4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm954,24 Kč/1kg
5 346,63 Kč
-575,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 771,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové56,92 Kč/1kg
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO

Další informace o reklamě
Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100101,64 Kč/1kg
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO

Další informace o reklamě
Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka359,12 Kč/1kg
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO

VEVOR 1 role jádrového drátu ER70S-6 0,9 mm 5 kg Svařovací drát MIG průměr cívky 200 mm Svařovací drát v roli pevnost v tahu 490-670 Mpa Ideální pro svařování uhlíkové oceli
768 877,79 Kč/1m
691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

STAHLWERK svařovací drát MIG MAG Prémiový svařovací drát E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
9 647,60 Kč/1m
1 447,14 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK svařovací drát MIG/MAG ocel Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cívka drátu 5 kg
5 210,05 Kč/1m
1 094,11 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
2 300,00 Kč/1m
230,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Svařovací drát E71T-GS - cívka s tavidlem - 0,9 mm - 4,5 kg - svařovací drát MIG/MAG - průměr cívky 200 mm - pevnost v tahu 560 Mpa - svařování tavidlem bez ochranného plynu
343,98 Kč/1kg
1 547,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bancros

1 kg tavný drát E71T GS 0,9 mm cívka 100 mm 1kg svařovací drát bez plynové svářečky
683,73 Kč/1kg
683,73 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

MIG/MAG svařovací drát z nerezové oceli - ER308L - plný drát, průměr 0,9 mm - cívka 1 kg - svařování s ochranným plynem
2 260,00 Kč/1kg
2 260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Articuna

Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
121,68 Kč/1kg
608,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Svářečský drát MIG, 0,5 kg, hliník ER5356, průměr 1,0 mm, 1 role, 1,0 mm
5 509,00 Kč/1kg
2 754,50 Kč
Prodejce: BlissShopping

1 role jádrového drátu ER70S-6 0,8 mm 5 kg svařovacího drátu MIG Průměr cívky 200 mm Svařovací drát v roli Pevnost v tahu 490-670 Mpa Ideální pro svařování uhlíkové oceli
263,20 Kč/1kg
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zerbaco

1 role jádrového drátu ER70S-6 0,8 mm 5 kg svařovacího drátu MIG Průměr cívky 200 mm Svařovací drát v roli Pevnost v tahu 490-670 Mpa Ideální pro svařování uhlíkové oceli
228,40 Kč/1kg
1 315,99 Kč
-174,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 141,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ucohome

Plněný drát, průměr 0,8 mm, hmotnost 1 kg, E71T GS, 0,8 mm
1 346,99 Kč/1kg
1 441,99 Kč
-95,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 346,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Fluxové dráty E71T-GS – 0,8 mm pro svařování bez použití plynu
2 121,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SilkyStar

0,9 mm beztlakový svařovací drát MIG s tavidlovým jádrem, bez plynu E71T GS / E71T-11
721,38 Kč/1kg
830,58 Kč
-44,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
786,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza

VEVOR MIG svařovací drát 0,6 mm, plný svařovací drát ER70S-6, cívka drátu 4,5 kg, drát s ochranným plynem s vysokým obsahem deoxidantu pro svařování v ochranném plynu ve všech svařovacích polohách
823,32 Kč/1kg
740,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Svařovací drát MIG E71T-GS, 0,8 mm, 1 kg, pro svařování bez ochranné atmosféry
1 459,42 Kč/1kg
1 459,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Avenique
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
0,9 mm 4,5 kg svařovacího drátu MIG
Díky svým vynikajícím svařovacím vlastnostem, sníženému rozstřiku a přizpůsobivosti je oblíbenou volbou pro různé aplikace svařování uhlíkových ocelí, při kterých vždy dosáhnete vynikajících výsledků svařování!
Robustní a odolná cívka
Minimalizuje riziko přetržení drátu a vzniku odpadu, čímž výrazně zvyšuje efektivitu práce a stabilitu kvality svařování.
Rovnoměrný oblouk
Zajišťuje rovnoměrné usazování a tavení svarového kovu, což vede k menšímu počtu pórů, trhlin a defektů ve svarovém spoji, a tím zajišťuje pevnost a spolehlivost svarového spoje.
Méně rozstřiku
Použití svařovacího drátu VEVOR MIG se sníženou tvorbou rozstřiku vede ke snížení množství a velikosti rozstřiku, což má za následek méně úklidových prací po svařování.
Svařovací proces bez ochranného plynu
Nejsou zapotřebí žádné ochranné plyny, jako jsou plynové lahve, průtokoměry a trysky.
Pohodlné a uživatelsky přívětivé
provozní složitost a zvyšuje pohodlí a uživatelskou přívětivost svařovacího procesu.
Specifikace
- Číslo modelu výrobku: E71T-GS
- Průměr drátu: 0,9 mm (0,035 palce)
- Hmotnost jedné cívky: 4,5 kg (10 liber)
- Průměr cívky: 200 mm (7,87 palce)
- Pevnost v tahu: 560 MPa
Obsah balení
- 1 x svařovací drát MIG 0,9 mm o hmotnosti 4,5 kg
- Průměr
- 0.2 m
- Hmotnost
- 4.5 kg
- Kód EAN
- 0840349946344840349946344
- Číslo produktu
- 2515
- Výrobce
- Průměr
- 0.2 m
- Hmotnost
- 4.5 kg
- Kód EAN
- 0840349946344840349946344
- Číslo produktu
- 2515
- Výrobce
K tomu se hodí také

VEVOR 1 role tavného drátu E71T-GS 0,8 mm 4,5 kg Svařovací drát MIG/MAG průměr cívky 200 mm Svařovací drát v roli 560 Mpa Pevnost v tahu Svařování tavným drátem bez ochranného plynu
3 459,95 Kč/1m
691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

ARCCAPTAIN MIG MAG svářečka s 200 ampéry, 7 v 1 plně synergická svářečka FLUX flux cored/MAG/MIG svářečka v ochranné atmosféře/MMA E-hand/lift TIG/podpůrná cívková pistole/ bodové svařování, IGBT invertorová svářečka 230V
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

STAHLWERK svařovací drát MIG MAG Prémiový svařovací drát E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
9 647,60 Kč/1m
1 447,14 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK svařovací drát MIG/MAG ocel Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cívka drátu 5 kg
5 210,05 Kč/1m
1 094,11 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

VEVOR 1 role jádrového drátu ER70S-6 0,9 mm 5 kg Svařovací drát MIG průměr cívky 200 mm Svařovací drát v roli pevnost v tahu 490-670 Mpa Ideální pro svařování uhlíkové oceli
768 877,79 Kč/1m
691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
2 300,00 Kč/1m
230,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Drát s tavným jádrem, 1,0 mm, MIG svařovací jádro, uhlíková ocel, samostínící, 1 kg, pro svařování bez plynu
595,00 Kč/1kg
595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

STAHLWERK Svarovací drát MIG MAG Prémiový svarovací drát E71T-GS Ø 0,8 mm S100/D100 1 kg
4 974,64 Kč/1m
547,21 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Svářecí stroj Wiltec MIG IGBT invertor pro svařování MIG/MMA vhodný pro tavné dráty a elektrody, elektrodový svařovací stroj
3 466,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Svářečka invertorovým svařovacím drátem XPOtool MIG100 bez plynu, svářečka s podavačem drátu, tavným drátem a IGBT, včetně příslušenství
2 887,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

1 role 0,4 kg tavného drátu 0,9 mm bez plynu svařovací drát trubičkový drát malá cívka
1 228,80 Kč/1kg
491,52 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Horní frézka POWERMAT PM-FGW-2000T, 2000 W
2 339,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

PARKSIDE® MMA plněný drát MIG WIG multifunkční svařovací přístroj PMSG 200
9 414,49 Kč
Prodejce: MB_Elektrohandel

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

VEVOR 69dílný nástroj na odstranění promáčklin sada na opravu promáčklin stahovák na mosty v autě
1 148,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Güde 20001, 5 kVA, IP21, 14 kg
1 662,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
2 026,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

100 m kabelu odolného proti vlhkosti Napájecí kabel s pláštěm NYM-J 1x1,5 mm² Elektrický kabel
35,41 Kč/1m
3 541,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MAS-Premium

XMaster úhlová bruska, 21V akumulátorová úhlová bruska s 2x 3000Mah baterií, bezkartáčovým motorem, velkou sadou brusných kotoučů, 1x nabíječka
1 433,72 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: XMaster

XMaster úhlová bruska, kabelová bruska 750 W, otáčky 11 000 ot./min, závit vřetena M14, sada brusných kotoučů
437,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

ARCCAPTAIN ARC 200 IGBT - Svářečka: 200A DC MMA / Lift-TIG Svářečka s LED displejem, Synergetické ovládání Lift TIG Přenosná kompaktní elektrodová svářečka Svářečka tyčí
4 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

GREY PROFESSIONAL teplákové kalhoty s trojitým prošitím 54
684,99 Kč
-135,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Svářečka VEVOR MIG/MMA/TIG 3 v 1 50-250A Svařování tavným drátem (0,6 mm a 0,8 mm a 1 mm) Technologie IGBT Rychlost drátu 2,2-12 m/min 5,6 kVA Jmenovitý příkon IP21S Třída ochrany
7 853,99 Kč
-2 151,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 702,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Svářečka ochranným plynem MIG182/6 230/400V včetně lahve s ochranným plynem 10 l směsného plynu
21 939,98 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

ZELURXX vypalovačka CD/DVD 4 v 1, multifunkční, externí DVD mechanika, slot na SD kartu, s USB 3.0/Type-C , 15,5 x 14,3 x 2,3 cm, černá
730,16 Kč
-52,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Zelurxx

ChiliTec HiFi zesilovač CTA-100 100W, černý 1x Line In, provoz 12V nebo 230V
603,17 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Burberry London, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Skořicová, Levandule, Kůže, Citlivka, Dub, Tabákový
8 140,00 Kč/1l
814,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plnicí drát je skvělý
Kvalita je v pořádku. Určitě si ho koupím znovu. LG.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hodně drátu za nízkou cenu
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg

Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
264,25 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
52,85 Kč/1kg

Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
142,29 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg

Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg

Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
149,07 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
59,63 Kč/1kg

Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg

Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
101,64 Kč/1kg

Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
338,15 Kč
Prodejce: Luxtom
338,15 Kč/1kg

Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
758,00 Kč
Prodejce: Procraft
50,53 Kč/1kg

Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,38 Kč
Prodejce: Luxtom
121,68 Kč/1kg

Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
29,00 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
140,00 Kč/1m

Svařovací drát Procraft SW65
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
85,00 Kč/1kg

Svařovací drát Procraft SW85



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
325,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 625,00 Kč/1m

Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
318,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 590,00 Kč/1m

Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Prodejce: Luxtom
389,27 Kč/1kg

Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Prodejce: Luxtom
1 297,57 Kč/1kg

Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
Prodejce: Luxtom
540,44 Kč/1kg

Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
243,20 Kč
Prodejce: Luxtom
30 400,00 Kč/1m

Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
266,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
633,33 Kč/1m

Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
258,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 866,67 Kč/1kg