4,9



Na základě 21 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml559 859,97 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml414,71 Kč/1kg
414,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Nioxin Density Defend Volumising Mousse 200 ml3 628,75 Kč/1l
725,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Taft Volume Mousse pro všechny typy vlasů 150ml956,93 Kč/1l
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
977,17 Kč/1l
293,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
1 145,50 Kč/1l
343,65 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Boost Bounce 72h Nutricurls 300 ml
770,90 Kč/1l
543,11 Kč
-311,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Boost Bounce 72h Nutricurls 300 ml
930,00 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Root Shoot 200 ml
2 122,50 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 75 ml
1 320,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pna na vlasy Wella Flexible, 250 ml
1 442,08 Kč/1l
360,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Garnier Fructis StyleMarked Curl Foam 200ml
1 446,75 Kč/1l
289,35 Kč
Prodejce: somnia24

Eimi nutricurls soft twirl 200 ml
1 349,85 Kč/1l
269,97 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Objemová pěna Eimi Wella (300 ml)
1 822,67 Kč/1l
546,80 Kč
Prodejce: somnia24

got2b Mousse Curl Mousse Anti Frizz 250ml
857,43 Kč/1kg
257,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 298,33 Kč/1l
689,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Pna na vlasy Syoss Volume Lift - 250 ml
995,76 Kč/1l
248,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Wella EIMI Shape Me 48H Shape Memory Hair Gel 150 ml
1 393,33 Kč/1l
209,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella EIMI NutriCurls Boost Bounce 300 ml
Pěna na vlasy pro vlnité a kudrnaté vlasy
Vlastnosti:
- je pěna pro objem kudrnatých a vlnitých vlasů, která dodává nový vzpruh a silnou definici.
- Vlasům dodává oslnivý lesk a chrání je před krepatěním.
- Stupeň zpevnění: 2 ze 4
Použití: Kadeřník je schopen vyčesat vlasy na délku:
- Po umytí vlasů šamponem vmasírujte do ručníkem vysušených vlasů
- Poté vlasy vysušte na vzduchu nebo vyfénujte difuzérem
O produktu Wella NutriCurls:
- Všechny produkty NutriCurls obsahují komplex Nourish-In s výtažkem z pšeničných otrub a jojobovým olejem, který pomáhá redukovat krepatění a zajišťuje jemné, poddajné a výrazné lokny s pružností.
- Komplex Nourish-In je v každém výrobku obsažen ve specifickém poměru, který umožňuje lehký až intenzivní přísun živin.
- Díky tomu si můžete vybrat tu nejlepší péči pro klientku s kudrnatými nebo vlnitými vlasy
Komplex obsahuje:
- Extrakt z pšeničných otrub: přirozeně bohatý na vitamíny (zejména vitamín E), minerály, bílkoviny a esenciální mastné kyseliny.
- Jojobový olej
Aqua, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, PVP, Isobutane, Chitosan, PCA, Phenoxyethanol, Panthenol, Polyquaternium-16, PEG-40 Hydrogenated CastorOil, Parfum, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Linalool, HexylCinnamal, Citric Acid, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.
Eimi Boost Bounce 72h posilující měkká pěna pro lokny od společnosti Wella
Kudrny mají tendenci se krepatit, rychle se vysušují a jsou náchylné k lámání kvůli své oválné struktuře vlasů. Krásné, živé kadeře potřebují láskyplnou a vyživující péči.
Posiluje kudrny a vlny tím, že jim dodává objem a lesk, definuje je a redukuje jejich krepatění.
Podporuje vlasy až po dobu 72 hodin.Hold Level 2
Nourish-In
Complex
Pomáhá redukovat krepatění vlasů, poskytuje jemné, poddajné a definované kudrny se vzpruhou.
Výtažek z pšenice Přirozeně bohatý na vitaminy (zejména vitamin E), minerály, proteiny a esenciální mastné kyseliny
Jojobový olej
Použití
Dobře protřepejte a rovnoměrně naneste na ručníkem vysušené vlasy. Nechte uschnout na vzduchu nebo použijte difuzér.
Posílení pěny pro kudrnaté vlasy. Dodá vašim kadeřím větší lesk, objem a definici a zároveň omezí jejich krepatění.
STUPEŇ DRŽENÍ 2
Dodejte svým kadeřím větší lesk, objem a definici a zároveň omezte krepatění.
[APLIKACE:]
Před použitím dobře protřepejte. Rovnoměrně naneste na ručníkem vysušené vlasy. Nechte uschnout na vzduchu nebo použijte difuzér.
Složení
Aqua, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, PVP, Isobutane, Chitosan, PCA, Phenoxyethanol, Panthenol, Polyquaternium-16, PEG-40 Hydrogenated CastorOil, Parfum, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Linalool, HexylCinnamal, Citric Acid, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Posílení pěny pro kudrnaté vlasy. Dodá vašim kadeřím větší lesk, objem a definici a zároveň redukuje krepatění.
Stupeň fixace 2
{Zvýrazněte pružnost a definici svých kadeří pomocí vyživující pěny Wella EIMI Nutricurls Bounce, která dodá vašim vlasům objem a texturu, aniž by je zatížila. Je ideální pro vytvoření živých, definovaných kadeří s přirozeným leskem}
Wella EIMI - Nutricurls Boost Bounce 72H
WELLA EIMI NUTRILLUMINA COLORURLS Boost Bounce 300 ml WELLA EIMI NUTRILLUMINA COLORURLS Boost Bounce dodává kadeřím větší objem a dobrou fixaci. Zároveň chrání vlasy před vysoušením a krepatěním. Díky tomu jsou vlasy lesklejší.
EIMI Boost Bounce Mousse 300ml
- Hmotnost
- 337 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, PVP, Isobutane, Chitosan, PCA, Phenoxyethanol, Panthenol, Polyquaternium-16, PEG-40 Hydrogenated CastorOil, Parfum, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Linalool, HexylCinnamal, Citric Acid, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666213392
- Číslo produktu
- W14
- Hmotnost
- 337 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Aqua, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, PVP, Isobutane, Chitosan, PCA, Phenoxyethanol, Panthenol, Polyquaternium-16, PEG-40 Hydrogenated CastorOil, Parfum, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Linalool, HexylCinnamal, Citric Acid, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Výrobce
- Kód EAN
- 4064666213392
- Číslo produktu
- W14
K tomu se hodí také

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 528,00 Kč/1l
1 358,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Curl Shaper 72h Nutricurls 150 ml
2 340,20 Kč/1l
351,03 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals Eimi Nutricurls Soft Twirl Pianka przeciw elektryzowaniu się włosów, 200ml
2 573 400,07 Kč/1kg
514,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultralehký kompaktní nylon s podkladem Retoo
360,99 Kč
Prodejce: Retoo

Outtec® beach shell with UV protection - pop up stan, ochrana proti slunci, ochrana proti větru, plážový stan s pytli na písek - pro miminka, děti a dospělé
722,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

slunečník s LED osvětlením Dopravní světlo Slunečník 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - antracitový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Wella Professionals EIMI Nutricurls Curl Shaper 72h Curl Defining Gel-Cream gelový krém pro definici a objem 150 ml
6 275,26 Kč/1kg
1 192,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
977,17 Kč/1l
293,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Boost Bounce 72h Nutricurls 300 ml
770,90 Kč/1l
543,11 Kč
-311,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
1 145,50 Kč/1l
343,65 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 898,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 151,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Tribesigns jídelní stůl kulatý, 120 cm jídelní stůl černý, pro 4-6 osob, jídelní stůl s robustním kovovým rámem, moderní nábytek do jídelny
3 850,00 Kč
-85,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 764,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Wella EIMI Natural Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
638,00 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrace 90x200 22 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónové postelové matrace Roll matrace komfortní pěna
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Nutricurls Maska na vlny a kudrny 500 ml
1 607,02 Kč/1l
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kameninový jídelní servis, sada nádobí vancasso, 48dílný kombinovaný servis s jídelními talíři, dortovými talíři, miskami a šálky pro 12 osob
5 509,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vancasso HARUKA jídelní servis, 16dílná porcelánová sada, kombinovaný servis s talíři, dezertními talíři, miskami, hrnky
1 764,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěna na lokny
Skvělá pěna na kudrlinky... používám ji už roky... velmi rychlé dodání... skvělá cena...
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kudrnaté vlasy
Úžasná pěna pro jemné kudrnaté vlasy. Určitě si ji objednám znovu.
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Položka podle popisu
Zboží odpovídá popisu. Dodací lhůta top!!!
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
top
toppppppppppppppppp poznámka 1+++++++++++
Ohodnoceno dne 31. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Pěnu používám už dlouho, ale v kadeřnictví je příliš drahá.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěna
Super produkt, jsem s ním velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 19. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, rychlé dodání
Vše velmi dobré!
Ohodnoceno dne 3. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé a nekomplikované
skvělý produkt za velmi rozumnou cenu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Numero Kryształki nabłyszczające z drogocennymi olejkami, 75ml
549,00 Kč
Prodejce: EDANTI
5 490,00 Kč/1l

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
-42,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
63 693,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Oribe Moisture & Control Styling Butter Curl Enhancing Crème (200 ml)
1 555,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 775,90 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 166,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 663,80 Kč/1l

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Londa Professional Enhance It Flexible Hold Mousse 200 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
284,74 Kč
Prodejce: Serica
1 423,70 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
855,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 421,40 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
-21,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
732,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 832,40 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
283,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
566,00 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
667,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 449,53 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
262,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 753,27 Kč/1l

Eimi tužidlo na vlasy Natural Volume Foam pro ženy 500 - Wella Professionals



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
596,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 192,30 Kč/1l