1,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)1 052,24 Kč/1kg
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)459,49 Kč/1kg
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nestlé KitKat ChunKy15 103,75 Kč/1kg
604,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lindt lískooříškový krém 200g1 249,50 Kč/1kg
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Čokoládová tyčinka Prince Polo Classic (32x 35 g)
574,30 Kč/1kg
643,22 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Polská oplatková tyčinka s čokoládou (32x48g)
5 046,73 Kč/1kg
1 110,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL Lískový oříšek - Orzechowe (28x50g)
3 579,91 Kč/1kg
787,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL s příchutí mléčné čokolády (28x 50g)
3 618,27 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

VelkoobchodPL Princessa Longa Kokosová vafle 28x44g Nestle
646,12 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládová tyčinka Prince Polo XXL kokosová (28x50g)
568,59 Kč/1kg
796,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Grzeski Mega Polská oplatková tyčinka s karamelem (32x48g)
554,95 Kč/1kg
852,41 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Casali Draże Kokosowe 100 g
860,00 Kč/1kg
94,60 Kč
Prodejce: Katomix

Mars Classic Single
6 491,37 Kč/1kg
331,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Maltesers Teasers (24 x 35 g)
879,44 Kč/1kg
879,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rübenzucker 1Kg 10er Pack
133,65 Kč/1kg
1 336,54 Kč
Prodejce: taleoo

Taste of Naturebrusinky 40 g
5 937,50 Kč/1kg
237,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Scholoriegel 37 g 36 ks
1 400,95 Kč/1kg
1 866,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Erdbeere - Zartbitterschokolade 50g | LANDGARTEN
1 455,80 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čokoládová tyčinka Prince Polo (28 x 17,5 g)
Prince Polo 17,5g x 28
Jedná se o polskou čokoládovou oplatku známou po celém světě, vyráběnou podle tradiční, osvědčené receptury, která se po staletí nemění a jejíž chuť ohromuje i mladší generace gurmánů. Prince Polo je jemná oplatka s kakaovou náplní, pokrytá sametovou čokoládou, která se rozplývá v ústech a zlepšuje náladu.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 gEnergetická hodnota:2 215,00 kJenergetická hodnota:530,00 kcalTuky:30,00 z toho nasycené mastné kyseliny:17,00 gSacharidy:57,50 z toho cukry:39,00 gBílkoviny:5,40 gSůl:0,28 g
Složení
Cukr, pšeničná mouka, palmový olej, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,3 %), mléčný tuk, bramborový škrob, řepkový olej, emulgátory (sójový lecitin, E476), kypřící látky (uhličitany sodné, uhličitany amonné), aromata, sůlAlergeny
Obsahuje: Mléko (laktóza), sója, pšenice obsahující lepek. Může obsahovat vejce, arašídy, ořechy a sezam.Informace o skladování
Skladujte mimo dosah světla, v suchu a při pokojové teplotě.Země původu
PolskoPoznámka
Za výše uvedené informace nepřebíráme žádnou odpovědnost. V každém jednotlivém případě si prosím ověřte informace na obalu příslušného výrobku, pouze ty jsou závazné. Za výše uvedené informace se nepřebírá žádná odpovědnost. V každém jednotlivém případě si prosím ověřte informace na obalu příslušného výrobku, pouze tyto informace jsou závazné. Za výše uvedené informace nepřebíráme žádnou odpovědnost. Zkontrolujte prosím informace na obalu příslušného výrobku v každém jednotlivém případě, pouze tyto informace jsou závazné. Provedení výrobku se může lišit od vyobrazení.
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka
- Výrobce
- Kód EAN
- 7622210405982
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- CARUNO
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka
- Výrobce
- Kód EAN
- 7622210405982
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
3 185,22 Kč
-1 570,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
898,77 Kč/1kg
606,67 Kč
Prodejce: somnia24

Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
533,30 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kras Bananko čokoládové banány 30 g
576,00 Kč/1kg
17,28 Kč
Prodejce: LAVONIO

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 736,46 Kč/1kg
833,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
816,92 Kč/1kg
634,75 Kč
Prodejce: somnia24

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
651,56 Kč/1kg
1 042,50 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
1 414,91 Kč/1kg
1 426,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
689,13 Kč/1kg
261,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
949,97 Kč/1kg
359,09 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
577,78 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 871,42 Kč/1kg
898,28 Kč
Prodejce: somnia24

Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
1 195,23 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
640,83 Kč/1kg
118,91 Kč
-18,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,97 Kč
Prodejce: Katomix

Daim bar 1er
1 000,71 Kč/1kg
28,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
7 856,00 Kč/1kg
274,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
495,67 Kč/1kg
14,87 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 059,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg

3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg

Scholoriegel 37 g 36 ks
1 866,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 400,95 Kč/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 499,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 487,84 Kč/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 426,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 414,91 Kč/1kg

Double White 40er (40x18,2g)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 330,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 827,42 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg