3,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Canin Mini Adult317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Bosch My Friend Kroketten 20kg52,10 Kč/1kg
1 041,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Forza10 Gastroenteric 4 kg – veterinární dieta
250,00 Kč/1kg
1 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

Krmivo EUKANUBA Special Care Adult Working a Endurance 15kg
87,97 Kč/1kg
1 334,72 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food Diabetic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
493,67 Kč/1kg
5 923,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Eukanuba Dog Adult Medium 3kg
173,67 Kč/1l
521,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Farmina Pet Food 8010276025401, Dospělý jedinec, 12,5 g
459 759,19 Kč/1kg
5 746,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

PURINA ProZdrowe NIOSKA 2kg
64,00 Kč/1kg
139,99 Kč
-11,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Royal Vet Canine Urinary S/O Lp18 13Kg
329,55 Kč/1kg
4 284,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Forza10 Periaction Active pro psy, 4 kg, Veterinární dieta
245,00 Kč/1kg
980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

Pro Plan Vet Canine Jm Joint Mobility 3Kg
475,67 Kč/1kg
1 427,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Purina Pro Plan FORTIFLORA pro psy 30x1g
32 600,00 Kč/1kg
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Specific Canine Adult Cxd-M Střední Plemeno 7Kg
1 859,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin 1st age Milk - 2 kg
1 410,90 Kč/1kg
2 821,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Forza10 Intestinal Active pro psy, 4 kg, Veterynary Diet
245,00 Kč/1kg
980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

Specifický Cdd Management Potravinové Alergie Pro Psy, 2 Kg
313,00 Kč/1kg
641,35 Kč
-15,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
626,00 Kč
Prodejce: VISO

Advance Veterinary Diet Dog Urinary Urinewegen
2 844,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Forza10 Echo Active pro psy 4 kg – Vet Diet
245,00 Kč/1kg
980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

Suchá potrava Calibra Pro dospělé 2,3 kg 2 kg
262,47 Kč/1kg
524,94 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo EUKANUBA Veterinary Diets Intestinal 5kg
192,20 Kč/1kg
961,00 Kč
Prodejce: STREFA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmivo pro ruční odchov Dr. Harrison's Recovery Formula, 0,35 kg
Krmivo pro ruční odchov Dr. Harrison's Recovery Formula, 0,35 kg
Harrison's Recovery Formula krmivo pro ruční odchov bylo speciálně vyvinuto pro ruční odchov a podporu malých zpěvných ptáků a oslabených ptáků. Toto vysoce kvalitní kompletní krmivo poskytuje optimální zdroj výživy pro následující potřeby zvířat
- Ruční odchov mláďat malých druhů zpěvného ptactva od prvního dne života až do odstavu
- Krmení silně vyhublých a nemocných papoušků a jiných druhů ptáků
- Podpora podvyživených ptáků během jejich rekonvalescence
Doporučená příprava zajišťuje, že krmivo je optimálně přizpůsobeno potřebám vašeho ptáka
- Smíchejte krmivo pro ruční odchov v poměru 1 díl krmiva a 2-3 díly vody
- Smíchejte s vodou o maximální teplotě 45 °C
- Před krmením nechte krmnou kaši vychladnout na 41 °C
- Do hotové krmné kaše lze přidat laktobacilové kultury a trávicí enzymy (např. Fauna Flora)
- Další krmivo podávejte až tehdy, když je krmná dávka téměř prázdná
- Pomalu zvyšujte množství krmiva, aby nedošlo k jeho překrmení
Pro podporu zdraví a dobré kondice ptáků používejte krmivo Harrison's Recovery Formula pro ruční odchov. Je cenným pomocníkem pro chovatele a fanoušky, kteří chtějí svým opeřeným přátelům zajistit tu nejlepší možnou podporu
- Rozměry
- 350g
- Hmotnost
- 450 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Složení krmiva
- vitamín
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Doplňkové látky
- Vitamíny a minerály
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 086011524018860115240180086011524018
- Výrobce
- Harrison
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
- Rozměry
- 350g
- Hmotnost
- 450 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Složení krmiva
- vitamín
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Doplňkové látky
- Vitamíny a minerály
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 086011524018860115240180086011524018
- Výrobce
- Harrison
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
K tomu se hodí také

vidaXL Voliéra s nástavcem stříbrná 209 x 203 x 216 cm ocel
12 245,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Harrison`s Power Treats - organické pamlsky pro papoušky - přechodové pelety nebo forma zdravé odměny 450g
668,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Klec pro papoušky Montana Madeira III tmavá - klec pro malé a střední papoušky
12 335,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Melko kurník pro kuřata kurník pro králíky klec pro drůbež dřevěná klec venkovní ohrada
10 170,40 Kč
-425,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 745,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: melko24

Mucola klec pro králíky 6 boxů králíkárna dřevěná venkovní ohrada králíkárna malá zvířecí klec XXL klec pro králíky klec pro kuřata klec pro křečky klec pro králíky
5 220,40 Kč
-600,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 620,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Relaxdays 10025133, 1 kusů
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Creative Deco 10 x A3 Překližka 3 mm | 420 x 300 (+/- 0,5) mm | Březová Překližka Tenké Dřevěné Odřezky | Ideální List pro Frotáž, Branding, Laserové řezání, CNC Frézování, řezání, Leptání
341,25 Kč/1kg
819,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

PawHut – dřevěná ptačí klec, voliéra, klec pro andulky se 4 bidýlky
6 354,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

vidaXL Voliéra s nástavcem stříbrná 416 x 203 x 216 cm ocel
16 014,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Harrison`s High Potency Coarse-Complete Organic Parrot Food - pelety pro střední a velké papoušky 15% tuku 450g
393,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Creative Deco 30 x A3 Překližka 3 mm | 420 x 300 (+/- 0,5) mm | Březová Překližka Tenké Dřevěné Odřezky | Ideální List pro Frotáž, Branding, Laserové řezání, CNC Frézování, řezání, Leptání
196,15 Kč/1kg
1 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

25m x 1m voliéra Drátěné pletivo Svařované drátěné pletivo Drátěné pletivo Drátěný plot
68,60 Kč/1m
1 714,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Philips Series 600i Čistička vzduchu s připojením k aplikaci Air+ AC0650/10
2 703,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

vidaXL Klec pro ptáky, antracitová, 227 x 112 x 141 cm
5 189,98 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: thetopmark

PawHut – ptačí klec s bidýlky, podložkou, odkládací plochou a hračkami
4 674,90 Kč
-420,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 254,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Kurník 3x4x2m Kurník pro kuřata Kurník pro malá zvířata Volný výběh pro malá zvířata Voliéra Volný výběh pro kuřata Klec pro drůbež Pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Mucola kurník pro drůbež kurník pro malá zvířata 6 rohový kurník pavilon hnízda pro nosnice venkovní výběh - hnědý/zelený
5 120,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola
![Obrázek produktu pro Stiga [AI generated title] A 500 Robotplæneklipper](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8f46ba7722fe25d41a08f995f42d10e2.webp)
Stiga [AI generated title] A 500 Robotplæneklipper
36 590,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Postroj Aviator pro papoušky XXL černý
1 357,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Venkovní voliéra Expondo Wiesenfield – 122 x 178 x 195 cm – hliník
7 974,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH

vidaXL králíkárna 4 dveře Grey Wood
2 343,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
279,24 Kč
-144,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm šedobílý s volným výběhem a dřevěnými hnízdními boxy, kurník s přístřeškem, pozinkovaným roštem a vaničkou na trus
10 011,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Agrarzone krmivo pro ovce a kozy müsli 20 kg
36,14 Kč/1kg
722,73 Kč
Prodejce: Agrarzone

Dron s kamerou HD 4K, FPV WiFi živý přenos dron pro děti začátečníky, 2 baterie dlouhá doba letu, vyhýbání se překážkám, start/přistání jedním tlačítkem
1 524,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Hagen Hari Tropican Hand Feeding Formula - krmivo pro ruční krmení kuřat 2kg
739,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Venkovní výběh pro kočky Wiltec 168 x 82 x 166,5 cm s 6 lehacími plochami, zahradní výběh pro kočky odolný proti povětrnostním vlivům, domek pro kočky s drátěným pletivem a asfaltovou střechou
7 645,99 Kč
-371,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro dobré životní podmínky zvířat. Pro podporu zvláště slabých ptáků.
Počet kusů 1Hmotnost 0,45 kg
Doporučeno renomovanými ptačími veterináři.
Ohodnoceno dne 5. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi malé balení velká cena
Počet kusů 1Hmotnost 0,45 kg
Ne vůbec ne
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
2 911,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
242,61 Kč/1kg

Probiotické pamlsky pro psy na trávení a střevní mikroflóru, prebiotika, vláknina, bez chemie - ProbioticChew



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
2 422,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
161,50 Kč/1kg

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Rýže, Zeleninová, 15 kg
2 360,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
157,37 Kč/1kg

Royal Canin Canin Mini Adult



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Prodejce: superbrandshop
317,75 Kč/1kg

Bosch My Friend Kroketten 20kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 041,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
52,10 Kč/1kg

Krmivo EUKANUBA Senior Large rich in fresh chicken 15kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
83,42 Kč/1kg

GAME DOG Muscle Booster - doplňky pro psy - 400 g
970,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
782,94 Kč
Prodejce: superbrandshop
521,96 Kč/1kg

Royal Canin Mini Ageing 12+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 3,5 kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
229,46 Kč/1kg