The Breath CO Mundspülung jemná máta 500 ml
199,98 Kč
399,96 Kč / 1l
plus 483,86 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3













5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1


Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 250 ml roztok1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Curasept Whitening Bělící ústní voda 300 ml384 749,98 Kč/1l
384,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kemphor Gums Mundwasser 500 Ml
575,06 Kč/1l
287,53 Kč
Prodejce: somnia24

parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
368 950,01 Kč/1kg
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

CURASEPT EcoBio 300 ml
424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Halita Spray 15 ml
7 565,33 Kč/1l
113,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitis Orthodontics Colutorio příchuť jablko-máta 1000ml
698,58 Kč/1l
698,58 Kč
Prodejce: somnia24

Listerine ústní voda 500 ml mentolová
192,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Parogencyl Control Mundwasser 500 ml
620,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Parodontax Mundsp.Active 300ml
491,93 Kč/1l
147,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cb12 Ústní voda 1000 ml
1 055,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ústní voda Halita 500 ml
880,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kemphor Elixier 100ml
3 676,70 Kč/1l
367,67 Kč
Prodejce: somnia24

Kamillan ústní sprej 30 ml
4 640,33 Kč/1l
139,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

listerine Coolmint, 1 l LOE
262,00 Kč/1l
262,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ústní voda The Breath CO mild mint 500 ml - Téma: Zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Objem
- 500 ml
- Výrobce
- Church & Dwight
- Kód EAN
- 5010724539156
- Číslo produktu
- 18190053
- Objem
- 500 ml
- Výrobce
- Church & Dwight
- Kód EAN
- 5010724539156
- Číslo produktu
- 18190053
K tomu se hodí také

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gorenje R4142PW, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Bílá
7 874,39 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno
1 895,73 Kč/1l
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Apple, originální nabíjecí adaptér Apple Ladeset (20W USB-C napájecí adaptér s 1m USB-C kabelem), bílá barva
1 048,00 Kč
Prodejce: MyCoolcase

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
7 600,00 Kč/1l
760,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s hydraulickým úložným prostorem, manželská postel se sametovou látkou a lamelovým roštem, čelo postele s objemným designem, béžová barva
8 086,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dettol mýdlové tablety - Original - Antibakteriální - 2x 100g mýdlových tablet - 1 kus
2 552,75 Kč/1l
510,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Rám postele VASAGLE pro jednolůžko, 90 x 200 cm, rám postele, s čalouněným čelem, rám postele, ocel, nosnost do 250 kg, snadná montáž
1 543,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Topper ze studené pěny 180x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ecovacs W-SO01-0007, Čisticí roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusů, Varování
451,13 Kč/1kg
581,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Kosmetické zrcadlo Puluomis Hollywood, 15 LED diod, 58x45 cm, 3 barvy, stmívatelné, zrcadlo s osvětlením pro líčení, USB, Type-C, 10x zvětšení, nástěnné zrcadlo, bílá barva
1 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis

Bresser - 15643 - Sluneční brýle pro pozorování zatmění
143,18 Kč
Prodejce: M_plus_L

Vysavačový robot Vactidy W11 5000Pa s funkcí mopování, navigací LiDAR, sací stanicí, rychlým mapováním, APP/hlasem/dálkovým ovládáním vysavačového robota
7 037,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
11 390,19 Kč
Prodejce: NESATEC

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s výškově nastavitelným čelem a 4 zásuvkami, funkční postel sametová látka dvoulůžko s roštovým rámem pro dospělé a mládež
7 186,99 Kč
-794,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 392,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion