Whiskas Duo hovězí maso a drůbež pro kočky 85 g

33,38 Kč

25,80 Kč-22%

286,67 Kč / 1kg

plus 441,22 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
66,35 Kč/1kg
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Tuftuf | Kousky masa v omáčce – 100 g – Bezobilná lahůdka – Hovězí maso – Mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Kousky masa v omáčce – 100 g – Bezobilná lahůdka – Hovězí maso – Mokré krmivo pro kočky
216,70 Kč/1kg
21,67 Kč
5% od 10 ks
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
186,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
139,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro WHISKAS Adult Sáčky 12 x 85g Drůbeží hostina Mokré krmivo pro dospělé kočky v želé Kousky s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem
WHISKAS Adult Sáčky 12 x 85g Drůbeží hostina Mokré krmivo pro dospělé kočky v želé Kousky s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem
227,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
262,16 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 12x85g Krémové Variace Mokré Krmivo Kompletní Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
Whiskas Adult 12x85g Krémové Variace Mokré Krmivo Kompletní Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
224,07 Kč/1kg
262,16 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
475,77 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro SCHESIR ve vodě pro vaření Tuňák s kuřecím masem a rýží - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
SCHESIR ve vodě pro vaření Tuňák s kuřecím masem a rýží - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
68,70 Kč/1l
171,75 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Kaps. Core hovězí ve šťávě 85g
Kaps. Core hovězí ve šťávě 85g
1 115,11 Kč/1kg
100,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kaps. Tasty Mix Creamy Creations 4x85g
Kaps. Tasty Mix Creamy Creations 4x85g
246,69 Kč/1kg
112,34 Kč
-23,53 Kč
88,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kaps. Core rybí výběr v želé 4x85g
Kaps. Core rybí výběr v želé 4x85g
239,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
94,44 Kč
-13,12 Kč
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
182,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
895,34 Kč
-21,36 Kč
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky Sheba paštát s hovězím masem 85 g
Krmivo pro kočky Sheba paštát s hovězím masem 85 g
502,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
78,04 Kč
-35%
50,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dolina Noteci krmivo pro kočky s kuřecím masem 85 g
Dolina Noteci krmivo pro kočky s kuřecím masem 85 g
7 309,89 Kč/1kg
657,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
111,97 Kč
-5,83 Kč
106,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 4008429156540, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Jehněcí, Drůbež, 85 g
‎Whiskas 4008429156540, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Jehněcí, Drůbež, 85 g
173,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
589,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina Adult, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g
Purina Adult, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g
1 555,88 Kč/1kg
1 322,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Whiskas Duo Mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 g

Dopřejte své kočce chuť, kterou si zamiluje!

Vaše kočka si zaslouží to nejlepší - a Whiskas Duo Wet Food s hovězím a drůbežím masem v želé je zárukou skutečných chuťových svátků. Jedinečné složení šťavnatého masa v kombinaci s jemným želé poskytuje nejen nezapomenutelnou chuť, ale také vynikající texturu, která vašeho mazlíčka potěší při každém soustu. Jedinečná receptura byla vyvinuta pro kočky, které oceňují vytříbené chutě a dbají na zdraví a vitalitu. Váš miláček bude žadonit o další!

Plná chuť a zdraví v každé lžičce

Mokré krmivo pro kočky Whiskas Duo je kombinací vysoce kvalitního hovězího a drůbežího masa, které dodává nezbytné bílkoviny a vitamíny. Želé, ve kterém jsou kousky masa ponořeny, navíc pomáhá zvlhčovat stravu, což přispívá ke správné funkci ledvin vaší kočky. Každé jídlo je čistým potěšením a zdraví vašeho mazlíčka je na prvním místě.

Vynikající kvalita a chuť v jednom balení

Whiskas Duo je jedinečné krmivo, které spojuje ty nejlepší suroviny do harmonického celku a poskytuje vaší kočce kompletní jídlo v každé porci. Je ideální volbou pro náročné kočky, které ocení kvalitní maso a zdravé suroviny. Krmivo se snadno skladuje a dávkuje - 85 g stačí pro denní dávku energie a chuti. S krmivem Whiskas je každé jídlo radostí pro vás i vašeho mazlíčka!

Objevte recepty od Mniam24

Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a využijte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!

Masová párty pro kočku

Složení: 1: 1 balení Whiskas Duo Wet Food s hovězím a drůbežím masem, 1 miska vody

Způsob přípravy: Kousky kočky s kousky masa a kousky masoxu: Otevřete balení Whiskas Duo a vložte obsah do misky vaší kočky. Ujistěte se, že je krmivo podáváno při pokojové teplotě - díky tomu bude chuť a vůně intenzivnější. Dejte kočce misku s krmivem a čerstvou vodu do samostatné misky, aby si kočka mohla vychutnat plnohodnotné jídlo. Každé sousto je naprostým uspokojením!

Shrnutí hlavních vlastností a výhod výrobku:
  • Vysoce kvalitní hovězí a drůbeží maso v želé
  • Podporuje zdraví ledvin díky dostatečné úrovni hydratace
  • Snadné dávkování a skladování (85 g)
  • Vhodné pro náročné kočky
  • Složení přizpůsobené denním nutričním potřebám kočky
Sada obsahuje:
  • sada obsahuje: 1x Whiskas Duo mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 g

Whiskas je značka, jejímž cílem je poskytovat kočkám na celém světě chutné a plnohodnotné krmivo, které podporuje jejich zdraví a vitalitu. Whiskas je synonymem chutných chvilek, které si vaše kočka zamiluje!

NEJČASTĚJŠÍ

1. Je krmivo Whiskas Duo vhodné pro všechny kočky?

Ano, mokré krmivo Whiskas Duo s hovězím a drůbežím masem je ideální pro dospělé kočky, které ocení vytříbené chutě a dávají přednost mokrému krmivu. Je ideální pro každodenní stravu, poskytuje vaší kočce správné množství bílkovin a vitamínů.....

2. Je toto krmivo vhodné pro kočky s citlivým žaludkem?

Ano, mokré krmivo Whiskas Duo je navrženo tak, aby splňovalo nutriční potřeby i koček s citlivým trávicím systémem. Želé pomáhá udržovat správnou hydrataci, což přispívá ke zdraví trávicího systému.

3. Obsahuje krmivo Whiskas umělé přísady?

Krmivo Whiskas Duo neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Díky přírodním složkám je krmivo pro vaši kočku nejen chutné, ale také zdravé.

4. Jak často bych měl své kočce podávat krmivo Whiskas Duo?

Krmivo Whiskas Duo lze podávat denně, a to buď jako hlavní jídlo, nebo jako doplněk stravy. Nezapomeňte vždy zajistit vaší kočce přístup k čerstvé vodě.

Kousky s hovězím a drůbežím masem - složení: maso a výrobky živočišného původu (33 %, z toho 4 % hovězího masa a 4 % drůbežích kousků*), obiloviny, minerální látky, výrobky rostlinného původu, cukry. *Kousky obvykle tvoří 40 % výrobku.



Whiskas Adult 85g Mokré Krmivo Pro Dospělé Kočky
Kousky Hovězího A Drůbežího V Želé

Krmivo Whiskas je pečlivě připravené, kompletní a vyvážené, mokré krmivo pro dospělé kočky. V tomto lahodném jídle najdete šťavnaté, masité kousky ponořené v aromatickém želé, jejichž velikost byla speciálně upravena pro potřeby koček.

Toto lahodné krmivo v praktickém sáčku obsahuje zinek, který podporuje zdraví kůže a srsti, a správná rovnováha minerálů pomáhá pečovat o močové cesty vašeho mazlíčka.

Od hravého kotěte po skvělého dospělého kocoura – naše chutné receptury byly vyvinuty s ohledem na to, aby kočka v každém věku spokojeně přede během jídla i mimo něj.

Výhody:

- 100% kompletní a vyvážené krmivo

- Podpora přirozených obranných mechanismů

- S obsahem zinku, nezbytného pro zdravou kůži a srst

- Vyvážená hladina minerálů pro podporu zdraví dolních močových cest

Kousky s hovězím a drůbežím masem - složení: maso a výrobky živočišného původu (33 %, včetně 4 % hovězího a 4 % drůbežího masa v kouscích*), obiloviny, minerální látky, výrobky rostlinného původu, cukry.
*Kousky obvykle tvoří 40 % produktu.

Kalorická hodnota: 62 kcal/85 g

Doplňkové látky / 1 kg: Nutriční doplňkové látky: Vitamín B₁: 27,3 mg, Vitamín B₂: 1,4 mg, Vitamín B₆: 4,5 mg, Vitamín D₃: 200 IU, Taurin: 620 mg, Měď (síran měďnatý pentahydrát): 1,2 mg, Jod (jodičnan vápenatý bezvodý): 0,22 mg, Železo (síran železnatý monohydrát): 11,2 mg, Mangan (síran manganatý monohydrát): 2,2 mg, Zinek (síran zinečnatý monohydrát): 16,2 mg; Technologické doplňkové látky: Kasie guma: 2148 mg;

Senzorické doplňkové látky: Aromata.

Analytické složky (%): bílkoviny: 8,7; obsah tuku: 3,5; obsah anorganických látek: 1,9; hrubá vláknina: 0,20; vlhkost: 83,7, vápník: 0,29, fosfor: 0,18.

Způsob krmení:
Doporučené denní množství krmiva. Doporučujeme podávat kompletní mokré i suché krmivo Whiskas pro kočky.

Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2,5-3 sáčky mokrého krmiva denně.
Kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 3,5-4 sáčky mokrého krmiva denně.
Kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 4-4,5 sáčku mokrého krmiva denně.

85 g mokrého krmiva lze nahradit 16 g suchého krmiva WHISKAS®.

Nezapomeňte započítat kalorie z pamlsků. Množství krmiva přizpůsobte potřebám kočky. Zajistěte čerstvou pitnou vodu. Podávejte při pokojové teplotě, nevyužitou část uchovávejte v lednici do 2 dnů.



Nečekejte, udělejte své kočce dvojnásobnou radost! Objednejte si Whiskas Duo ještě dnes a sledujte, jak vaše kočka s chutí jí.

Hmotnost
90 g
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
Whiskas Duo Mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 g
Druh krmiva
Mokré krmivo
Doplňkové látky
Whiskas Duo Mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 G
Počet kusů
1
Kód EAN
4770608262488
Výrobce
Whiskas
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
90 g
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
Whiskas Duo Mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 g
Druh krmiva
Mokré krmivo
Doplňkové látky
Whiskas Duo Mokré krmivo pro kočky s hovězím a drůbežím masem v želé 85 G
Počet kusů
1
Kód EAN
4770608262488
Výrobce
Whiskas
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Přenosný ventilátor na krk, 5 rychlostních stupňů, USB baterie, pro dámy i pány, malý a praktický ventilátor s LED displejem a 720° prouděním vzduchu – bílá barva
Přenosný ventilátor na krk, 5 rychlostních stupňů, USB baterie, pro dámy i pány, malý a praktický ventilátor s LED displejem a 720° prouděním vzduchu – bílá barva
586,09 Kč
-24,46 Kč
561,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edge
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro WHISKAS Adult Sáčky 12 x 85g Drůbeží hostina Mokré krmivo pro dospělé kočky v želé Kousky s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem
WHISKAS Adult Sáčky 12 x 85g Drůbeží hostina Mokré krmivo pro dospělé kočky v želé Kousky s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem
227,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
262,16 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 12x85g Krémové Variace Mokré Krmivo Kompletní Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
Whiskas Adult 12x85g Krémové Variace Mokré Krmivo Kompletní Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
224,07 Kč/1kg
262,16 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
475,77 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
139,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas Adult Drůbeží Hodování Kapsičky 24x85g Mokré Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
Whiskas Adult Drůbeží Hodování Kapsičky 24x85g Mokré Krmivo Pro Dospělé Kočky v Omáčce
138,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
318,19 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 3065890155053, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 85 g
‎Whiskas 3065890155053, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas, kompletní krmivo pro dospělé kočky, 28x85g, konzervované, kousky s hovězím masem v omáčce
Whiskas, kompletní krmivo pro dospělé kočky, 28x85g, konzervované, kousky s hovězím masem v omáčce
316,95 Kč/1kg
754,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
182,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
895,34 Kč
-21,36 Kč
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Baristický kávovar s mlýnkem, 900 W, nerezová ocel/černá, se skleněnou konvicí *B-tovar*
Baristický kávovar s mlýnkem, 900 W, nerezová ocel/černá, se skleněnou konvicí *B-tovar*
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 88
3 601,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kaps. Pure Delight drůbeží v želé 4x85g
Kaps. Pure Delight drůbeží v želé 4x85g
248,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,50 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
879,20 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
196,03 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
225,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Kaps. Tasty Mix Creamy Creations 4x85g
Kaps. Tasty Mix Creamy Creations 4x85g
246,69 Kč/1kg
112,34 Kč
-23,53 Kč
88,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro SCHESIR ve vodě pro vaření Tuňák s kuřecím masem a rýží - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
SCHESIR ve vodě pro vaření Tuňák s kuřecím masem a rýží - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
68,70 Kč/1l
171,75 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
224,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro KERBL Postroj pro kočky s vodítkem, modrý 34-44x28cm
KERBL Postroj pro kočky s vodítkem, modrý 34-44x28cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
1 160,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
179,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Whiskas Junior z kurczakiem - mokra karma dla kota w sosie - 85 g
Whiskas Junior z kurczakiem - mokra karma dla kota w sosie - 85 g
354,89 Kč/1kg
31,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kaps. Core hovězí ve šťávě 85g
Kaps. Core hovězí ve šťávě 85g
1 115,11 Kč/1kg
100,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kaps. Core rybí výběr v želé 4x85g
Kaps. Core rybí výběr v želé 4x85g
239,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
94,44 Kč
-13,12 Kč
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Panasonic KX-TGC420, DECT telefon, Bezdrátové sluchátko, Hlasitý odposlech, 120 pol., Identifikace volajícího, Bílá
Panasonic KX-TGC420, DECT telefon, Bezdrátové sluchátko, Hlasitý odposlech, 120 pol., Identifikace volajícího, Bílá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 756
3 241,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Outsunny Pultová stříška nad vchodovými dveřmi 303 x 96 x 27 cm s UV ochranou pro venkovní použití
Outsunny Pultová stříška nad vchodovými dveřmi 303 x 96 x 27 cm s UV ochranou pro venkovní použití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 400,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE
Obrázek produktu pro Tristar VE-5864, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 59,71 dB, 1 m³
Tristar VE-5864, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 59,71 dB, 1 m³
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
Použité
1 180,25 Kč
Prodejce: PolisElectro

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg