5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Milram Moin ledová káva s mlékem v nápojovém balení 500 ml43,58 Kč/1kg
23,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml78,80 Kč/1l
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Naarmann bezlaktózové trvanlivé mléko 1,5 % tuku 1000 ml39,77 Kč/1l
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

NÍZKOLAKTÓZOVÉ MLÉKO UHT (min. 3,5 % TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
53,88 Kč/1l
83,51 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,88 Kč
Prodejce: taleoo

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UHT kozí mléko 1,5 % tuku 1 litr
153,58 Kč/1l
153,58 Kč
Prodejce: taleoo

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr
226,54 Kč/1l
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Naarmann H Mléko 3,5 tuku plnotučné mléko ultra ohřívané 1000ml
47,82 Kč/1l
47,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč/1l
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oatly 482501, Ovesný nápoj, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
67,92 Kč/1l
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
132,63 Kč/1kg
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml
79,27 Kč/1l
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venkovské mléko 2 % Piątnica 1 litr
40,57 Kč/1kg
73,32 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,57 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mléko bez laktózy 1,5 % UHT, 1 litr
38,95 Kč/1kg
38,95 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kokosový olej – jemný, 400 ml |PLANETE
395,00 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ArlaH plnotučné mléko z kvalitníhomléka z pastvin s delší trvanlivostí, 1000 ml
Šetrně konzervováno – tak zůstávají zachovány všechny dobré vlastnosti mléka.
Krmivo sestávající výhradně z ekologických a geneticky nemodifikovaných surovin.
A to je na chuti znát.
Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 240472 Düsseldorf- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- MILCH
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Kalorická hodnota 66 kcal / 276 kJ Tuky 3,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g Sacharidy 4,9 g, z toho cukry 4,9 g Bílkoviny 3,5 g Sůl 0,12 g
- Potravinářský podnik
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Prodejní název
- UHT plnotučné mléko
- Výrobce
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Číslo produktu
- 25491
- Kód EAN
- 4016241070227
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- MILCH
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g Kalorická hodnota 66 kcal / 276 kJ Tuky 3,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g Sacharidy 4,9 g, z toho cukry 4,9 g Bílkoviny 3,5 g Sůl 0,12 g
- Potravinářský podnik
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Prodejní název
- UHT plnotučné mléko
- Výrobce
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Číslo produktu
- 25491
- Kód EAN
- 4016241070227
K tomu se hodí také

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Arla Organic H plnotučné mléko 1,5 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml
54,11 Kč/1l
54,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
128,11 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: Megasam24PL

PŘÍRODNÍ JOGURT Z SENOVÉHO MLÉKA (3,5 % TUKU)150 g (SKLO) – STERZING-VIPITENO
2,52 Kč/1kg
377,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kultury pro výrobu kefíru – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
11 344,67 Kč/1kg
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Oatly 482501, Ovesný nápoj, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
67,92 Kč/1l
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 602,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
210,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Schlagfix - Kávová smetana 10% tuku blistr 10x10g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 431,90 Kč/1l

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
226,54 Kč/1l

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
246,76 Kč/1kg

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,49 Kč/1l

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,43 Kč/1l

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,63 Kč/1kg

Frischli Cappuccino mléko 2,5% dobrá kávová specialita 1000ml
57,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,85 Kč/1l

Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,80 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,02 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,27 Kč/1l

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko Kávové mléko 160 ml, balení po 12 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
501,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,43 Kč/1l

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
49,69 Kč/1l

Naarmann bezlaktózové trvanlivé mléko 1,5 % tuku 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,77 Kč/1l

Naarmann H Mléko 3,5 tuku plnotučné mléko ultra ohřívané 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47,82 Kč/1l

Kokosový krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
152,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,33 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 1,5 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,11 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60,10 Kč/1l

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
135,06 Kč/1kg

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
198,81 Kč/1l

Alpro Sójový nápoj bez cukru čistě rostlinný zcela neslazený 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
75,75 Kč/1l