4,8



Na základě 30 hodnocení
Mersjo měkké kousky z kachního masa 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky pro psy, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,24 Kč
742,24 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akinu Trénink Rybičky pamlsek pro psy 75 g44,90 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu Sušené plíce pamlsek pro psy 60 g30,90 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

5KG Sušené hovězí plíce, žvýkací pamlsky pro psy PREMIUM žvýkací pamlsky pro psy
250,04 Kč/1kg
1 250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

1kg králičí uši s kožešinou psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
496,42 Kč/1kg
496,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

3 kg sušených kuřecích drůčků, pamlsky pro psy, krmivo pro psy, sušené kousací pamlsky
250,00 Kč/1kg
750,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Mražené sušené kousky kuřecích jater pro psy a kočky Mersjo 50 g
486,80 Kč/1kg
24,34 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Petmex Sušené Sardinky 500g Přírodní Pochoutka Pro Psa
722,73 Kč/1kg
368,59 Kč
Prodejce: velmontask

Přírodní žvýkací pochoutka pro psy: Sušené kachní krky, Petmex 100 g
174,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petmex Himalájský sýr M Přírodní Kousátko Pochoutka pro střední plemena psů
7 174,00 Kč/1kg
430,44 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

PETITTO - Měkké hovězí tyčinky - pochoutka pro psa - 500g
710,53 Kč/1kg
362,37 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Daněk sušené maso pro psy
2 980,00 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 500g
625,47 Kč/1kg
318,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Měkké a šťavnaté psí pamlsky z kachních proužků
Přirozeně chutné. Skvěle zdravé.
Značka: Mersjo
Hmotnost: 2x500 g
Velikost pamlsku: cca 9 x 1 cm
S přírodními pamlsky pro psy od Mersjo máš jistotu, že vybíráš tu nejzdravější odměnu pro svého psa – ideální jako každodenní pamlsek a žvýkací snack.
Vlastnosti pamlsků
Vysoký podíl masa – celých 92 % kachního prsního masa
100 % přírodní ingredience – bez umělých přísad, barviv a konzervantů
Čistá receptura – bez obilovin, pšenice, lepku, cukru a látky zvýrazňující chuť
Šetrně sušené na vzduchu – zachovává přirozenou chuť a všechny nutriční hodnoty
Ideální pro trénink – tyto tréninkové pamlsky lze snadno rozdělit na menší kousky
Uspokojí instinkt žvýkání – žvýkací pamlsky pomáhají snižovat stres a pečují o zuby
Skvělá chuť – měkká struktura, perfektní pro malé i velké psy
Nízký obsah tuku – ideální pro vyváženou stravu
Mersjo – prémiové psí pamlsky pro náročné mazlíčky
Mersjo je pro psy, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Celých 92 % masa v našich kachních proužcích je výrazně více než v mnoha jiných pamlscích na trhu.
Složení:
Kachna: 92 %
Kukuřičný škrob: 3 %
Hrachový protein: 3 %
Glycerin: 2 %
Analytické složky:
Hrubý protein: ≥30 %
Hrubá vláknina: ≤1 %
Hrubý tuk: ≥3 %
Surový popel: ≤2,6 %
Vlhkost: ≤26 %
Balení:
2x500 g v uzavíratelném sáčku.
- Hmotnost
- 1000 g
- Model
- SOFT DUCK SLICE 1KG
- Obsah vlhkosti
- 26%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna: 92 %; kukuřičný škrob: 3 %; rostlinné bílkoviny: 3 %; glycerin: 2 %;
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 5904553962608
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 3700PF063
- Hmotnost
- 1000 g
- Model
- SOFT DUCK SLICE 1KG
- Obsah vlhkosti
- 26%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna: 92 %; kukuřičný škrob: 3 %; rostlinné bílkoviny: 3 %; glycerin: 2 %;
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 5904553962608
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 3700PF063
K tomu se hodí také

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mersjo měkké kuřecí proužky 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin s nízkým obsahem tuku, psí snacky, tréninkové pamlsky, kuře, odměna, přírodní maso
485,41 Kč/1kg
728,85 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animille Králičí uši s chlupem, 1 kg sušených pamlsků pro psy, monoproteinkový produkt
460,35 Kč/1kg
460,35 Kč
Prodejce: Animille_com

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Černá dárková taška MERRY CHRISTMAS v sadě 6 kusů - dárková taška na láhev
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

Dokas 180gx7 sušených králičích uší
18 980,28 Kč/1kg
3 416,45 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MrPackage

Nafukovací matrace Bestway " Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 kus, různé barvy. Barvy
362,10 Kč
Prodejce: Modadeti

Volský kel 12 cm - cca 500 g 18 ks. - Přírodní žvýkací prostředek pro psy - 100 % hovězí maso - Péče o chrup a aktivita - Sušený žvýkací prostředek
833,53 Kč
Prodejce: mascota

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Buddleja davidii Empire Blue 25-30 cm Motýlí šeřík Letní šeřík - Šeřík Spear
94,62 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Mersjo jemné kachní prsní filety 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,00 Kč/1kg
742,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Entenbrust in Streifen 900g
1 351,42 Kč/1kg
1 216,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

AniForte A10000296, Pes, Tableta, Kůže a srst, Dospělý jedinec, Dávkovač, 46%
6 409,40 Kč/1kg
320,47 Kč
Prodejce: PolisElectro

Hortenzie latnatá Vanille Fraise 2L
404,00 Kč
Prodejce: BaumschuleWedrowski

Pamlsky pro psy – sendvič s kuřecím masem a treskou, zdravý doplněk stravy, pamlsky, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá i velká zvířata, 1000 g
417,49 Kč/1kg
660,93 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Philips Series 3000 PowerPro Compact Bezsáčkový vysavač FC9331/09
3 011,04 Kč
Prodejce: evomag

NABBI Plastový květináč DRTS200L 20 cm - antracit
189,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Pamlsky pro psy - Kabanosy s kachnou a rýží, doplněk zdravé výživy, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
182,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Varta 4922121412, Baterie na jedno použití, Oxid zinečnatý a manganatý (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusů, Vícebarevný, 48,5 mm
80,27 Kč
Prodejce: eu-bay_de

flexi New Classic L Gurt 8 m schwarz
544,91 Kč
Prodejce: VISO

Buddleja davidii Border Beauty 25-30 cm motýlí keř letní šeřík - lila spear
94,62 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Mersjo Kabanosy z lososa 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, omega-3, bez lepku, odměna pro psy, přírodní ryba, rybí snack
662,40 Kč/1kg
662,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mersjo hovězí kabanosky s játry 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny pro psy, přírodní maso, hovězí maso
445,49 Kč/1kg
688,93 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi měkké pochoutky z kachních prsou
Hmotnost 1 kg
Můj malý jorkšír je naprosto nadšený. Je to přesně to, co potřebuje, protože už nemá moc zubů.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je dobrý
Hmotnost 1 kg
Výrobek je dobrý a kvalita je také uspokojivá.
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moji psi tyčinky milují!
Hmotnost 1 kg
Všechno je skvělé, moji psi milují kachní tyčinky!!!
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Našemu psovi to chutná
Hmotnost 1 kg
Miluje tyhle měkké filety z kachních prsou.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Skvělé, velmi čerstvé zboží, naprosto v pořádku
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pamlsky pro psy
Hmotnost 1 kg
Velmi dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 1 kg
Všechno v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant