4,8



Na základě 30 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akinu Hovězí dršťky pamlsek pro psy 4-15 cm 1 kg266,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu Trénink Jehněčí & treska lupínky pamlsek pro psy 2 x 400 g323,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 2 x 300 g317,00 Kč
Prodejce: Akinu

Mersjo měkké kuřecí proužky 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin s nízkým obsahem tuku, psí snacky, tréninkové pamlsky, kuře, odměna, přírodní maso
485,41 Kč/1kg
728,85 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

1kg králičí uši s kožešinou psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
496,42 Kč/1kg
496,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

5KG Sušené hovězí plíce, žvýkací pamlsky pro psy PREMIUM žvýkací pamlsky pro psy
250,04 Kč/1kg
1 250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Dokas Entenbrust in Streifen 900g
1 351,42 Kč/1kg
1 216,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

HILTON Duck wrap white suwhide stick - psí pamlsky - 500 g
364,88 Kč
-65,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,32 Kč
Prodejce: VISO

3 kg sušených kuřecích drůčků, pamlsky pro psy, krmivo pro psy, sušené kousací pamlsky
250,00 Kč/1kg
750,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

5kg Sušený hovězí skalp cca 15cm žvýkací pamlsek pro psy žvýkací pamlsek pro psy
300,06 Kč/1kg
1 500,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Delikatesa, pamlsek pro psy – měkké kousky kachního masa (94 %) UniQ 500 g
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pochoutka Měkká kachní prsa 100g
148,44 Kč
Prodejce: VISO

Petmex Himalájský sýr M Přírodní Kousátko Pochoutka pro střední plemena psů
7 174,00 Kč/1kg
430,44 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Petmex Trainers z divočáckého masa 500g Přírodní pamlsek pro psy
610,27 Kč/1kg
317,34 Kč
Prodejce: velmontask

Petmex Sušené Sardinky 500g Přírodní Pochoutka Pro Psa
722,73 Kč/1kg
368,59 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Měkké a šťavnaté kachní prsní filety – pamlsky pro psy
Přirozeně chutné. Skvěle zdravé.
Značka: Mersjo
Hmotnost: 2 x 500 g (1 kg)
Velikost pamlsku: cca 11 x 1 cm
S přírodními pamlsky pro psy od Mersjo máš jistotu, že vybíráš tu nejzdravější odměnu pro svého psa – ideální jako denní pamlsek a žvýkací snack.
Vlastnosti pamlsků
Vysoký podíl masa – celých 92 % kachního prsního masa
100 % přírodní ingredience – bez umělých přísad, barviv a konzervantů
Čistá receptura – bez obilovin, pšenice, lepku, cukru a dochucovadel
Šetrně sušené na vzduchu – zachovává přirozenou chuť, aroma a všechny nutriční hodnoty
Ideální jako odměna a pamlsek při výcviku – lze snadno rozdělit na menší kousky
Přírodní doplněk stravy – dodává vašemu psovi cenné bílkoviny
Uspokojuje instinkt žvýkání – žvýkací pamlsky pomáhají snižovat stres a pečují o zuby a dásně
Skvělá chuť a konzistence – měkká struktura, ideální pro malé i velké psy
Nízký obsah tuku – vhodné i pro psy, kteří musí dbát na svou váhu
Ideální i pro kočky – rozdělené na malé kousky jsou vynikající svačinkou mezi jídly
Mersjo – prémiová psí pochoutka pro náročné mazlíčky
Mersjo není jen obyčejná pamlsek – je určen pro psy, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Vysoký podíl masa, pečlivě vybrané suroviny a absence umělých přísad odlišují Mersjo od běžných žvýkacích pamlsků.
Celých 92 % masa v našich kachních prsních filé je výrazně více než v mnoha jiných pamlscích na trhu – to znamená více bílkovin, lepší chuť a přirozenou nutriční hodnotu.
Výroba pod veterinárním dohledem
Psí pamlsky Mersjo jsou vyráběny s maximální péčí o kvalitu a bezpečnost. Celý proces probíhá pod přísným veterinárním dohledem. Můžeš si tak být jistý, že tento žvýkací pamlsek je pro tvého psa zcela bezpečný a zdravý.
100 % čistá příroda
Naše šťavnaté, měkké kachní prsní filety jsou snem každého psa. Sáhněte po nich bez obav – neobsahují obiloviny, přidaný cukr, umělá barviva ani konzervační látky. Pouze to nejlepší z přírody pro zdraví a radost vašeho psa.
Mersjo – zdravá odměna bez rizika nadváhy
Filety z kachních prsou jsou perfektní volbou pro psy každého věku – od štěňat až po seniory. Díky vysokému obsahu snadno stravitelných bílkovin (≥30 %) a nízkému obsahu tuku (≤3 %) podporují růst svalové hmoty, aniž by zatěžovaly trávení.
Mersjo – ideální pro:
Štěňata – podporuje zdravý vývoj a dodává energii
Dospělé psy – perfektní odměna nebo doplněk bílkovin
Seniory – měkká konzistence a přírodní složení šetří žaludek
Psy na eliminační dietě – jednoduché, přírodní složení minimalizuje riziko alergií
Kočky – nakrájené na malé kousky jsou vynikající pamlsek
Výhody kachního masa:
Zdroj bílkovin – podporuje růst svalů a regeneraci tkání
Vitamíny a minerály – B12, niacin, železo a zinek posilují imunitní systém
Mastné kyseliny – podporují zdravou kůži, lesklou srst a silné klouby
Snadno stravitelné – vynikající pro psy s citlivým žaludkem
Složení:
Kachna: 92 %
Kukuřičný škrob: 3 %
Hrachový protein: 3 %
Glycerin: 2 %
Analytické složky:
Hrubý protein: ≥30 %
Hrubá vláknina: ≤1 %
Hrubý tuk: ≥3 %
Surový popel: ≤2,6 %
Vlhkost: ≤26 %
Balení:
2 x 500 g (1 kg) v uzavíratelném sáčku, aby pamlsky pro psy zůstaly čerstvé až do posledního kousku.
Skladování:
Skladujte v chladu a suchu. Po otevření se doporučuje spotřebovat žvýkací pamlsky do 14 dnů.
- Hmotnost
- 1000 g
- Model
- SOFT DUCK JERKY 1KG
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna: 92 %; kukuřičný škrob: 3 %; rostlinné bílkoviny: 3 %; glycerin: 2 %;
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 5904553962592
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 3700PF063
- Hmotnost
- 1000 g
- Model
- SOFT DUCK JERKY 1KG
- Obsah vlhkosti
- 18%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- Kachna: 92 %; kukuřičný škrob: 3 %; rostlinné bílkoviny: 3 %; glycerin: 2 %;
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 5904553962592
- Výrobce
- Mersjo
- Schvalovací číslo
- 3700PF063
K tomu se hodí také

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kuřecím a hovězím masem - svačinka pro psy - 100 kusů
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

123... Pes s sebou! – Přírodní sušená vepřová uši pro psy – 100% čistá radost z žvýkání, šetrně sušená na vzduchu, bez přísad – ideální pamlsek pro psy na čištění zubů a zabavení
268,52 Kč
Prodejce: mascota

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

SONGMICS 30 cm lavice s úložným prostorem, skládací sedací komoda, úložný box, podnožka, tmavě šedá
579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

HILTON Duck wrap white suwhide stick - psí pamlsky - 500 g
364,88 Kč
-65,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,32 Kč
Prodejce: VISO

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Plotová zástěna na ochranu soukromí
61,80 Kč/1m
309,00 Kč
Prodejce: Proki

Pamlsky pro psy – sendvič s kuřecím masem a treskou, zdravý doplněk stravy, pamlsky, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá i velká zvířata, 1000 g
417,49 Kč/1kg
660,93 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kachnou - svačinka pro psy - 100 kusů
680,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

Volský kel 12 cm - cca 500 g 18 ks. - Přírodní žvýkací prostředek pro psy - 100 % hovězí maso - Péče o chrup a aktivita - Sušený žvýkací prostředek
833,53 Kč
Prodejce: mascota

Skládací bazének/psí ohrádka 100x30 Purlov 20929
978,36 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Dokas 180gx7 sušených králičích uší
18 980,28 Kč/1kg
3 416,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Úložné boxy sada plastových boxů 12 dílů
975,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

SONAX Sada na odstraňování škrábanců Paint 50 ml
235,02 Kč/1kg
504,82 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
972,55 Kč/1kg
1 030,90 Kč
Prodejce: somnia24

Mersjo měkké kousky z kachního masa 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky pro psy, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,24 Kč/1kg
742,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi měkké pochoutky z kachních prsou
Hmotnost 1 kg
Můj malý jorkšír je naprosto nadšený. Je to přesně to, co potřebuje, protože už nemá moc zubů.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je dobrý
Hmotnost 1 kg
Výrobek je dobrý a kvalita je také uspokojivá.
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moji psi tyčinky milují!
Hmotnost 1 kg
Všechno je skvělé, moji psi milují kachní tyčinky!!!
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Našemu psovi to chutná
Hmotnost 1 kg
Miluje tyhle měkké filety z kachních prsou.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Skvělé, velmi čerstvé zboží, naprosto v pořádku
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pamlsky pro psy
Hmotnost 1 kg
Velmi dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 1 kg
Všechno v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant