na vzduchu, ve stylu chorizo
- Výrobce
- Číslo produktu
- 637717
- Kód EAN
- 4251097417493
K tomu se hodí také

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
769,73 Kč/1kg
57,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi The Original Sticks – salám, balení po 8 kusech
1 792,75 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
944,00 Kč/1kg
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi The Original Roll Hot párek v těstíčku 45g
788,20 Kč/1kg
39,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Ranger Originální pšeničné sušenky s pikantní texaskou směsí 50g
727,40 Kč/1kg
36,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi the Original XXL extra dlouhý mini salám ve velkém formátu 40g
886,75 Kč/1kg
35,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,91 Kč/1kg
436,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

BiFi Ranger | Balení 20 kusů | 20 x 60 g | Salamiové snacky "herzhafter" v těstovém obalu | Masné snacky "to go" s hovězím masem, fazolemi a slaninou | ideální na cesty
1 674,46 Kč/1kg
1 969,72 Kč
-295,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 674,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BiFi Turkey Roll 24 x 45 g Salám v těstíčku Snack
1 297,50 Kč/1kg
1 686,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

BiFi - Pizza Carazza - 30x 40g
2 271,02 Kč/1kg
2 725,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Salám typu "ungarisch", přibližně 3,2 kg. – Maletti 1867
1 247,82 Kč/1kg
3 993,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Open Food 4003310014244, 700 ml, 298 kcal
706,16 Kč/1l
494,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nerezová ocel 1 Bowl Kuchyňský dřez Pultový kuchyňský dřez Dřezová jednotka
1 224,82 Kč
Prodejce: HARKO

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 220,50 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

Parní čistič CleanTenso
2 239,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kiełbasa Jałowcowa Wędzona 180 g
495,47 Kč/1kg
98,81 Kč
-4,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,14 Kč
Prodejce: Megasam24PL

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka deka univerzální pohovka zahrada na cestě typ 380 šedá 170 x 130 cm
340,59 Kč
Prodejce: Heimtexland

Meica Deutschländer (360g)
522,53 Kč/1kg
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pokémon - TCG Scarlet And Violet 151 Booster Bundle
6 540,15 Kč
Prodejce: LaniusToys

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Navaris lon boxy organizr systm organizr ltkov boxy - 6 kus v rznch velikostech - pro atn skn a zsuvky - skldac
412,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
11 686,16 Kč
Prodejce: G-Electronics

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

Monzana zabiják hmyzu elektrický UV TLD vnitřní venkovní odpuzovač hmyzu past na mouchy past na komáry lampa
922,03 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Profi Pasztet firmowy 250g
403,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 613,92 Kč/1kg

Werbliński Golonka Polska Mielonka Wieprzowa 110 G
403,93 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 672,09 Kč/1kg

Zimmermann krájená šunková klobása s vydatnou pikantní chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

Klobása Zimmermann Lyoner krájená pikantní a jemně kořeněná 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,30 Kč/1kg

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
436,14 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 964,91 Kč/1kg

BiFi The Original Turkey Poultry Mini Salami s krůtím masem 20g
18,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
944,00 Kč/1kg

Bifi Roll Turkey Original Mini Salami v zapečeném těstíčku 45g
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
867,56 Kč/1kg

Meica Deutschländer (360g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
522,53 Kč/1kg

BiFi The Original Roll Hot párek v těstíčku 45g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
39,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
788,20 Kč/1kg

Bifi the Original XXL extra dlouhý mini salám ve velkém formátu 40g
35,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
886,75 Kč/1kg

BiFi Roll Mini salám balený v pečeném těstě 50g
39,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
870,44 Kč/1kg

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
57,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
769,73 Kč/1kg

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
757,75 Kč/1kg

Bifi Mini Salám Original bez umělých aromat a barviv 25g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
876,80 Kč/1kg

Bifi Roll Original s chutnou měkkou chlebovou polevou 3 kusy 135g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
102,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
758,00 Kč/1kg

BiFi Ranger Originální pšeničné sušenky s pikantní texaskou směsí 50g
36,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
727,40 Kč/1kg

Masové miniburgerky s kachnou, jablkem a tymiánem, pamlsky pro psy OptiVital 60 g
48,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
816,50 Kč/1kg