5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491979,90 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Zubní pasta – mátová s fluoridem5 924,40 Kč/1l
444,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
HiSkin Pasta do zębów z fluorem Watermelon, 30ml3 832 142,75 Kč/1kg
268,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zubní pasta Sensodyne Proszkliwo Delikatne Wybielanie 75 ml3 306,53 Kč/1l
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dabur Herbal zubní pasta z 26 ajurvédských bylin (100ml), 57642
1 810,00 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur erven bylinn zubn pasta 100g s jurvdskmi bylinami pro zdrav zuby a dsn
1 901,30 Kč/1kg
190,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dabur Complete Care bylinná zubní pasta s černým kmínem (100ml), 102167
1 810,00 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur Aloe Vera Organic zubn pasta 100g - pirozen prevence zubnho kazu s bylinnmi vtaky - obohacen o organickou aloe vera
978,38 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur – zubní pasta Miswak s aktivním uhlím 50 g + 25 g
771,07 Kč/1l
57,83 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Dabur Herbal Whitening bylinná zubní pasta s Miswax (100ml), 103242
1 670,00 Kč/1l
167,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Himalaya aktivní bílý bylinný gel na zubní kartáček 75 ml BI5790
2 314,29 Kč/1l
210,60 Kč
Prodejce: MANADA

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Zubní pasta Dabur s aktivním uhlím, černým pepřem a zázvorem, 100 ml
978,38 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

PARODONT DENTAL GUM CARE GEL, 10 ml gel
12 075,00 Kč/1kg
241,50 Kč
Prodejce: apohealth

Dabur Herbal zubn pasta s bazalkou (100ml), 12642
2 686,60 Kč/1l
268,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dabur - Bylinn zubn pasta - Miswak 150 g
746,16 Kč/1kg
128,34 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Whitening zubní pasta 75 - BlanX
872,00 Kč/1kg
109,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Argital Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji 75 ml
4 878,27 Kč/1l
365,87 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Botanique Bělící zubní pasta s kurkumou a kokosovým olejem (75ml), 102960
1 966,80 Kč/1l
154,45 Kč
-6,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,51 Kč
Prodejce: Katomix

Auromère - Bylinná zubní pasta 75ml
2 722,10 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dabur Bylinná hřebíčková bylinná zubní pasta CLOVE 100 ml
Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Zubní pasta Dabur s organickým hřebíčkem je směsí jemných přírodních látek a účinnou směsí složek, jako je hřebíček, kůra jamunu a pellitory.
Je všeobecně známo, že hřebíček je vhodný pro citlivé zuby. Zubní pasta Dabur s hřebíčkem je proto vhodná pro citlivé zuby, chrání dásně a zabraňuje vzniku zubního kazu.
Složení:
Složení: uhličitan vápenatý, voda, glycerin, kyselina křemičitá, koko-sulfát sodný, aroma (chuť), olej z pupenů Syzgium aromaticum (hřebíček), extrakt z kořene Anacyclus pyrethrum, extrakt z kůry kmene Aracia arabica, Mimusops elengi (extrakt z květů), Symplocos racemosa (extrakt z kůry), Eugenia cumini (extrakt z plodů), křemičitan sodný, xanthanová guma, karagenan, sodná sůl sacharinu, benzylalkohol, eugenol, limonen.
Informace pro alergiky:
Čistá hmotnost/čistý obsah:
obsah/objem: 100 ml
Dovozce/výrobce:
Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen, Nizozemsko
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě.
Země původu:
Země původu: Spojené arabské emiráty
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby: MFG=manufacturing date=Datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích a nelze jej zaměňovat s datem minimální trvanlivosti, tj. datem použitelnosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava: V případě, že se jedná o výrobek, který se připravuje na trh, je nutné uvést datum spotřeby:
Naneste dostatečné množství zubní pasty na zubní kartáček a čistěte si zuby dvakrát denně nebo podle doporučení zubního lékaře.
Průměrné výživové údaje na 100 ml
| Kalorická hodnota | kJ kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | g g |
| Sacharidy - z toho cukr | g g |
| Vláknina | g |
| Bílkoviny | g |
| Sůl | g |
DABUR BYLINNÁ ZUBNÍ PASTA S HŘEBÍČKEM 100 ML
Ájurvédská, 100% bylinná zubní pasta s výtažkem z hřebíčku. Bez fluoru, cukru a chemických sloučenin. Hlavní složkou je hřebíčkový olej se silnými antiseptickými, antibakteriálními a analgetickými účinky. Bojuje proti citlivosti zubů, posiluje dásně a léčí paradentózu.
Pasta dokonale osvěžuje dech, důkladně čistí sklovinu od zubního kamene a zabarvení způsobeného červeným vínem a nikotinem, kávou nebo čajem.
Pasta obsahuje: Anacyclus pyrethrum - kořen se používá v péči o ústní dutinu. Akácie - kůra akácie má vyživující účinek na dásně, které mají tendenci krvácet a vytvářet houby Mimusops elengi - kůra Mimusops elengi pomáhá udržovat zdravé dásně Eugenia jambolana - kůra Eugenia jambolana posiluje zuby a dásně
POUŽITÍ: A Na zubní kartáček naneste malé množství pasty (velikosti hrášku). Jemnými pohyby si vyčistěte zuby a dásně
SLOŽENÍ:
Složení: uhličitan vápenatý, voda, glycerin, oxid křemičitý, kokosový síran sodný, aroma (chuť), olej z pupenů hřebíčku (Syzygium aromaticum), extrakt z kořene Anacyclus pyrethrum, extrakt z kůry akácie arabské (Acacia Arabica), Mimusops Elengi (extrakt z květů), Symplocos racemose (extrakt z kůry), Eugenia cumini (extrakt z plodů), křemičitan sodný, xanthanová guma, karagenam, sacharin sodný, benzylalkohol, eugenol, limonen.
Zubní pasta s éterickým olejem z hřebíčku pro každodenní péči o citlivé zuby. Používání zubní pasty s obsahem antibakteriálního extraktu Neem a bylin poskytuje úplnou ústní hygienu. Zubní pasta osvěžuje dech, účinně čistí zuby a pomáhá udržovat jejich zdraví.
Hřebíčkový olej má antiseptické, protizánětlivé a analgetické účinky. Tyto vlastnosti využívá tato speciální zubní pasta na udržení silných zubů, zdravých dásní a úst.
účinně čistí vaše zuby a chrání sliznici před podrážděním.
Bojuje proti zubnímu plaku a zubnímu kameni.
Napomáhá udržet zuby bílé a zdravé.
Přírodní léčivé složky chrání dásně.
Osvěžuje dech.
Neobsahuje fluor proto je vhodná pro děti a dospělé, citlivých na fluor.
Použití: Používejte 2x denně nebo podle potřeby. Jen čištění ústní dutiny. Nepolykat, vyplivnout.
Složení: Calcium carbonate, Aqua, Glycerine, Sodium Lauryl Sulphate, Carrageenan, Aroma (Flavour with Clove Oil), Herbal Extract (Anacyclus Pyrethrum (Rooth) extract, Acacia Arabica (stem Bark) Extract, Mimusops Elengi Extract, Symplocos racemose (Bark) Extract, Eugenia Cumin (Jamuna) Extract), Sodium silic, Sodium Saccharin, Eugenol, Limonene.
Skladování: Skladujte suchém místě, chránit před světlem.
Výrobce: Dabur Naturelle LLC UAE.
Typické vlastnosti zubní pasty Dabur Herbal Clove:
- Zaměřeno na ochranu před zubním kazem a zklidnění dásní (hřebíček je tradičně známý pro své analgetické a antiseptické účinky v ústní dutině)
- 100 % vegetariánská, bez fluoridu a bez parabenů
Inhalt
Uhličitan vápenatý (získaný z křídy), Aqua (čištěná voda), Glycerin, Sodium lauryl sulfate (získaný z palmového oleje), Carrageean, Aroma (aroma složené z různých esenciálních olejů), Bylinný extrakt (Anacyclus pyrethrum (extrakt z kořene), Acacia arabica (extrakt z kůry stonku), Mimusops elengi (extrakt z květu), Symplocos racemosa (extrakt z kůry), Eugenia cumini (extrakt z plodu)), křemičitan sodný, sacharin sodný, Limonen.
Enthält keine künstlichen Farb- und Konservierungsstoffe.
- Model
- Clove
- Verze
- 100 ml
- Hmotnost
- 100 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Uhličitan vápenatý, voda, glycerin, oxid křemičitý, koko-sulfát sodný, aroma (příchuť), olej z pupenů Syzygium aromaticum (hřebíček), Anacyclus pyrethrum (kořen), extrakt z akácie arabské (kůra kmene), Mimusops elengi ( extrakt z květů, Symplocos racemosa extrakt z kůry, Eugenia cumini (extrakt z plodů), křemičitan sodný, xanthanová guma, karagenan, sacharin sodný, benzylalkohol, eugenol, limonen.
- Výrobce
- DABUR
- Kód EAN
- 5022496016940
- Číslo produktu
- FC223100AUK
- Model
- Clove
- Verze
- 100 ml
- Hmotnost
- 100 g
- Stupeň oděru
- Nízká
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Uhličitan vápenatý, voda, glycerin, oxid křemičitý, koko-sulfát sodný, aroma (příchuť), olej z pupenů Syzygium aromaticum (hřebíček), Anacyclus pyrethrum (kořen), extrakt z akácie arabské (kůra kmene), Mimusops elengi ( extrakt z květů, Symplocos racemosa extrakt z kůry, Eugenia cumini (extrakt z plodů), křemičitan sodný, xanthanová guma, karagenan, sacharin sodný, benzylalkohol, eugenol, limonen.
- Výrobce
- DABUR
- Kód EAN
- 5022496016940
- Číslo produktu
- FC223100AUK
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Zubní pasta Dabur s neemem, 100 ml
1 683,30 Kč/1l
181,00 Kč
-12,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,33 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur Complete Care bylinná zubní pasta s černým kmínem (100ml), 102167
1 810,00 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Zubní pasta Dabur s aktivním uhlím, černým pepřem a zázvorem, 100 ml
978,38 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Dabur Herbal zubní pasta z 26 ajurvédských bylin (100ml), 57642
1 810,00 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur erven bylinn zubn pasta 100g s jurvdskmi bylinami pro zdrav zuby a dsn
1 901,30 Kč/1kg
190,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dabur Aloe Vera Organic zubn pasta 100g - pirozen prevence zubnho kazu s bylinnmi vtaky - obohacen o organickou aloe vera
978,38 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Samsung EHS64AVFWE Sluchátka Galaxy White
461,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

SCHÜTTE WC sedátko tvaru D, Duroplastové WC sedátko s měkkým zavíráním a rychloupínáním, WC sedátko, WC sedátko v bílé barvě
1 198,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dabur – zubní pasta Miswak s aktivním uhlím 50 g + 25 g
771,07 Kč/1l
57,83 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Dabur Herbal Whitening bylinná zubní pasta s Miswax (100ml), 103242
1 670,00 Kč/1l
167,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dabur – zubní pasta Miswak s hřebíčkem 50 g + 25 g
771,07 Kč/1l
57,83 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Himalaya aktivní bílý bylinný gel na zubní kartáček 75 ml BI5790
2 314,29 Kč/1l
210,60 Kč
Prodejce: MANADA

Zubní pasta Dabur s bazalkou, 100 ml
1 810,00 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491
979,90 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Černá
23 999,58 Kč
Prodejce: G-Electronics

Vlasový olej AMLA, 300 ml
587,40 Kč/1l
176,22 Kč
Prodejce: CasteloStore

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g
909,90 Kč/1l
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zubní péče
Model Neem
Přírodní produkt
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Model Clove
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 096,67 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
589,90 Kč/1l