4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 12 pouzdro s popruhem Pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, fialové250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Další informace o reklamě
Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 14 Pro pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, modré250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Další informace o reklamě
Ochranné pouzdro se stojánkem pro iPhone 12 iPhone 12 Pro Pouzdro se stojánkem kompatibilní s Magsafe280,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Další informace o reklamě
Pouzdro pro Apple iPhone 16 pouzdro na mobilní telefon pouzdro na ochranu mobilního telefonu silikonový kryt pouzdro na mobilní telefon, zelené200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro pro Apple iPhone 14 Pro Kryt mobilního telefonu Silikonové pouzdro Mobile Chain Cover Black
338,50 Kč
Prodejce: CoverKingz

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 13 pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, modré
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro na mobilní telefon NALIA s řetízkem pro iPhone 13 Pro, průhledné pevné pouzdro a kabel pro mobilní telefon, černé
319,99 Kč
Prodejce: BF-Commerce_GmbH

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 14 pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, modré
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

iPhone 14 Plus pouzdro AVANA ochranné pouzdro průhledné transparentní bumper case
241,23 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 12 Pro kryt s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, růžové
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 14 Pro Max pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, benzín
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 13 Pro Max pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, modré
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Řetízek na mobilní telefon pro iPhone 14 Pro Max Case k zavěšení kolem ochranného krytu šňůry pouzdra na mobilní telefon, náhrdelník černý
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

imoshion silikonové pouzdro s páskem iPhone 16 – světle šedé
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Řetízek na mobilní telefon pro iPhone 13 Pro Case k zavěšení kolem ochranného krytu šňůry pouzdra na mobilní telefon, náhrdelník černý
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

imoshion zadní kryt s páskem iPhone 14 – zelený vícebarevný
341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Cadorabo pouzdro pro Apple iPhone 14 Protective Case in Transparent Mobile Phone Cover TPU Case Glitter Cover Case Glitter
367,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cadorabo

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 13 Pro Max pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, fialové
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 15 Pro Max kryt s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, fialové
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max pouzdro na mobilní telefon pouzdro na mobilní telefon řetízek šňůra šňůra
338,02 Kč
Prodejce: CoverKingz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Elegantní pouzdro na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro z tekutého silikonu s praktickým řetízkem ? Všestranné a odolné
Dopřejte svému iPhonu 13 Pro stylovou ochranu s naším prémiovým pouzdrem na mobilní telefon z tekutého silikonu. Toto pouzdro s elegantním jednobarevným designem musí mít každý uživatel iPhonu, který si cení estetiky a funkčnosti.
Tvrdá fakta
- Vysoce kvalitní materiál: Naše pouzdro na mobilní telefon vyrobené z prvotřídního tekutého silikonu nabízí nejen příjemný pocit v ruce, ale také zaručuje trvalou ochranu před každodenními nárazy a škrábanci.
- Přizpůsobený výřez pro fotoaparát: Toto pouzdro, speciálně navržené pro iPhone 13 Pro, účinně chrání čočky fotoaparátu, aniž by byla ohrožena kvalita obrazu. Užijte si nezakryté fotografické okamžiky!
- Inovativní řetízek na mobilní Díky přiloženému nastavitelnému řetízku, jehož délku lze nastavit až na 165 cm, nabízí toto pouzdro další možnost přenášení. Pevně integrovaná poutka na spodní straně zajišťují bezpečné uchycení - ideální pro aktivní uživatele na festivalech, procházkách nebo jiných volnočasových aktivitách.
- Odolnost a funkčnost: Toto pouzdro na mobilní telefon kombinuje robustní ochranu s módním vzhledem. Váš iPhone 13 Pro bude v bezpečí a stylový při každé příležitosti.
- Dokonalé přizpůsobení: Pouzdro bez problémůpadne na váš iPhone 13 Pro, přičemž všechna tlačítka a porty zůstávají snadno přístupné. Zažijte nekomplikovanou manipulaci a ochranu v jednom.
- Model
- iPhone 13 Pro
- Výrobce
- CoolGadget
- Vhodné pro výrobce
- Apple
- Barva
- tmavě zelená
- Rozměry
- 165 cm
- Hmotnost
- 0.042 kg
- Materiál
- Silikon
- Obsah balení
- stylové pouzdro na mobilní telefon s nastavitelným řetízkem na mobilní telefon
- Číslo produktu
- 40019140;0
- Kód EAN
- 4065404205839
- Model
- iPhone 13 Pro
- Výrobce
- CoolGadget
- Vhodné pro výrobce
- Apple
- Barva
- tmavě zelená
- Rozměry
- 165 cm
- Hmotnost
- 0.042 kg
- Materiál
- Silikon
- Obsah balení
- stylové pouzdro na mobilní telefon s nastavitelným řetízkem na mobilní telefon
- Číslo produktu
- 40019140;0
- Kód EAN
- 4065404205839
K tomu se hodí také

iPhone 14 / iPhone 14 Plus ochranná fólie na fotoaparát, tvrzené sklo, krycí sklo, fólie, ochranné sklo, 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Ochranná fólie na ochranu soukromí pro iPhone 13 sklo obrazovky proti špionáži skleněná fólie 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

2x ochranné sklo (displej + fotoaparát) pro iPhone 14 pancéřová fólie přes celou obrazovku 9H
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Silikonové pouzdro pro Apple iPhone 11 Protective Cover Matt Black Back Cover Pouzdro na mobilní telefon
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Ochranné pouzdro pro iPhone 14 Pro Max kompatibilní s průhledným silikonovým pouzdrem MagSafe
220,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
11 390,19 Kč
Prodejce: NESATEC

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Bílá
Zrepasovaný
10 646,36 Kč
Prodejce: NESATEC

Pouzdro pro Apple iPhone 14 Pro Kryt mobilního telefonu Silikonové pouzdro Mobile Chain Cover Black
338,50 Kč
Prodejce: CoverKingz

Apple Magic Mouse, Pro praváky i leváky, Bluetooth, Černá
3 103,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

AVANA iPhone 14 ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
3 805,92 Kč/1l
951,48 Kč
Prodejce: PolisElectro

AVANA iPhone 14 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
-16,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Univerzální zahradní lopata pro zemní práce 41 cm
189,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Ochranná fólie na fotoaparát iPhone 12 Pro Skleněná fólie Fólie Pancierová fólie Ochranné sklo 2 kusy
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 13 Pro kryt s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, krémová
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Modrý ortopedický podsedák, profilovaný z paměťové pěny, do auta, kanceláře, domácnosti
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

Rychlovarná konvice Aigostar s LED osvětlením, 2200 W, 1,7 l, ochrana proti vyvaření, bez BPA, bílá
805,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Pouzdro na mobilní telefon pro iPhone 14 pouzdro s popruhem pouzdro na mobilní telefon řetízek ochrana fotoaparátu, benzín
250,25 Kč
Prodejce: CoolGadget

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
799,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Stojan na kabáty VASAGLE, stojan na kabáty z masivního dřeva, stojan na bundy ve tvaru stromu, 8 háčků na bundy, klobouky, do předsíně, háčky a podpěra z kaučukového dřeva
870,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ochranné sklo na fotoaparát pro iPhone 11 Ochranné sklo na objektiv fotoaparátu, 2 kusy
175,10 Kč
Prodejce: CoolGadget
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé pouzdro na mobilní telefon
Barva Černá
Vynikající zpracování a kvalita. Vypadá velmi diskrétně. Doručení bylo také v pořádku. Mnohokrát děkuji.
Ohodnoceno dne 1. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Barva Černá
Obal je přesně takový, jaký jsem chtěl, děkuji.
Ohodnoceno dne 15. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojen!
Barva tmavě zelená
Trochu měkký na spodní straně, ale stále bezpečně drží mobilní telefon v pouzdře!
Ohodnoceno dne 28. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva tmavě zelená
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Modrá
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kožené flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S26, obal s funkcí Smart View okna a přihrádkou na karty Červený



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
609,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Vodotěsné Pouzdro pro Google Pixel 8 Pro Outdoor Kompletní Ochrana IP68 Certifikovaný Celotělový Podvodní Pouzdro černé



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7
629,00 Kč
Prodejce: LaimTop

PU kožené pouzdro pro Samsung Galaxy S26, chytré flipové pouzdro se Smart Side Window Černá



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
609,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Galaxy S10 Plus Pouzdro, Slim Flip Kožené Pouzdro s Okénkem a Stojánkem pro Samsung Galaxy S10 Plus Stříbro



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
349,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Pouzdro pro Galaxy A52 5G dvouvrstvé robustní, vojenská ochrana pouzdro s držákem prstenu a stojánkem modré



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Samsung Galaxy S21 5G Pouzdro, Slim Flip Kožené Pouzdro s Okénkem a Stojánkem pro Samsung Galaxy S21 5G červené



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
399,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Magnetické pouzdro pro Motorola Edge 70, kompatibilní s MagSafe, tekutý silikon, nárazuvzdorné a odolné proti poškrábání Černá
359,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Dětské pouzdro pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 T510 T515, Eva Lightweight Shockproof Foldable Stand, Kids Grip Protective Cover Blue



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
579,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Flipové pouzdro pro Samsung Galaxy A54 5G,Polyuretankůže pouzdro s okénkem a funkcí stojánku černé



2,4Průměrné hodnocení: 2,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
369,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Kožené flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S23 Ultra, obal s funkcí Smart View okna a přihrádkou na karty Černý
629,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Kožené flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S26, obal s funkcí Smart View okna a přihrádkou na karty Černý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
609,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 17 4G, vintage kožené pouzdro s RFID ochranou, přihrádkami na karty, stojánkem Fialový
389,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S26 FE,Polyuretankůže pouzdro s okénkem a funkcí stojánku zelené
389,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Kožené flipové pouzdro pro Samsung Galaxy S24+, obal s funkcí Smart View okna a přihrádkou na karty Červený



1,5Průměrné hodnocení: 1,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
629,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Kožené pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 17 4G, sladká kočka Flip pouzdro s funkcí stojánku a peněženkou Růžový
389,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Ochranný kryt pro Nothing Phone 1 Case Transparent Slim Cover Clear Case



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G, kožené flipové pouzdro s magnetickým uzávěrem a stojánkem, ochranné pouzdro černé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
349,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Kožené flipové pouzdro pro Samsung Galaxy Z Fold 8, obal s funkcí Smart View okna a přihrádkou Černý
629,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Pouzdro pro Galaxy S20 FE, Smart View Okénko Flip StojánekPolyuretanKožené Ochranné Pouzdro pro Samsung Galaxy S20 FE zelené



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
349,00 Kč
Prodejce: LaimTop

Magnetické pouzdro pro Xiaomi 15, kompatibilní s MagSafe, tekutý silikon, nárazuvzdorné a odolné proti poškrábání Fialová
359,00 Kč
Prodejce: LaimTop