RAW Manuka Honey UMF15+ (515+ MGO) 500g

2 212,47 Kč

4 424,94 Kč / 1l

plus 129,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 7. – čt 8. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 799 999,91 Kč/1kg
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
3 398,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 221 239,75 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
358,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 167,43 Kč
-96,83 Kč
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 720+
Manukový med - MGO 720+
5 901,26 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
2 950,63 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 300+ 250g
Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manuka Health Honey MGO 850+, 250 g
Manuka Health Honey MGO 850+, 250 g
9 874,53 Kč/1kg
4 137,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 100+ 1kg
Manukový med - MGO 100+ 1kg
2 466,51 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
2 673,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manuka med - MGO 250+ 1 kg | MANUKA HEALTH
Manuka med - MGO 250+ 1 kg | MANUKA HEALTH
2 650,79 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
2 650,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manuka med Mgo 550+, 250 g
Manuka med Mgo 550+, 250 g
6 585,48 Kč/1kg
1 646,37 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 120+ 250g
Manukový med - MGO 120+ 250g
1 916,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
479,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro HOYER - Manuka med tekuté tyčinky MGO 250+ - 12 kusů
HOYER - Manuka med tekuté tyčinky MGO 250+ - 12 kusů
2 254 166,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
651,63 Kč/1kg
781,96 Kč
Prodejce: Katomix
MIÓD MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 261+ UMF 10+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
3 815,64 Kč/1kg
953,91 Kč
Prodejce: Tersorte
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 210ml 250g
Nektar medovicový med 210ml 250g
566,67 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
981,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
784,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Breitsamer limetkový med 500g
Breitsamer limetkový med 500g
432,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pohankový med 210ml 250g
Pohankový med 210ml 250g
566,67 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

RAW MANUKA HONEY UMF 15+ (MGO 515+)
&nbsp,
Raw Manukový med. UMF 15+.
&nbsp,
- #1 New Zealand Premium Quality&nbsp,
- 100% Raw nepasterizovaný manukový med z Nového Zélandu
-&nbsp,Oceňovaný a uznávaný leader v segmentu prémiové&nbsp,kvality&nbsp,s tradicí od roku 1982
- pravosti a obsahu účinných látek UMF 15+ / MGO 515+
- UMF = Unique Manuka Factor = nejvyšší mož garantující obsah unikátních účinných látek
- MGO = označení pro množství obsaženéhomethylglyoxalu
- Med kategorie monofloral = nejvyšší a nejčistší možná kategorie
- Med od včel opylujících pouze květy Manuky, žádné jiné
- Med od Paula a Sheryl Steensových, malé rodinné farmy
&nbsp,
Steens Manuka Honey je raw nepasterizovaný pravý manukový med z Nového Zélandu. Pochází od včel opylujících Balmín metlatý, keř s bílorůžovými květy pocházející původně z Austrálie a Zélandu, kde mu původní domorodé maorské kmeny daly název Manuka. Med z květů Manuky má výjimečný výživový profil - obsahuje celé spektrum enzymů, aminokyselin, antioxidantů, vitamínů, minerálů a dalších látek s velmi zajímavými vlastnostmi. Manukový med je také známý jako chuťově výraznější, bohatší a plnější než jiné medy. Je to dáno velmi vysokou koncentrací účinných látek.
&nbsp,
&nbsp,
Unikátnost novozélandské Manuky
&nbsp,
Novozélandská Manuka má díky testování prokázaný obsah pozoruhodných přírodních látek, které ji odlišují od jakéhokoli jiného medu na světě. Manukový med Steens je testován na pravost podle striktních novozélandských státních standardů a na čistotu podle UMF a MGO standardů. Je unikátní díky neopakovatelnému obsahu účinných složek a také díky náročnosti jeho získávání. Samotná Manuka květe jen velmi krátce během letních měsíců a navíc pouze pokud jsou příznivé podmínky. Co dělá opylování manukových keřů ještě obtížnější, je fakt, že Manuka má květy otevřené jen zhruba dvanáct dní. Pokud se do této doby netrefíte, Manuku zkrátka nemáte. Posledním faktem ztěžujícím sklizeň, je odlehlost samotných úlů.
&nbsp,
&nbsp,
Technologie Whole CombTM
&nbsp,
Při výrobě pravého manukového medu je použita technologie Whole CombTM. Běžný postup známý jako "prick and spin", kdy je propíchnuta každá buňka plástve a následně odstředivým způsobem vytlačen med ven, zanechává v pláství velké množství živin - pyl a včelí chléb. Technologie Whole CombTM odděluje z plástve celý její obsah včetně včelího chlebu a pylu. Následně je šetrným způsobem pouze vyfiltrován včelí vosk a nečistoty (za teplot nepřesahujících přirozenou teplotu úlu).
&nbsp,
Včelí chléb, fermentovaný poklad přírody
&nbsp,
Včelí chléb je obrovsky cenným zdrojem živin a pravděpodobně jedním z nejstarších doplňků stravy pro člověka. Právě obsah této složky a pylu v kombinaci se zdrojovou surovinou - nektarem z květů Manuky, dává dohromady unikátní a neopakovatelný med.
&nbsp,
Včelí chléb je fermentovaný pyl určený jako potrava pro úl. Včely mísí pyl získaný (v tomto případě z Manuky) s medem nebo nektarem a vlastními slinami. Výsledná směs je uložená do malých oddílků v úlu, zavoskována, a následně díky přirozenému obsahu přírodních biokultur přirozeně fermentována. Včely samotné si tak vyrábí svoji vlastní fermentovanou komplexní potravinu! Včelí chléb obsahuje všechny vitamíny, více než dvacet aminokyselin, více než dvacet minerálů, enzymy, biokultury a dále téměř sto dalších látek (přírodních fenolických sloučenin,...) obsažených v pylu. A to vše v přírodní přirozené podobě, díky fermentaci navíc s vynikající biodostupností. Včelí chléb má cca třikrát vyšší biodostupnost než rostlinný nebo včelí pyl. Podle bájí jej spolu s nektarem konzumovali staří řečtí bohové - říkali mu ambrózie.
&nbsp,
&nbsp,
UMF, MGO a M
&nbsp,
Manuky Steens® jsou rozdělené do tří přísných řad podle kritérii:
&nbsp,
MPI Manuka (MPI = Ministry for Primary Industries) novozélandské vlády pro medy, které lze označit jako manukové, tzn. je garantován dostatečný obsah pěti účinných složek: manukového pylu, kyseliny fenyloctové, kyseliny hydrofenyloctové, kyseliny mehoxybenzoové a methoxyacetphenon. Medy, které tyto látky v dostatečném množství neobsahují, za manukové nelze vůbec vydávat.
&nbsp,
MGO (methylglyoxal) = atribut ukazující obsažené množství látky methylglyoxal. Tuto látku v potřebném množství obsahují pouze některé medy splňující zároveň i kritéria p MPI. Jde tedy o ještě vyšší kategorii s mnohem výraznějšími vlastnostmi.
&nbsp,
UMF (Unique Manuka Factor) = komplex posuzující Manuku zahrnující kromě MGO charakteristiky také obsah leptosperinu (lze podle něj určit zda je med pouze z novozélandské Manuky), obsah dihydroxyacetonu, který se přeměňuje na methylglyoxal (je jeho prekurzozem) a obsah hydroxymethylfurfuralu, který prokáže, že med nebyl příliš&nbsp,zahříván. Souhrn všech těchto čtyř charakteristik je dosažitelný pouze u monofloral Manuky, tzn. Manukového medu pocházejícího pouze a jenom z Manuky, ne z jiných rostlin. Jde o nejvyšší kategorii medu s nejsilnějšími vlastnostmi a nejvyšším obsahem účinných látek.
&nbsp,
&nbsp,
Jaký med Steens® vybrat
&nbsp,
&nbsp,
O značce Steens
&nbsp,
Paul a Sheryl Steensovi jsou manželský pár nadšenců do včelařského řemesla, kteří se své vášni věnují už skoro 40 let. Za tu dobu nasbírali nepřeberné množství zkušeností a zároveň se vždy drželi svých zásad - hospodařit s ohledem na přírodu, nikdy na její úkor, a poskytovat co nejčistší a nejkvalitnější manukový med, který je možný. Steensovy najdete na jejich včelí farmě v Papamoa Hills, kde se stále dodnes s láskou starají o svoje úly. Jejich produkty&nbsp,superprémiové kvality si získaly tisíce příznivců po celém světě.
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,
Balení: 500&nbsp,g
&nbsp,
Dávkování:&nbsp,užívejte 5- 10 g denně nalačno, doporučujeme&nbsp,rozdělit do 2&nbsp,dílčích dávek: 0,5 - 1 čajová lžička 2 krát denně před jídlem.
&nbsp,
Upozornění:&nbsp,Nevhodné pro děti do jednoho roku. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Země původu: Nový Zéland.
&nbsp,

&nbsp,
&nbsp,Výživové údaje:
&nbsp,na 100 g
&nbsp,Energetická hodnota
&nbsp,1370 kJ / 327 kcal
&nbsp,Tuky
&nbsp,0,5&nbsp,g
&nbsp, &nbsp, &nbsp,z toho nasycené mastné kyseliny
&nbsp,&lt,0,1 g
&nbsp,Sacharidy
&nbsp,80 g
&nbsp, &nbsp, &nbsp,z toho cukry
&nbsp,78 g
&nbsp,Bílkoviny
&nbsp,0,4&nbsp,g
&nbsp,Sůl
&nbsp,&lt,0,01 g
&nbsp,
&nbsp,
Složení:&nbsp,Raw Manukový med "monofloral".
&nbsp,

&nbsp,



Syrový, nepasterizovaný a bohatý na pyl, enzymy a včelí chléb - to jsou zvláštní vlastnosti manukového medu Steens. Díky metodě "Scrape & Separate", kterou vynalezl Paul Steens, se v medu zachovávají drobné složky včelího chleba a pylu spolu s jejich živinami, což medu dodává jeho krystalickou strukturu. Náš manukový med se zpracovává pouze při teplotách, které se vyskytují ve včelím úlu (cca 35 °C - 40 °C). Výsledek: čistý syrový manukový med s mnoha živinami, který chutná mimořádně lahodně. MGO 515+ I UMF 15+: Přírodní podporovatel mnoha onemocnění, jedna z nejoblíbenějších odrůd v sortimentu.

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.5 l
Seznam přísad
100% manukový med
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1370 kJ (327 kCal); tuky 0,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 80 g; z toho cukr 78 g; bílkoviny 0,4 g; sůl 0 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Prodejní název
Honey
Výrobce
Steens Furniture A/S
Země původu
Nový Zéland
Kód EAN
9421906597349

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.5 l
Seznam přísad
100% manukový med
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1370 kJ (327 kCal); tuky 0,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 80 g; z toho cukr 78 g; bílkoviny 0,4 g; sůl 0 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Steens Honey, 298 Manaia Road, 5885 RD5, Masterton, Neuseeland, [email protected]
Prodejní název
Honey
Výrobce
Steens Furniture A/S
Země původu
Nový Zéland
Kód EAN
9421906597349
K tomu se hodí také
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 167,43 Kč
-96,83 Kč
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 221 239,75 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Med z květů Manuky Steens RAW Manuka Honey UMF15+ 515+ MGO, 340 g
Med z květů Manuky Steens RAW Manuka Honey UMF15+ 515+ MGO, 340 g
5 350,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 819,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro RAW Manuka Honey UMF13+ (400+ MGO) 500g
RAW Manuka Honey UMF13+ (400+ MGO) 500g
4 058,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
2 029,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 600,52 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 53
2 800,26 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro STEENS Manuka Honey MGO 515+ I UMF15+, 225g
STEENS Manuka Honey MGO 515+ I UMF15+, 225g
5 595,56 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 259,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro RAW Manuka Honey UMF20+ (830+ MGO) 225g
RAW Manuka Honey UMF20+ (830+ MGO) 225g
11 858,53 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
2 668,17 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 139
13 554,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Počítač Broonbee s procesorem Intel Xeon, 14 jader, 500 GB NVMe SSD, 16 GB RAM DDR4 a WiFi adaptérem
Počítač Broonbee s procesorem Intel Xeon, 14 jader, 500 GB NVMe SSD, 16 GB RAM DDR4 a WiFi adaptérem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 37
10 209,12 Kč
Prodejce: Alpha-IT
Obrázek produktu pro Voomy Power Cube S5, 2 m, Vnitřní, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC), Černá, CE, 5 AC zásuvky / AC zásuvek
Voomy Power Cube S5, 2 m, Vnitřní, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC), Černá, CE, 5 AC zásuvky / AC zásuvek
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 27
1 569,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml
Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml
538,64 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
201,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Akumulátorový vysavač Ultenic U10U, 40Kpa, 5stupňový filtrační systém, 7×2500 mAh odnímatelná baterie, 50min, 1l nádoba
Akumulátorový vysavač Ultenic U10U, 40Kpa, 5stupňový filtrační systém, 7×2500 mAh odnímatelná baterie, 50min, 1l nádoba
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 87
2 668,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 160 x 230 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 160 x 230 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 57
1 288,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 318
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Kosmetické zrcadlo Puluomis Hollywood, 15 LED diod, 58x45 cm, 3 barvy, stmívatelné, zrcadlo s osvětlením pro líčení, USB, Type-C, 10x zvětšení, nástěnné zrcadlo, bílá barva
Kosmetické zrcadlo Puluomis Hollywood, 15 LED diod, 58x45 cm, 3 barvy, stmívatelné, zrcadlo s osvětlením pro líčení, USB, Type-C, 10x zvětšení, nástěnné zrcadlo, bílá barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 313
1 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Rorax Rohrfrei Power Gel na čištění odtoku proti zápachu 1000 ml
Rorax Rohrfrei Power Gel na čištění odtoku proti zápachu 1000 ml
165,04 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
165,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
Dárkové balení Atlas Honey - 18 kusů italského medu, 630 g
2 165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 363,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Pasabahce Timeless 96991 Sada sklenic na čaj 12 kusů s podšálky 132 ml Průhledné sklo
Pasabahce Timeless 96991 Sada sklenic na čaj 12 kusů s podšálky 132 ml Průhledné sklo
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
604,84 Kč
-118,55 Kč
486,29 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
1 959,80 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
979,90 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 971
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 123
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 748
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro MEDION 107 cm (43 palců) televizor (Smart TV, Dolby Vision HDR, VIDAA Store, Prime Video, Disney+, DAZN, Paramount+, HbbTV, PVR, Bluetooth, MD 843300)
MEDION 107 cm (43 palců) televizor (Smart TV, Dolby Vision HDR, VIDAA Store, Prime Video, Disney+, DAZN, Paramount+, HbbTV, PVR, Bluetooth, MD 843300)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 38
14 494,73 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Napínací tyč 80–120 cm, bílá (balení po 1 ks), výsuvná záclonová tyč bez vrtání, kovová napínací tyč se šroubovým upevněním a přísavkami, protiskluzová, Ø 10 mm
Napínací tyč 80–120 cm, bílá (balení po 1 ks), výsuvná záclonová tyč bez vrtání, kovová napínací tyč se šroubovým upevněním a přísavkami, protiskluzová, Ø 10 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 124
145,75 Kč
Prodejce: Bestlivings
Obrázek produktu pro Ultenic U20UL akumulátorový vysavač, 60000Pa/ 600W/60Min, akumulátorový vysavač se samostojící konstrukcí, flexibilním ohýbacím kloubem, kartáčem proti zamotání podlahy
Ultenic U20UL akumulátorový vysavač, 60000Pa/ 600W/60Min, akumulátorový vysavač se samostojící konstrukcí, flexibilním ohýbacím kloubem, kartáčem proti zamotání podlahy
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 324
3 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro 29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 334
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP
Obrázek produktu pro Joyor Y8-S, Koloběžka, Černá, 20 km/h, 120 kg, 2 kolo/kola, Hliník
Joyor Y8-S, Koloběžka, Černá, 20 km/h, 120 kg, 2 kolo/kola, Hliník
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 85
15 499,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Obrázek produktu pro Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
713,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 300+ 250g
Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 31. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý med
Ohodnoceno dne 19. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-102,58 Kč
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
3 134,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pohankový med 900ml 1200g
Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 900ml 1200g
Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
624,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 497,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vícekvětový med 900ml 1200g
Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l
Obrázek produktu pro Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035807, B
Open Food 4028700035807, B
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035913, A
Open Food 4028700035913, A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg