4,9



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Odlučovač mléka, konstrukce z nerezové oceli, vysoký výkon, žlutá barva6 289,99 Kč/1l
6 479,94 Kč
-189,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 289,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
Milram Moin ledová káva s mlékem v nápojovém balení 500 ml43,58 Kč/1kg
23,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr226,54 Kč/1l
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml78,80 Kč/1l
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UHT kozí mléko 1,5 % tuku 1 litr
153,58 Kč/1l
153,58 Kč
Prodejce: taleoo

Plnotučné mléko v prášku 25 kg, 26 % tuku, sušené mléko, pečení, dezerty, GiDeli
203,31 Kč/1kg
5 082,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
106,22 Kč/1l
84,02 Kč
-36%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Minus L UHT mléko 1,5% 1 litr (1 l)
269,22 Kč/1kg
269,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml
49,69 Kč/1l
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml
60,10 Kč/1l
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč/1l
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml
132,63 Kč/1kg
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko
198,81 Kč/1l
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l
75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Ingredience | |
|---|---|
| JABLEČNÉ MLÉKO*, stabilizátor: citronan sodný | |
| Alergeny a nesnášenlivost | |
| Mléko - ano (obsaženo v receptuře) | |
| Laktóza - ano (obsaženo v receptuře) | |
| Mléčná bílkovina - ano (obsaženo v receptuře) | |
| Výživové údaje na 100 g/ml | |
| Energetická / kalorická hodnota: | obsah bílkovin: 246 kJ / 59 kcal |
| Tuk: | 3.2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2.1 g |
| Carbohydrates: | 4.4 g |
| z toho cukr: 4,5 %: | 4.4 g |
| Bílkoviny: 4 g: | 3.1 g |
| Sůl: | 0.2 g |
ANDECHSER NATUR čisté kozí mléko s přirozeným obsahem tuku 3,0 %. Pochází z ekologických farem v podhůří Alp a díky procesu zahřívání se může uchovávat bez chlazení.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Po otevření skladujte na chladném místě a chraňte výrobek před přímým slunečním zářením!
Kozí mléko 3%1 litr Andechser Natur
SLOŽENÍ
Kozí mléko * s minimálním obsahem tuku 3 % (* z certifikovaných ekologických farem)
VÝŽIVOVÁ HODNOTA NA 100 g
Energetická hodnota (kJ / kcal): 253 kJ / 61 kcal
Bílkoviny (g): 3,1
Sacharidy (g): 4,4
Tuk (g): 3
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte v uzavřeném obalu při teplotě do +25 °C. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Ekologický produkt: ANO
SLOŽENÍ
Kozí mléko * s minimálním obsahem tuku 3 % (* z certifikovaných ekologických farem)
VÝŽIVOVÁ HODNOTA NA 100 g
Energetická hodnota (kJ / kcal): 253 kJ / 61 kcal
Bílkoviny (g): 3,1
Sacharidy (g): 4,4
Tuk (g): 3
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte v uzavřeném obalu při teplotě do +25 °C. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Ekologický produkt: ANO
AndechserUHT kozí mléko 3,0% (1 litr)
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- KOZÍ MLÉKO*, stabilizátor:citrát sodný.obsahuje tyto alergenní složky: Mléko*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlPopis porce: 1 litrEnergetická hodnota kJ / kcal: 246 kJ / 59 kcalTuky: 3,2gz toho nasycené mastné kyseliny: 2,1gSacharidy: 4,4gz toho cukr: 4,4gBílkoviny: 3,1gSůl: 0,2g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- ANDECHSER
- Prodejní název
- Plnotučné kozí mléko 3,0 % tuku 1 litr
- Výrobce
- Andechser
- Číslo produktu
- 1130
- Kód EAN
- 4104060031526
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- KOZÍ MLÉKO*, stabilizátor:citrát sodný.obsahuje tyto alergenní složky: Mléko*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlPopis porce: 1 litrEnergetická hodnota kJ / kcal: 246 kJ / 59 kcalTuky: 3,2gz toho nasycené mastné kyseliny: 2,1gSacharidy: 4,4gz toho cukr: 4,4gBílkoviny: 3,1gSůl: 0,2g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- ANDECHSER
- Prodejní název
- Plnotučné kozí mléko 3,0 % tuku 1 litr
- Výrobce
- Andechser
- Číslo produktu
- 1130
- Kód EAN
- 4104060031526
K tomu se hodí také

Bio sójový protein (seitan) z celozrnné pšenice, 1 kg
858,28 Kč/1kg
858,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
461,43 Kč
Prodejce: somnia24

BindeFix teplé pokrmy - Guma ze svatojánského chleba 50g
4 179 000,11 Kč/1kg
208,95 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UHT kozí mléko 1,5 % tuku 1 litr
153,58 Kč/1l
153,58 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
439,22 Kč/1kg
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Magnetická tabule 60x45 se 3 magnety, houbičkou hliníkovém rámu Tabule Memoboard Magnetická tabule Pinboard Magnetická nástěnná tabule Retoo
398,99 Kč
-185,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,89 Kč
Prodejce: Retoo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Teleskopická hliníková násada Leifheit 400 cm
678,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Prémiové horské kolo Licorne Bike Guide ve velikostech 20, 24 a 26 palců - kolo pro dívky, chlapce, muže a ženy - 21rychlostní převody Shimano, dětské kolo, děti
6 800,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Šnekový odšťavňovač, Odšťavňovač na ovoce, Odšťavňovač ovoce pro 100% přírodní ovocnou šťávu (45W, 400ml, napajení přes USB) Odšťavňovače - VITAPRESS
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Rapunzel 1435020, 100 g, Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, PE sáček
1 652,60 Kč/1kg
165,26 Kč
Prodejce: taleoo

Unold 58850, 1,5 l, Šedá, Bílá, Dospělý, Obdélníkový, Plast, Nerezová ocel, Nerezová ocel
935,31 Kč
Prodejce: somnia24

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Vileda 163229, Potah na žehlicí prkno, Bavlna, Pěna, Šedá, Obrázek, 1300 x 450 mm, 1 kusů
461,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Samsung EHS64AVFWE Sluchátka Galaxy White
461,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Je to trochu drahé, ale protože mléko slouží dobré věci (mláďata srnčí, která je třeba krmit), v tu chvíli mi cena byla jedno.
Ohodnoceno dne 12. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Protože v našem regionu nebylo kozí mléko několik týdnů k dostání, objednala jsem si 10 kusů z Kauflandu. Závěr: Rychlé dodání a zboží o.k. Udělal bych to znovu.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kozí mléko
Moje štěně miluje kozí mléko s ovocem a vločkami.
Ohodnoceno dne 12. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednávky přes Kaufland jdou dobře!
Jednoduché vyřízení, rychlé dodání, dobrá kvalita!
Ohodnoceno dne 5. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše skvělé
dobré stránky, dobrý produkt
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jděte dál
dostatečně dobrý.
Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je dobře, že máte kozí mléko Andechs online...
Líbí se mi také obsah výše uvedeného názvu... Jsem na tomto mléku extrémně závislá, protože nemohu nesnáším jiné druhy mléka!
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Mléko je dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Schlagfix - Kávová smetana 10% tuku blistr 10x10g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 431,90 Kč/1l

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
226,54 Kč/1l

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
246,76 Kč/1kg

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,49 Kč/1l

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,43 Kč/1l

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,63 Kč/1kg

Frischli Cappuccino mléko 2,5% dobrá kávová specialita 1000ml
57,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,85 Kč/1l

Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,80 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,02 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,27 Kč/1l

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko Kávové mléko 160 ml, balení po 12 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
501,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,43 Kč/1l

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
49,69 Kč/1l

Naarmann bezlaktózové trvanlivé mléko 1,5 % tuku 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,77 Kč/1l

Naarmann H Mléko 3,5 tuku plnotučné mléko ultra ohřívané 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47,82 Kč/1l

Kokosový krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
152,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,33 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 1,5 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,11 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60,10 Kč/1l

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
135,06 Kč/1kg

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
198,81 Kč/1l

Alpro Sójový nápoj bez cukru čistě rostlinný zcela neslazený 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
75,75 Kč/1l