5,0



Na základě 1 hodnocení
Activlab 100% Whey Premium 2000g, vysoký obsah bílkovin, na bázi koncentrátu syrovátkové bílkoviny - mléčná čokoláda
1 125,28 Kč
562,64 Kč / 1kg
Cenový hit
v celostátním srovnání
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab WPC Standard, 500 g, příchuť čokoláda Dubai, syrovátkový proteinový koncentrát, 25 g proteinu na porci, bez přidaného cukru a aspartamu870,26 Kč/1kg
711,20 Kč
-276,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein500,00 Kč/1l
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
WPC 80 Standard Wanilia, 700g551,11 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Vanilkový syrovátkový protein, 500g
365,65 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein 30 g, vanilková příchuť, syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), proteinový nápoj, jednotlivé porce vhodné do posilovny i na cesty
31,46 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina
866,74 Kč/1kg
3 726,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ostrovit 100% Whey Protein - vanilková příchuť (700 g) BI9078
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
627,70 Kč/1l
1 569,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Gainer ActivLab Naturální Vanilkový Protein 1200g
160 000,00 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

WHEY 80 vysoce proteinový vanilkový WPC doplněk Activlab
720,71 Kč/1kg
504,50 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100 % Whey Protein - 2000 g, vanilka
2 403,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Polleo Sport Premium Hydrowhey, 2,27 kg - Bez příchuti
1 074,65 Kč/1kg
2 439,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolleoSport

Ostrovit wpc 80 BI9110
8 605,00 Kč/1l
1 721,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

100 % Whey Protein Professional - 500 g, slaný karamel
1 583,30 Kč/1l
791,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

ActivLab Vanilková Proteínová Směs 2000g
230 077,63 Kč/1kg
1 793,20 Kč
-1 289,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Mega Protein 700g, syrovátkový protein, kreatin, taurin - jahodová čokoláda
454,23 Kč/1kg
317,96 Kč
Prodejce: RealPharm
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
100 % WHEY PREMIUM je vysokoproteinový doplněk stravy na bázi syrovátkového bílkovinného koncentrátu, který je bohatým zdrojem esenciálních aminokyselin včetně BCAA. Každá porce výrobku poskytuje vysoce kvalitní bílkoviny, které pomáhají udržovat nebo zvyšovat svalovou hmotu.
100 % WHEY PREMIUM obsahuje syrovátkový proteinový koncentrát (WPC). Jedná se o mléčný výrobek s velmi vysokým obsahem kompletních bílkovin. Díky velmi vysokému obsahu esenciálních exogenních aminokyselin má WPC velmi dobrou biologickou hodnotu, BV = 104. Syrovátková bílkovina má i díky vysokému obsahu L-leucinu (patří mezi BCAA) - aminokyseliny, která aktivuje dráhu syntézy svalových bílkovin mTOR, mnohem vyšší anabolické vlastnosti než např. rostlinné bílkoviny.
Na rozdíl od syrovátkových proteinových izolátů (WPI) a hydrolyzátů (WPH) má WPC bohatší profil a aktivitu proteinových frakcí, které obsahuje. Například laktoferin a laktalbuminy se podílejí na metabolismu a produkci energie i na imunitních procesech.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
rozpusťte 30 g (1,5 ploché odměrky) ve 200 ml vody. Užívejte dvakrát denně mezi jídly.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Doplněk stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy.
Obsahuje sladidla.
Pro udržení zdraví je nezbytná pestrá a vyvážená strava.
Může obsahovat deriváty obilovin obsahující lepek a sóju.
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTA:
Výživová hodnota | 100 g | denní porce 60 g | porce 30 g
Energetická hodnota | 1704/403 kcal | 1023/242 kcal | 511/121 kcal
Tuk | 7,1 g | 4,3 g | 2,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny | 4,6 g | 2,8 g | 1,4 g
Sacharidy | 9,8 g | 5,9 g | 2,9 g
z toho cukr | 4,3 g | 2,6 g | 1,3 g
Bílkoviny | 75 g | 45 g | 23 g
Sůl | 0,41 g | 0,25 g | 0,12 g
SLOŽENÍ:
Syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka) 98 %, kakao 1 % (čokoládová příchuť), kávový prášek 1 % (kávová příchuť), aromata, vanilkový prášek 0,1 % (vanilková příchuť), jahodová šťáva v prášku 0,1 % (jahoda). Příchuť), sušené banánové pyré 0,1 % (banánová příchuť), regulátor kyselosti - kyselina citronová (příchutě: ananas, jahoda broskev a borůvka), barviva: karmínově červená (příchutě: (příchuť: jahoda a borůvka), žlutý západ slunce (příchuť: broskev), amoniakálně-sulfitový karamel (příchuť: sušenka, čokoláda, káva), brilantní modř (příchuť borůvka), zahušťovadlo - xanthanová guma, sladidla: sukralóza a acesulfam K.
ČOKOLÁDA: syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka) 95 %, kakao 4 %, aromata, zahušťovadlo - xantanová guma, sladidlo - sukralóza.
BALENÍ:
Balení: Doypack 2000g
Balení obsahuje odměrku.
NEJLEPŠÍ PŘED:
Datum a číslo šarže jsou uvedeny ve spodní části etikety.
SKLADOVÁNÍ: NA OBALU JE UVEDEN NÁZEV VÝROBKU:
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
SPOLEČNOST:
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 2000 g
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 2000 ml
- Seznam přísad
- Koncentrát syrovátkových bílkovin (z mléka) 98 %, kakao 1 % (čokoládová chuť), kávová moučka 1 % (kávoová chuť), aroma, vanilkový prášek 0,1 % (vanilková chuť), sušená jahodová šťáva 0,1 % (jahodová chuť), sušené banánové pyré 0,1 % (banánová chuť), regulátor kyselosti – kyselina citronová (pro příchutě: ananas, jahoda-meruňka a borůvka), barviva: karmínová (pro příchutě: jahoda a borůvka), západosloní žlutá (pro příchuť meruňka), amoniak-siroučkový karamel (chuť: sušenky, čokoláda, káva), briliantová modř (borůvková chuť), zahušťovadlo – xantanová guma, sladidlo: sukralóza a acesulfam K. ČOKOLÁDA: Koncentrát syrovátkových bílkovin (z mléka) 95 %, kakao 4 %, aroma, zahušťovadlo – xantanová guma, sladidlo – sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab Whey Premium 2000g CZEKOLADA KONCENTRAT WPC BIAŁKO PROTEINY
- Kód EAN
- 5907368844718
- Číslo produktu
- U0268
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 2000 g
- Příchuť
- Čokoláda
- Objem
- 2000 ml
- Seznam přísad
- Koncentrát syrovátkových bílkovin (z mléka) 98 %, kakao 1 % (čokoládová chuť), kávová moučka 1 % (kávoová chuť), aroma, vanilkový prášek 0,1 % (vanilková chuť), sušená jahodová šťáva 0,1 % (jahodová chuť), sušené banánové pyré 0,1 % (banánová chuť), regulátor kyselosti – kyselina citronová (pro příchutě: ananas, jahoda-meruňka a borůvka), barviva: karmínová (pro příchutě: jahoda a borůvka), západosloní žlutá (pro příchuť meruňka), amoniak-siroučkový karamel (chuť: sušenky, čokoláda, káva), briliantová modř (borůvková chuť), zahušťovadlo – xantanová guma, sladidlo: sukralóza a acesulfam K. ČOKOLÁDA: Koncentrát syrovátkových bílkovin (z mléka) 95 %, kakao 4 %, aroma, zahušťovadlo – xantanová guma, sladidlo – sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab Whey Premium 2000g CZEKOLADA KONCENTRAT WPC BIAŁKO PROTEINY
- Kód EAN
- 5907368844718
- Číslo produktu
- U0268
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION
595,95 Kč/1kg
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500g, vysoký obsah bílkovin, na bázi syrovátkového proteinového koncentrátu - vanilka
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g
500,00 Kč/1kg
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g, jahodová příchuť, syrovátkový protein (WPC), proteinový koktejl, vysoký obsah proteinu, podpora růstu svalů
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

100% Kakaovo-Ořechový Vysoce Koncentrovaný Syrovátkový Protein, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100% Whey Premium Kokos z czekoladą, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100% Whey Premium Baton mleczny, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100% Whey Premium Cynamon, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein 500 g, jahodová příchuť, WPC 90 (syrovátkový protein), vysoký obsah proteinu, proteinový koktejl, podpora růstu svalů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100% Syrovátkový Protein s Kakaovou Karamelem, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sýr s pomerančovou příchutí pro nadstandardní chuťový zážitek, 500g
851,60 Kč/1kg
425,80 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny kokos ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab 100% Whey Premium 500 g, karamelová příchuť, syrovátkový protein (WPC), proteinový koktejl, vysoký obsah proteinu, podpora růstu svalů
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

100% Syrovátka Premium s mléčnou čokoládou, 500g / → 100% Syrovátka s lahodnou mléčnou čokoládou, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BioTech USA Protein Power 1000 g jahoda-bann / Vceslokov (denn) proteiny / Vborn ochucen vceslokov protein obohacen o mikronizovan kreatin
631,67 Kč/1l
631,67 Kč
Prodejce: VISO

WPC syrovátkový proteinový doplněk VITAMIN C B vanilka ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

KARMELOVÝ PROTEIN BEZ CUKRU ProActive VITAMINS 700g
336,84 Kč/1kg
235,79 Kč
Prodejce: RealPharm

Syrovátkový protein WPC Proteinový doplněk VITAMINS borůvka ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C čokoláda ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Vlahé Černé Rybízové Bobule Sušené, 300g
1 050,83 Kč/1kg
315,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

GAINER 737 New Wey Protein Complex Mass Glutamine Muscle Building Cappuccino 3kg
146,95 Kč/1kg
461,42 Kč
-20,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
440,84 Kč
Prodejce: Katomix

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270 g 17864
3 534,40 Kč/1l
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l