4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks261,49 Kč/1l
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milram Moin ledová káva s mlékem v nápojovém balení 500 ml43,58 Kč/1kg
23,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml78,80 Kč/1l
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml
49,69 Kč/1l
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml
60,10 Kč/1l
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr
226,54 Kč/1l
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Minus L UHT mléko 1,5% 1 litr (1 l)
269,22 Kč/1kg
269,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

UHT kozí mléko 1,5 % tuku 1 litr
153,58 Kč/1l
153,58 Kč
Prodejce: taleoo

Weihenstephan 11341 Weihenstephan Milch 1,5 % 12x 1,0 l
1 282,65 Kč/1l
1 282,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml
79,27 Kč/1l
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
32,85 Kč/1l
64,31 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,85 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko
198,81 Kč/1l
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plnotučné mléko v prášku 25 kg, 26 % tuku, sušené mléko, pečení, dezerty, GiDeli
203,31 Kč/1kg
5 082,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FOLDING
KRAVSKÉ MLÉKO* (*certifikovaná ekologická složka) POPIS Obsah tuku v MLÉCE 3,5 %. Homogenizovaný výrobek.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA VE 100 ml Energetická hodnota: 275 kJ/66 kcal Tuky: 3,6 g včetně nasycených mastných kyselin: 2,4 g Sacharidy: 5,0 g včetně cukrů: 5,0 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl:
vápník: 124 mg (15,5 % denní referenční dávky pro dospělého člověka) DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do několika dnů. Po otevření skladujte v poloze vleže.
hergestellt im Berchtesgadener Land mit Milch aus der Alpenregion
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů. Po otevření skladujte naležato.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Kravské MLÉKO* (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 275 kJ/66 kcal; tuky: 3,6 g; včetně nasycených mastných kyselin: 2,4 g; sacharidy: 5,0 g; včetně cukrů: 5,0 g; bílkoviny: 3,3 g; sůl: 0,11 g; vápník: 124 mg (15,5 % denní referenční dávky pro dospělého člověka)
- Alergeny
- LaktózaMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 4 g
- Potravinářský podnik
- MILCHWERKE BERCHTESGADENER LAND CHIEMGAU eG • POSTFACH 1106 • 83448 PIDING
- Prodejní název
- ALPINE UHT MLÉKO (min. 3,5% TUKU) 1 L - BERCHTESGADENER LAND
- Výrobce
- Berchtesgadener Land
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 105032
- Kód EAN
- 4101530002505
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů. Po otevření skladujte naležato.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Kravské MLÉKO* (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 275 kJ/66 kcal; tuky: 3,6 g; včetně nasycených mastných kyselin: 2,4 g; sacharidy: 5,0 g; včetně cukrů: 5,0 g; bílkoviny: 3,3 g; sůl: 0,11 g; vápník: 124 mg (15,5 % denní referenční dávky pro dospělého člověka)
- Alergeny
- LaktózaMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 4 g
- Potravinářský podnik
- MILCHWERKE BERCHTESGADENER LAND CHIEMGAU eG • POSTFACH 1106 • 83448 PIDING
- Prodejní název
- ALPINE UHT MLÉKO (min. 3,5% TUKU) 1 L - BERCHTESGADENER LAND
- Výrobce
- Berchtesgadener Land
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 105032
- Kód EAN
- 4101530002505
K tomu se hodí také

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Khanum máslo ghí 500 g
480,66 Kč/1l
240,33 Kč
Prodejce: CasteloStore

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
698,25 Kč/1kg
55,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
128,11 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

PŘÍRODNÍ JOGURT Z SENOVÉHO MLÉKA (3,5 % TUKU)150 g (SKLO) – STERZING-VIPITENO
2,52 Kč/1kg
377,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
267,18 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke ledová káva s dlouhou životností Classic osvěžující potěšení 1000ml
74,78 Kč/1l
74,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink krupicový 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá chuť!
K večerní sklenici mléka
Ohodnoceno dne 21. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší mléko
velmi dobrá věc k pití nebo do müsli
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Schlagfix - Kávová smetana 10% tuku blistr 10x10g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 431,90 Kč/1l

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
226,54 Kč/1l

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
246,76 Kč/1kg

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,49 Kč/1l

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,43 Kč/1l

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,63 Kč/1kg

Frischli Cappuccino mléko 2,5% dobrá kávová specialita 1000ml
57,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,85 Kč/1l

Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,80 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,02 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,27 Kč/1l

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko Kávové mléko 160 ml, balení po 12 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
501,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,43 Kč/1l

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
49,69 Kč/1l

Naarmann bezlaktózové trvanlivé mléko 1,5 % tuku 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,77 Kč/1l

Naarmann H Mléko 3,5 tuku plnotučné mléko ultra ohřívané 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47,82 Kč/1l

Kokosový krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
152,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,33 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 1,5 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,11 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60,10 Kč/1l

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
135,06 Kč/1kg

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
198,81 Kč/1l

Alpro Sójový nápoj bez cukru čistě rostlinný zcela neslazený 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
75,75 Kč/1l