Ceresit Spárovací hmota CE 60 pergamon, 2 kg

531,00 Kč

265,50 Kč / 1kg

plus 119,99 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer
tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer
87,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX S1-K PLUS Dichtmasse 4 kg Eimer
ARDEX S1-K PLUS Dichtmasse 4 kg Eimer
213,17 Kč/1kg
852,68 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro MAPEI KERAPOXY 144 Epoxidová spárovací hmota 2 kg
MAPEI KERAPOXY 144 Epoxidová spárovací hmota 2 kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro Spárovací hmota CERESIT CE 40 Pergamon 2 kg
Spárovací hmota CERESIT CE 40 Pergamon 2 kg
167,00 Kč/1kg
334,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Spárovací hmota Ceresit CE 40 Clinker, 5 kg
Spárovací hmota Ceresit CE 40 Clinker, 5 kg
120,94 Kč/1kg
622,00 Kč
-17,30 Kč
604,70 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Spárovací hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 šedá
Spárovací hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 šedá
91,83 Kč/1kg
459,13 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro Fugovací směs CERESIT CE 60 Pergamon
Fugovací směs CERESIT CE 60 Pergamon
377,88 Kč/1kg
755,76 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
448,28 Kč/1kg
6 724,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Fugovací směs ULTRACOLOR PLUS MAPEI BÍLÁ 100
Fugovací směs ULTRACOLOR PLUS MAPEI BÍLÁ 100
134,00 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Ceresit Spárovací hmota CE-79 ULTRAEPOXY Industrial, barva sanstone, hmotnost 5 kg
Ceresit Spárovací hmota CE-79 ULTRAEPOXY Industrial, barva sanstone, hmotnost 5 kg
455,20 Kč/1kg
2 276,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
782,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
242,57 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Silikonová mikroemulze Mapei Mapestop 1 kg
Silikonová mikroemulze Mapei Mapestop 1 kg
3 299,00 Kč/1kg
3 299,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Obrázek produktu pro Ceresit spárovací hmota CE 89 UltraPox barva křišťálově bílá, 2,5 kg
Ceresit spárovací hmota CE 89 UltraPox barva křišťálově bílá, 2,5 kg
705,27 Kč/1kg
1 804,00 Kč
-40,82 Kč
1 763,18 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Fugovací směs CERESIT CE 60 JASMÍN
Fugovací směs CERESIT CE 60 JASMÍN
397,76 Kč/1kg
795,52 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Fugovací Směs Ceresit Ce 40 Šedá, 07
Fugovací Směs Ceresit Ce 40 Šedá, 07
258,52 Kč/1kg
517,04 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 120 černá, 5 kg
Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 120 černá, 5 kg
119,80 Kč/1kg
599,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Obrázek produktu pro Spárovací hmota Mapei FLEXCOLOR 4 LVT 5 kg hedvábná
Spárovací hmota Mapei FLEXCOLOR 4 LVT 5 kg hedvábná
264,00 Kč/1kg
1 320,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Obrázek produktu pro PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
350,92 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 386,50 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro CERESIT CE 40 Aquastatic spárovací hmota 1–8 mm pro vnitřní i venkovní použití CLINKIER 49 2 kg
CERESIT CE 40 Aquastatic spárovací hmota 1–8 mm pro vnitřní i venkovní použití CLINKIER 49 2 kg
483,30 Kč
Prodejce: MasterBau

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ceresit60 - spárovací hmota pro bezstarostné aplikace Vlastnosti: 1. Univerzálnost pro různé materiály Ceresit60 je spárovací hmota, která poskytuje spolehlivý výkon pro různé obkladové aplikace. Od mozaiky až po velkoformátové obklady - tato hmota je připravena na jakoukoli výzvu. 2. Škárovací hmota s vysokou odolností proti poškození. Vysoká flexibilita pro různé povrchy Díky vysoké flexibilitě lze Ceresit60 použít na vodorovné i svislé povrchy ve všech typech interiérů, včetně koupelen a kuchyní. 3. Bezkonkurenční barevná stálost Inovativní technologie vázaných pigmentů zaručuje 100% barevnou stálost. Žádné vymývání barev, žádné blednutí nebo změna barvy. 4. Žádné míchání s vodou Žádný obsah cementu, není třeba míchat s vodou. Eliminuje problémy se změnou barvy, výkvěty nebo prasklinami způsobenými tuhnutím cementu. 5. Vhodná barva pro všechny typy barev. Opakovatelné použití a snadná aplikace Žádné odměřování, žádné míchání. Opakované použití se snadnou a rychlou omyvatelnou aplikací. Snadné profilování a neviditelné opravy. Proč si vybrat Ceresit60? Ceresit60 je skvělou volbou pro ty, kteří očekávají spolehlivou spárovací hmotu s vynikající barevnou stálostí. Díky své univerzálnosti, vysoké flexibilitě a snadné aplikaci je tato hmota ideálním partnerem pro jakýkoli obkladačský projekt. Investujte do bezstarostné aplikace se spárovací hmotou Ceresit60 a užívejte si trvalé krásy svých obkladů a dlažeb. Objednejte si ji ještě dnes a poznejte výhody spolehlivé spárovací hmoty Ceresit.



Spárovací hmota - jednosložková polymerová spárovací hmota pro spáry do 6 mm, připravená k okamžitému použití, nabízí 100% stálost barev, vysoká odolnost proti skvrnám a oděru, snadná aplikace a možnost opětovného použití, ideální pro keramické obklady a mozaiky v koupelnách, kuchyních a dalších interiérech, hmotnost 2 kg - 224,50 Kč/1 kg
Rozměry
2 kg
Hmotnost
2000 g
Barva
Béžová
Kód EAN
9000101151411
Číslo produktu
2939949
Výrobce

Rozměry
2 kg
Hmotnost
2000 g
Barva
Béžová
Kód EAN
9000101151411
Číslo produktu
2939949
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ceresit Spárovací hmota CE 40 bali hnědá, 2 kg
Ceresit Spárovací hmota CE 40 bali hnědá, 2 kg
166,58 Kč/1l
333,15 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Ceresit Spárovací hmota CE 60 silver, 2 kg
Ceresit Spárovací hmota CE 60 silver, 2 kg
265,50 Kč/1kg
531,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Ceresit Spárovací hmota CE 43 Grand'Elit Bílá, 5 kg
Ceresit Spárovací hmota CE 43 Grand'Elit Bílá, 5 kg
167,57 Kč/1l
837,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Ceresit CE 40 grafitová malta, 2 kg
Ceresit CE 40 grafitová malta, 2 kg
166,58 Kč/1kg
333,15 Kč
Prodejce: Eoshop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28 537,58 Kč
Prodejce: bauschnell
1 141,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l
Obrázek produktu pro KNAUF Rotkalk Fein Kalkoberputz 0,6mm 30kg innen und außen
KNAUF Rotkalk Fein Kalkoberputz 0,6mm 30kg innen und außen
20 207,92 Kč
Prodejce: bauschnell
673,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l
Obrázek produktu pro SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg
Obrázek produktu pro weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 022,51 Kč
Prodejce: bauschnell
67,42 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell
16 315,41 Kč/1l