5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bunte Runde veggie Party Box klasická kulatá plechovka 750 g
241,84 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado lékořicová směs v párty krabici 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo tmavý kornout veggie mix lékořice částečná ovocná žvýkačka 175g
321,49 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Phantasia, Želatinové fazolky, 175 g, Vícebarevný, 1452 kJ, 342 kcal, 77 g
1 363,43 Kč/1kg
238,60 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 10046022, Měkké sladkosti, 1,05 kg, Vodní meloun, Zelená, Červená, 1438 kJ, 338 kcal
266,25 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003398, Želatinové fazolky, 750 g, Jablko, Třešeň (ovoce), Kola, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1443 kJ, 339 kcal
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
959,68 Kč/1kg
239,92 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Barevné květy Ovocné žvýkačky s cukrářskou náplní 1020g
248,85 Kč/1kg
253,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Phantasia ovocné žvýkačky a pěnový cukr barevná směs 750g
Směs Haribo Phantasia nabízí pestrou škálu ovocných žvýkaček a pěnového cukru. Kromě oblíbených klasických tvarů, jako jsou lahve od coly a dětští panáčci, překvapí směs nápaditými tvary, jako jsou housenky, želvy, kakadu a plameňáci. Veselé barvy a rozmanité designy zajišťují čistou svačinovou zábavu pro malé i velké.
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
- Velký výběr: Směs klasických a nových tvarů ovocných žvýkaček.
- Různé příchutě: Ananas, jablko, jahoda, borůvka, malina, třešeň, šťavnatý pomeranč, černý rybíz a citron.
- Kreativní svačinka: Nápadité tvary zvířat a postaviček poskytují zábavu a rozmanitost.
- Pro každou příležitost: Ideální pro sdílení, večírky, filmové večery nebo na cesty.
Objevte vzrušující svět Haribo Phantasia a vychutnejte si kombinaci ovocné chuti a nápaditých tvarů!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Podrobnosti o produktu
| Složení | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, jablko, spirulina, ředkvička, sladké brambory, paprika, černý rybíz, rajče, ibišek; slunečnicový olej; aroma; karamelový sirup; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. | |
| Informace pro alergiky | |
| Může obsahovat stopy: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek), mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy) | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | obsahuje: 342,00 kilokalorií (kcal) / 1 452,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,10 g |
| Carbohydrates: | 77,00 g |
| z toho cukr: 77,5 %: | 47,00 g |
| Bílkoviny: | 6,60 g |
| Sůl: | 0,03 g |
Legální název: Ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem, částečně s kolovou příchutí
Distributor: Haribo GmbH & Co. KG - 53105 Bonn
Přídatné látky: Kyselina, potahová látka
HARIBO Fruchtgummi Phantasia 750 g/Pack.
HARIBO Fruit Gum Phantasia 750 g/balení.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, jablko, spirulina, ředkvička, sladké brambory, paprika, černý rybíz, rajče, ibišek; slunečnicový olej; aroma; karamelový sirup; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1452 kJ Kalorická hodnota v kcal 342 kcal Tuky 0,5 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 77 g Cukr 47 g Bílkoviny 6,6 g Sůl 0,03 g Vláknina 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 750 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10051379
- Kód EAN
- 4001686002490
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, jablko, spirulina, ředkvička, sladké brambory, paprika, černý rybíz, rajče, ibišek; slunečnicový olej; aroma; karamelový sirup; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1452 kJ Kalorická hodnota v kcal 342 kcal Tuky 0,5 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 77 g Cukr 47 g Bílkoviny 6,6 g Sůl 0,03 g Vláknina 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 750 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10051379
- Kód EAN
- 4001686002490
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado lékořicová směs v párty krabici 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g
247,33 Kč/1kg
74,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 10046022, Měkké sladkosti, 1,05 kg, Vodní meloun, Zelená, Červená, 1438 kJ, 338 kcal
266,25 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo tmavý kornout veggie mix lékořice částečná ovocná žvýkačka 175g
321,49 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tristar VE-5864, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, Plast, 59,71 dB, 1 m³
Použité
1 180,25 Kč
Prodejce: PolisElectro

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
267,18 Kč
Prodejce: somnia24

Meica Bockwurst i.S.
449,67 Kč/1kg
445,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
345,57 Kč/1kg
397,41 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686329849, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e153, e260, e296, e428, e901, 1392 kJ
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 000,10 Kč/1kg
600,02 Kč
Prodejce: somnia24

Huzaro Hero 6.0 rohový stůl ve tvaru L herní počítačový stůl kancelářský stůl | domácí kancelář studovna kancelář | pravá levá montáž 147x112 černá
1 868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
253,00 Kč/1kg
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skutečné Haribo jsou dobré
Originál nelže. Děkujeme, že můžeme nakupovat v Itálii
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg