5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Datlová tyčinka s kokosem a mandlemi 40g3 371,86 Kč/1kg
144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g1 390,40 Kč/1l
69,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos1 047,43 Kč/1kg
36,66 Kč
Prodejce: PolleoSport

POWERBAR Protein Plus s nízkým obsahem cukru, čokoládový brownie, 16 tyčinek po 35 g
3 981,11 Kč/1kg
2 229,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Power System Protein Bar Lower Carb Cookies & Cream 45% protein 28 x 40 g
6 114,62 Kč/1kg
6 848,37 Kč
Prodejce: Store-Germany

USN Trust Crunch High Protein Bar - 12 tyčinek a 60 g Triple Chocolate
387,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Snickers HiProtein Bar - 55 g, klasická
82,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tyčinky Snickers Hi-Protein Original – 12 ks po 55 g
1 435,05 Kč/1l
947,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Weider 40% tyčinka s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů - 24 tyčinek po 50 g arašídů a karamelu
1 196,13 Kč/1l
2 556,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein čokoláda 15x55g
1 838,46 Kč/1l
1 516,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Power System 26514 Power System CRUNCHY BAR 32% Proteinriegel 1 Riegel
5 274,00 Kč/1kg
237,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

PowerBar Protein Plus Bar 52% 50 g čokoláda-oříšek / Proteinové tyčinky, cookies a brownies / Lahodná vysoce proteinová tyčinka s nízkým obsahem cukru
2 233,09 Kč
Prodejce: biknair-shop

Barebells Soft Protein Bar - 55 g, karamel-čoko
2 534,18 Kč/1kg
139,38 Kč
Prodejce: VISO

Grenade 5060811384435, Bílá čokoláda, Oreo, 60 g, Mléčný protein, Syrovátkový protein, 232 kcal, 387 kcal, 970 kJ
1 924,01 Kč/1kg
1 385,29 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Activlab HIGH PROTEIN BAR, balení 24 kusů po 46 g, příchuť karamel-nougat, mléčná čokoláda, bez glukózo-fruktózového sirupu
882,88 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

GO On Nutrition Proteinová tyčinka 20 %-24 Riegel a 50 g Vanilka
695,76 Kč/1l
939,28 Kč
Prodejce: Katomix

Weider 32% proteinová tyčinka - 24 x 60g banánová tyčinka
1 035,54 Kč/1l
745,59 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

KŘUPAVÁ PROTEINOVÁ TYČINKA (15×60 g)
2 387 927,14 Kč/1kg
2 292,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Barebells Protein Bar - 55 g, karamel-kešu
129,74 Kč
Prodejce: VISO

QNT 40% Protein Crunchy Bar - 12x 65 g tyčinka s příchutí čokolády
1 667,44 Kč/1kg
1 300,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
60% Protein Bar od společnosti Weider je proteinová tyčinka s 27 g bílkovin, 4 g BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) a 2,5 g L-glutaminu + 5 mg zinku na 45 g tyčinky. Proteinová tyčinka Weider 60% je ideální jako svačina mezi jídly, a to jak během budování svalové hmoty, tak ve fázi definování
Doporučená konzumace:
Vychutnejte si jednu tyčinku denně jako svačinu mezi jídly nebo před/po tréninku.
Upozornění:
Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené stravy. Je třeba dodržovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek. Doplňky stravy by měly být uchovávány mimo dosah dětí. Skladujte na chladném (8 °C až max. 20 °C), suchém a tmavém místě.
Složení (např. vanilkový karamel)
Mléčná bílkovina1 (izolát mléčné bílkoviny1, kaseinát vápenatý1, izolát syrovátkové bílkoviny1), hydrolyzát kolagenu, zvlhčující látka: E422; kakaové máslo, L-glutamin, sladidlo: E965; L-isoleucin, L-leucin, L-valin, kakaová hmota, rýžová mouka, aroma, emulgátor: E322 (sója); sůl, sladidlo: E955; glukonát zinečnatý. 1 Obsahuje mléko a laktózu. Může obsahovat stopy vajec, lepku, arašídů a jiných ořechů.
proteinová tyčinka 60 %: proteinová poleva s kakaovou příchutí (19 %), 27 g bílkovin, L-glutamin, BCAA a zinek. Se sladidly.
60% Protein Bar (s příchutí jahodového jogurtu): 60 % bílkovin, aminokyseliny, zinek, 20 % bílkovinné polevy s obsahem kakaa, sladidla.
Nutriční informace (na příkladu vanilkového karamelu):
Viz obrázek
O čem je tyčinka Weider 60% Protein Bar- 24x45g?
Weider 60% Protein Bar je tyčinka s nízkým obsahem sacharidů a 0,4 g cukru na tyčinku. Tyčinky obsahují neuvěřitelných 60 g bílkovin na 100 g a obsah bílkovin je 27 g na tyčinku. Obsahují velké množství BCAA a L-glutaminu. Výrobce používá jako zdroj bílkovin pro tuto tyčinku mléčnou bílkovinu, která se skládá z izolátu a kaseinu. Izolát je snadno stravitelný a rychle dodává tělu bílkoviny. Kasein se tráví pomalu a poskytuje vám důležité aminokyseliny po delší dobu.
Přehled nejdůležitějších faktů
- Obsah bílkovin 60 %
- 27 g bílkovin na tyčinku
- Přidaný zinek
- 0,4 g cukru na tyčinku
- 4000 mg BCAA
- 2500mg L-glutaminu
Komu doporučujeme proteinovou tyčinku 60% od společnosti Weider?
Vzhledem k dobrým výživovým hodnotám pro fitness, silové a hobby sportovce jsou vhodné zejména jako malá proteinová svačinka mezi jídly nebo jako dezert. Proteinová tyčinka Weider 60% Protein Bar může podpořit budování vašich svalů a jejich regeneraci. A abyste měli tento lahodný a vždy v zásobě, je zde k dostání v praktickém balení po 24 kusech.
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 1080 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 1080 ml
- Seznam přísad
- Ingredience / Složení (např. Vanilková karamel):Mléčné bílkoviny (mléčné bílkovinný izolát, kaseinát vápenatý, izolát syrovátky), hydrolyzovaný kolagen, zvlhčující látka: E422; kakaové máslo, L-glutamin, sladidlo: E965; L-izoleucin, L-leucin, L-valin, kakaová hmota, rýžová mouka, aroma, emulgátor: E322 (sójový); sůl, sladidlo: E955; glukonát zinku. 1 Obsahuje mléko a laktózu. Může obsahovat stopy vajec, glutenu, arašídů a dalších ořechů.Proteinová tyčinka 60%: kakaová bílkovinná poleva (19%), 27 g bílkovin, L-glutamin, BCAA a zinek. Obsahuje sladidla. Proteinová tyčinka 60% (příchuť jahodový jogurt): 60% bílkovin, aminokyseliny, zinek, 20% kakaové bílkovinné polevy, sladidla. Nutriční informace (na příkladu Vanilková karamel): Viz fotografie
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz foto
- Doporučená spotřeba
- Proteinová tyčinka Weider 60% obsahuje 27 g proteinu, 4 g BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) a 2,5 g L-glutaminu + 5 mg zinku na 45 g tyčinky. Proteinová tyčinka Weider 60% je vynikající jako svačina, a to jak během budování svalů, tak i v období redukce tuku. Doporučené dávkování: Denně jednu tyčinku jako svačinu, případně před nebo po tréninku. Upozornění: Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu. Je důležité dbát na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při nadměrném užívání může mít projímavé účinky. Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (8°C až max. 20°C), v suchu a temnu. Složení / Obsahové látky (např. příchuť Vanilková karamel):Syrovátkové bílkoviny (syrovátkový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, syrovátkový proteinový izolát), hydrolyzovaný kolagen, zvlhčující látka: E422; kakaové máslo, L-glutamin, sladidlo: E965; L-is
- Potravinářský podnik
- Weider
- Prodejní název
- Weider 60% proteinová tyčinka-24x45g Vanilkovo-karamelová tyčinka
- Kód EAN
- 4044782909171
- Číslo produktu
- 30917
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 1080 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 1080 ml
- Seznam přísad
- Ingredience / Složení (např. Vanilková karamel):Mléčné bílkoviny (mléčné bílkovinný izolát, kaseinát vápenatý, izolát syrovátky), hydrolyzovaný kolagen, zvlhčující látka: E422; kakaové máslo, L-glutamin, sladidlo: E965; L-izoleucin, L-leucin, L-valin, kakaová hmota, rýžová mouka, aroma, emulgátor: E322 (sójový); sůl, sladidlo: E955; glukonát zinku. 1 Obsahuje mléko a laktózu. Může obsahovat stopy vajec, glutenu, arašídů a dalších ořechů.Proteinová tyčinka 60%: kakaová bílkovinná poleva (19%), 27 g bílkovin, L-glutamin, BCAA a zinek. Obsahuje sladidla. Proteinová tyčinka 60% (příchuť jahodový jogurt): 60% bílkovin, aminokyseliny, zinek, 20% kakaové bílkovinné polevy, sladidla. Nutriční informace (na příkladu Vanilková karamel): Viz fotografie
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz foto
- Doporučená spotřeba
- Proteinová tyčinka Weider 60% obsahuje 27 g proteinu, 4 g BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) a 2,5 g L-glutaminu + 5 mg zinku na 45 g tyčinky. Proteinová tyčinka Weider 60% je vynikající jako svačina, a to jak během budování svalů, tak i v období redukce tuku. Doporučené dávkování: Denně jednu tyčinku jako svačinu, případně před nebo po tréninku. Upozornění: Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu. Je důležité dbát na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při nadměrném užívání může mít projímavé účinky. Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (8°C až max. 20°C), v suchu a temnu. Složení / Obsahové látky (např. příchuť Vanilková karamel):Syrovátkové bílkoviny (syrovátkový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, syrovátkový proteinový izolát), hydrolyzovaný kolagen, zvlhčující látka: E422; kakaové máslo, L-glutamin, sladidlo: E965; L-is
- Potravinářský podnik
- Weider
- Prodejní název
- Weider 60% proteinová tyčinka-24x45g Vanilkovo-karamelová tyčinka
- Kód EAN
- 4044782909171
- Číslo produktu
- 30917
K tomu se hodí také

Weider 60% proteinová tyčinka-24x45g jahodový jogurt
2 614,72 Kč/1l
2 823,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Weider 60% Protein Bar-24x45g tyčinka Cookies & Cream
2 614,72 Kč/1l
2 823,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

POWERBAR Protein Plus s nízkým obsahem cukru, čokoládový brownie, 16 tyčinek po 35 g
3 981,11 Kč/1kg
2 229,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Power System Protein Bar Bite Power Banana 32% protein 24 x 35g
3 791,00 Kč/1kg
3 184,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Weider - 40% tyčinka s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin, čokoláda, 24 tyčinek (50g)
2 556 119,88 Kč/1l
2 556,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Power System 26137 Power System BITE POWER 32% Proteinriegel 1 Riegel
3 982,29 Kč/1kg
139,38 Kč
Prodejce: Store-Germany

Power System 26446 Power System SNACK POWER 35% Proteinriegel 1 Riegel
3 304,47 Kč/1kg
155,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Powerbar Protein Plus Bar s pouhými 107 Kcal - proteinová tyčinka s nízkým obsahem cukru, fitness tyčinka
1 534,50 Kč/1kg
1 748,78 Kč
-137,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 611,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

USN Trust Crunch High Protein Bar - 12 tyčinek a 60 g Triple Chocolate
387,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Tyčinky Snickers Hi-Protein Original – 12 ks po 55 g
1 435,05 Kč/1l
947,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Power System Protein Bar Lower Carb Cookies & Cream 45% protein 28 x 40 g
6 114,62 Kč/1kg
6 848,37 Kč
Prodejce: Store-Germany

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Snickers HiProtein Bar - 55 g, klasická
82,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

ESN Designer Whey Protein, 1000 g sáček
1 823,53 Kč/1l
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Power System 26514 Power System CRUNCHY BAR 32% Proteinriegel 1 Riegel
5 274,00 Kč/1kg
237,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Power System Protein Bar Bite Power Coconut 24 x 35g
3 791,00 Kč/1kg
3 184,44 Kč
Prodejce: Store-Germany

Činky Movit® – sada 2 ks, 20 kg, ocelové, protiskluzové, rukojeť s vroubkovaným povrchem – sada činek, činky, závaží, kotouče, silový trénink
1 267,00 Kč
Prodejce: Kokiska

WPC syrovátkový proteinový doplněk VITAMINS slaný karamel ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
1 390,40 Kč/1l
69,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

RIZIKOVÁ TYČINKA MLÉČNÁ ČOKOLÁDA BEZ LEPKU 18 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
27 035,00 Kč/1kg

PROTEINOVÉ PYRAMIDOVÉ KRISPSY S OMÁČKOU A BAZALKOU, BEZ LEPKU 60 g - POPCROP



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
299,49 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 991,50 Kč/1kg

Datlová tyčinka s kokosem a mandlemi 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
144,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 371,86 Kč/1kg

Polleo Sport 50% Protein Bar, 50 g - Choco Crisp
61,10 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 222,00 Kč/1kg

Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos
36,66 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 047,43 Kč/1kg

AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
69,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 390,40 Kč/1l

Baton Warszawski - Blondie, 50 g
39,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
709,09 Kč/1kg

Baton s bílkovinami a karamelem, Arasidovo-karamelová tyčinka, 49g
36,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Sweet Yummy Proteinová tyčinka 50 g, příchuť karamelu, 30 % proteinu, bez lepku, bez palmového oleje
40,99 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

OstroVit | Rýžový krém | Výživná rýžová kaše Vanilka s kiwi
311,31 Kč
Prodejce: FIT1EU
311,31 Kč/1l

BE KIND Ořechová tyčinka s praženými ořechy a mořskou solí bez lepku 40g
67,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 697,25 Kč/1kg

Proteinová sušenka Frank&Oli se slaným karamelem, 50 g
29,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
483,33 Kč/1kg

OstroVit | The Bar / Protein Bar Strawberry
49,28 Kč
Prodejce: FIT1EU
821,33 Kč/1l