5,0



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 52% od 2 ks
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2














5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky551,63 Kč/1kg
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jeremias Gourmet švábské škrabané těstoviny 2500g203,50 Kč/1kg
508,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

KETO-PASTA (KONJAC-NUDELLASAGNE) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ JÍDLO (KETO CHEF)
194,15 Kč/1kg
52,42 Kč
Prodejce: Katomix

USUI Konjakové špagety 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI Konjakové fettuccine 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
0,17 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI Konjakové nudle se špenátem 5+1
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI Konjaková rýže 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
154,12 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Těstoviny Lubella Krajanka Jajeczna 250 g
147,24 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Lubella 4-Jeczna Těstoviny Krajaneczka 200 G
114,60 Kč/1kg
22,92 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
121,90 Kč/1kg
67,87 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,76 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
124,95 Kč/1kg
67,57 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,98 Kč
Prodejce: Katomix

Lubella Těstoviny Krajanka 400 G
121,90 Kč/1kg
61,01 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,76 Kč
Prodejce: Katomix

Lubella Makaron Lasagne 500 G
212,60 Kč/1kg
106,30 Kč
Prodejce: Katomix

Těstoviny semola - Polévkové nudle Filini 250g
154,84 Kč/1kg
38,71 Kč
Prodejce: taleoo

Czaniecki Těstoviny 5 Jeczny Świderek 250 G
128,00 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
vhodné pro keto dietu i všechny ostatní typy diet,
snižují cholesterol* a napomáhají hubnutí**,
jídlo připravíte za pár minut,
konjakové fettuccine se hodí pro diabetiky a celiaky
Oblíbené konjakové fettuccine ve výhodném balíčku. Hodí se pro keto dietu, low carb stravování i do běžného jídelníčku. Surovinou pro výrobu bezsacharidových konjakových příloh jsou hlízy konjaku – významný zdroj vlákniny zvané glukomannan. Ten napomáhá hubnutí** a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi*. Nastartujte s konjakovými těstovinami zdravý životní styl bez zbytečných kalorií, sacharidů, lepku, cukru, tuku a laktózy.
Konjakový glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 4 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 150 g těchto konjakových těstovin.
*Konjakový glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 3 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 120 g těchto konjakových těstovin.
Proč jíst konjakové těstoviny USUI?
Hodí se do keto diety a k udržení váhy.
Nevaří se, jídlo máte připravené raz dva.
Jsou nízkokalorické, a přesto vás skvěle zasytí.
Nenajdete v nich žádné umělé konzervanty a zbytečná aditiva.
Konjakové těstoviny si můžete dopřát, i když keto dietu nedržíte.
- Skladování a použití
- Příprava: Nálev z konjakové přílohy vylijte a důkladně propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjakovou přílohu můžete vařit, restovat i péct. Skladování: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v čisté vodě v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Nezmrazujte.
- Seznam přísad
- Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjaku 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 25 kJ / 5 kcal Tuky: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g Vláknina: 2,7 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 5400 g
- Potravinářský podnik
- Opravdove hubnuti s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Praha 9, 190 00
- Prodejní název
- USUI Konjakové fettuccine bez sacharidů 15+5 zdarma
- Výrobce
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- Kód EAN
- 8594196636904
- Skladování a použití
- Příprava: Nálev z konjakové přílohy vylijte a důkladně propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjakovou přílohu můžete vařit, restovat i péct. Skladování: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v čisté vodě v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Nezmrazujte.
- Seznam přísad
- Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjaku 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 25 kJ / 5 kcal Tuky: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g Vláknina: 2,7 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 5400 g
- Potravinářský podnik
- Opravdove hubnuti s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Praha 9, 190 00
- Prodejní název
- USUI Konjakové fettuccine bez sacharidů 15+5 zdarma
- Výrobce
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- Kód EAN
- 8594196636904
K tomu se hodí také

USUI konjaková rýže v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 20 x 270 g
161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: siluk_24

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové fettuccine v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

GOURMETmaxx Kompaktní rýžovar a parní hrnec, objem 1 litr, včetně parního koše, nádoby na vaření, lžíce na rýži a odměrky, s funkcí udržování teploty, ideální pro malé rodiny a jednotlivce, vhodný do myčky
729,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové penne v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové fettuccine v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu 15+5 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 20 x 270 g
146,30 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové špagety v nálevu 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Výhodný balíček USUI 24+6 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine, vlasové a špenátové nudle | 30 x 270 g
173,33 Kč/1kg
1 404,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Kolo pro dívku 14 palců 3-5 let kolo s tréninkovými koly tlačné zařízení zvonek košík Heart Bike pudrově růžová
3 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

USUI Konjakové špagety 20+8
152,63 Kč/1kg
1 160,00 Kč
Prodejce: LowCarb

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů
762,86 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Sansei

Fahrradkorb Junior braun 30 Liter
917,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

USUI konjakové špagety v nálevu 15+5 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 20 x 270 g
161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu 15+5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidů)
168,52 Kč/1kg
45,50 Kč
Prodejce: LowCarb

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu 8+2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
156,02 Kč/1kg
421,25 Kč
Prodejce: LowCarb
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
V rýžové formě je tvrdost téměř neznatelná.
Superrychlé dodání. Netušila jsem, že konjakové nudle jsou k dostání i ve formě rýže, objevila jsem to náhodou a musím říct, že mi velikost vyhovuje mnohem víc než forma špaget. Konjakové nudle jsou vždycky trochu tuhé a postrádají chuť, ale u rýže je to méně patrné a nakonec záleží na omáčce. Jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 18. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednání a odeslání je jednoduché a rychlé.
První zkušební nákup. Už jsem jedl konjakové nudle, ale mé nadšení bylo zatím omezené. Tyto nudle a rýže jsou opravdu chutné a představují skutečnou alternativu. Porce jsou dostatečně velké, aby je zvládl jeden člověk a měl dost. Určitě si objednám znovu, skvělé výrobky
Ohodnoceno dne 30. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konjaková rýže
vhodná jako náhražka rýže
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg