5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr.Oetker 875937 Dr.Oetker Vitalis Knuspermüsli Müsli 600,0 g237,33 Kč/1kg
142,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vitalis Křupavé čokoládové müsli s mléčnou čokoládou1500g318 039,98 Kč/1kg
318,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Vitalis Křupavé vločky 0,6Kg235,07 Kč/1kg
141,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vitalis Kaše čokoládová teplá ovesná mouka 61g658,50 Kč/1kg
39,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis Kaše vícezrnná celozrnná se sladidlem z agáve 450g volně ložené balení
303,11 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
698,91 Kč/1kg
262,09 Kč
Prodejce: somnia24

Oetker Vitalis bez přidaného cukru Čisté křupavé müsli s vanilkou 420g
483,38 Kč/1kg
203,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HotHafer – Ovesná kaše s ovocem, 400 g | BAUCK MÜHLE
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Vitalis Křupavé müsli s mandlemiPolyuretan(balení 5x600 g)
902,44 Kč/1kg
2 707,32 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker Vitalis křupavé müsli s čokoládovými kousky, koláčové 600g
728,80 Kč/1kg
437,28 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bauck Mühle 328728, Ovesná kaše, 225 g, Čokoláda
447,29 Kč/1kg
100,64 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Vitalis čokoládové müsli
751,36 Kč/1kg
1 127,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
384,03 Kč/1kg
432,03 Kč
Prodejce: somnia24

Kellogg's Oaties Original Crunch ovesné vločky, 360 g, křupavé a chutné
546,44 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barnhouse 136238, Ovesná kaše, 375 g, Čokoláda
254,45 Kč/1kg
95,42 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam –ovesné vločky, 500 g
106,14 Kč/1kg
82,42 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,07 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ovesné müsli – ovoce a vločky, neobsahující přidaný cukr, 425 g | BAUCK MÜHLE
1 339,98 Kč/1kg
569,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barnhouse 136243, Ovesná kaše, 375 g
284,05 Kč/1kg
107,94 Kč
Prodejce: taleoo

celozrnné špaldové vločky Rinatura
179,44 Kč/1kg
89,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesné vločky – klíčené, 250 g | GOVINDA
624,68 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Vitalis Ovesná kaše s lesním ovocem pro teplé ovesné jídlo 56 g
Dr. Oetker Vitalis Porridge Beeren je rychlý a pohodlný způsob, jak si vychutnat chutnou a výživnou snídani. Toto 56g balení obsahuje vyváženou směs celozrnných ovesných vloček a sladkého výběru lesních plodů, které poskytují rychlé a zdravé jídlo na ráno nebo jako svačinu mezi jídly.
Vlastnosti produktu:
Bohaté na celozrnné složky: Základem je celozrnný oves, který je bohatý na vlákninu a zajišťuje dlouhodobý pocit sytosti.
Ovocný výběr bobulí: Ovesná kaše obsahuje lahodnou směs různých bobulí, které dodávají přirozenou sladkost a vitamíny.
Rychlá příprava: Stačí přidat horkou vodu nebo mléko, zamíchat a nechat pár minut odstát – a máte hotovou teplou a výživnou snídani.
Všestranná a přizpůsobitelná: Ovesnou kaši můžete podle chuti doplnit dalším ovocem, ořechy nebo medem, abyste přidali další chutě a textury.
Praktické jednotlivé porce: Každé balení obsahuje perfektně odměřené množství pro rychlé a snadné jídlo bez plýtvání.
Tipy k použití:
Ovesná kaše Dr. Oetker Vitalis s lesním ovocem je ideální jako rychlá snídaně, když máte málo času, nebo jako zdravá svačina mezi jídly. Může také sloužit jako základ pro vaše vlastní kreace, do kterých můžete přidat další ingredience, jako je čerstvé ovoce, ořechy nebo lžíci jogurtu.
O společnosti Dr. Oetker:
Dr. Oetker je renomovaný výrobce pečiva, dezertů a hotových jídel. Společnost je známá svými vysoce kvalitními produkty a inovativními nápady, které usnadňují vaření a pečení doma.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstr.14
33617 Bielefeld
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 59 % celozrnných OVESNÝCH VLOČEK, sušené odstředěné mléko, škrob, 5,4 % sušeného agávového sirupu, 3,3 % lyofilizovaných bobulí (kousky malin, borůvek, kousky jahod), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 114 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 482 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 19g Sacharidy včetně cukru: 5,8g Tuky: 1,4g Tuky včetně nasycených tuků: 0,3g Vláknina: 2,2g Bílkoviny: 4,8g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na teplou ovesnou kaši s lesními plody
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 881543
- Kód EAN
- 4000521033712
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- 59 % celozrnných OVESNÝCH VLOČEK, sušené odstředěné mléko, škrob, 5,4 % sušeného agávového sirupu, 3,3 % lyofilizovaných bobulí (kousky malin, borůvek, kousky jahod), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 114 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 482 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 19g Sacharidy včetně cukru: 5,8g Tuky: 1,4g Tuky včetně nasycených tuků: 0,3g Vláknina: 2,2g Bílkoviny: 4,8g Sůl: 0,1g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Směs na teplou ovesnou kaši s lesními plody
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 881543
- Kód EAN
- 4000521033712
K tomu se hodí také

Dr. Oetker Vitalis kaše jablečná skořicová teplá ovesná kaše 58g
656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis Kaše čokoládová teplá ovesná mouka 61g
658,50 Kč/1kg
39,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
656,67 Kč/1kg
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis kaše Classic pro teplý ovesný pokrm 58g
2 190,00 Kč/1kg
131,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Vitalis Kaše vícezrnná celozrnná se sladidlem z agáve 450g volně ložené balení
303,11 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše Himbeer White Choc 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Bourbon vanilková kaše 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
225 900,01 Kč/1kg
22,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
698,91 Kč/1kg
262,09 Kč
Prodejce: somnia24

Vitalis kaše v sypkém balení s bobulovou směsí a sladkostí z agáve 460g
295,70 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaše jahodová vanilková 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2509163 Kölln Beere 375,0 g
698,91 Kč/1kg
262,09 Kč
Prodejce: somnia24

Oetker Vitalis bez přidaného cukru Čisté křupavé müsli s vanilkou 420g
483,38 Kč/1kg
203,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HotHafer – Ovesná kaše s ovocem, 400 g | BAUCK MÜHLE
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 396737, Ovesná kaše, 400 g, Jablko, Skořicová
291,52 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo

Quaker Havermout se skořicí 330 g – snídaně z ovesných vloček s vysokým obsahem vlákniny
541,06 Kč/1kg
178,55 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vitalis kaše s jablky, skořicí a agávovým sladidlem 440g
310,00 Kč/1kg
136,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

RUF 4384655001 RUF PORRIDGE SCHOKO BANANE 65,0 g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Vitalis křupavé müsli bez přidaného cukru v čokoládovém balení 400g
441,05 Kč/1kg
176,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Ovesná kaše Ovocná ovesná kaše 500g
169,98 Kč/1kg
84,99 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln müsli křupavé jogurtovo-malinové, 500g
342,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dr. Oetker Vitalis křupavé müsli Honeys s medem a pšeničnými nanuky 600g
236,42 Kč/1kg
141,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahodové plátky lyofilizované lahodné ovoce - 100g
1 534 400,04 Kč/1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

RUF Kaše čokoládová 65g
366,77 Kč/1kg
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mandle Porrige
Výrobek chutná skvěle a z jednoho sáčku ho dostanete celou náplň. Přestože je smíchán s vodou (lepší než mléko), má skvělou chuť. Objednám si ho znovu a mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg