4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů1 073,10 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy995,63 Kč/1l
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml559 859,97 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Stylesign Pěna pro vyplnění objemu Brilliance 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pantene Defined Curls 300ml pěna na vlasy
1 284,30 Kč/1l
385,29 Kč
Prodejce: somnia24

got2b Mousse Curl Mousse Anti Frizz 250ml
637,10 Kč/1kg
191,13 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Dusy Envite tužidlo na vlasy 200ml
2 490,00 Kč/1kg
498,00 Kč
Prodejce: Anteros

Schwarzkopf Professional Osis+ Grip Mousse 200ml
6 389,25 Kč/1l
1 277,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GHD Total Volume Foam Pianka zwiększająca objętość włosów, 200ml
2 339,90 Kč/1l
467,98 Kč
Prodejce: PolisElectro

MORFOSE Mousse Creamy, krémová pěna pro fénování, 300 ml
713,23 Kč/1l
213,97 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Nioxin Density Defend Volumising Mousse 200 ml
2 460,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pna na vlasy Syoss Volume Lift - 250 ml
1 510,24 Kč/1l
377,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Wella Professional - EIMI Natural Volume 300ml
902,10 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Taft Volume Mousse pro všechny typy vlasů 150ml
956,93 Kč/1l
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Indola CSM Perlgrau 200ml Color Style Mousse
1 918,15 Kč/1l
383,63 Kč
Prodejce: somnia24

Loreal, Elnett, Pianka do zagęszczania włosów, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 422,30 Kč/1l
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Schwarzkopf, Seborin, tonikum na vlasy, 300 ml
593 899,97 Kč/1kg
178,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pěnové tužidlo pro okamžitý objem a lesklé vlasy po dobu až 72 hodin. Konzistence lehké pěny s nadýchanou texturou posiluje i velmi jemné vlasy a chrání je před poškozením teplem a lámáním při fénování. Ideální jako první krok pro další styling. Přípravek vhodný pro jemné až středně husté vlasy.
Goldwell StyleSign Bodifying Brilliance Mousse 300 ml
Posiluje i velmi jemné vlasy a chrání je před poškozením teplem a lámáním při fénování
VÝHODY:
" Při fénování okamžitě dodává až o 100 % více dlouhotrvajícího objemu a zářivosti barvy po dobu až 72 hodin
" Posiluje i velmi jemné vlasy a chrání před poškozením teplem a lámáním vlasů při fénování
IDEÁLNÍ PRO JEMNÉ AŽ STŘEDNĚ JEMNÉ VLASY
BALENÍ ZVÝRAZŇUJE
" Použití 50 % PCR hliníku
" Obal se sníženou hmotností - nižší spotřeba surovin
" Snížení množství plastu v uzávěru víčka
" Rozlišení udržovacího faktoru pomocí různých barevných stříkacích hlavic
HLAVNÍ BODY UDRŽITELNOSTI
" Dermatologicky testováno
" Žádné složky živočišného původu
" Bez sulfátů
" Bez minerálních olejů
OBSAH SEGMENTU
Okamžitě dodává vlasům větší objem a pružnost.
Až o 100 % větší objem a až 72hodinová ochrana proti vlhkosti a krepatění.
Použití:
- Nastříkejte na ručníkem vysušené kořínky vlasů.
Voda/voda/voda, izobutan, propandiol, propan, polykaternium
16, rýžový škrob Oryza Sativa (rýže), kopolymer VP/VA, polysorbát 20, fenyl
Trimethicone, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Butane,
Ethylhexylglycerin, kaprylový/kaprový triglycerid, hydroxid amonný, himanthalia
Elongata Extract, Tokoferol, Fenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Limonene.
Goldwell StyleSign Pěna pro zvětšení objemu 300 ml
Nahrazuje Ultra Volume Glamour Whip 3
Ideální pro všechny textury vlasů.
Pevnost: 3/5
Lesk: 2/3
Dodává vlasům až o 100 % trvalejší objem a plnost při fénování, s maximální kontrolou i u křehkých a poškozených vlasů, chrání před poškozením teplem.
Chrání před vlhkostí a krepatěním až po dobu 72 hodin.
Použití: Aplikujte na vlasy: Pro rovnoměrný výsledek naneste na hřeben a zapracujte do vlasů.
Složení: Voda/Aqua/Eau, izobutan, propandiol, propan, polyquaternium 16, rýžový škrob Oryza Sativa, kopolymer VP/VA, polysorbát 20, fenyltrimethicon, laureth-4, cetrimonium chlorid, Hydroxyethylcelulosa, Butan, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Ammonium Hydroxide, Himanthalia Elongata Extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Limonene.
- Použití 50 % PCR hliníku
- Obal se sníženou hmotností - snížené použití surovin
- Snížení množství plastu v uzávěru víčka
- Rozlišení držícího faktoru pomocí různých barevných rozprašovačů
- Dermatologicky testováno
- Žádné složky živočišného původu
- Bez sulfátů
- Bez minerálních olejů
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám stylingová pěna Goldwell STYLESIGN VOLUME 300 ml pomůže dosáhnout vašich cílů! Užívejte si výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Stylingová pěna
- Pohlaví: Unisex
- Tvarování: Pěna
- Doporučené použití: Použití: Vlasy bez objemu
- Složení:
- Polyquaternium-16
- Polysorbát 20
- Propan
- Propanediol
- Tokoferol
- Kopolymer Vp/va
- Voda (Aqua)
- Hydroxid amonný
- Butan
- Chlorid cetrimonný
- Ethylhexylglycerol
- Vonná látka (parfum)
- Hydroxyethylcelulóza
- Isobutan
- Laureth-4
- Limonen
- Škrob Oryza sativa (rýže)
- Fenoxyethanol
- Fenyltrimethicon
- Triglycerid kaprylový/kapricový
- Objem: 300 ml
Goldwell Stylesign Volume Volumising Brilliance Mousse 300ml
Zažijte dokonalý objem a oslnivý lesk s pěnou Goldwell Stylesign Volume Volumising Brilliance Mousse 300ml. Tato vysoce účinná pěna byla vyvinuta speciálně pro jemné vlasy, kterým dodá objemný, ale přirozený vzhled.
Díky svému jedinečnému složení poskytuje tato pěna Brilliance Mousse nejen maximální objem, ale také výjimečný lesk, který vaše vlasy rozzáří. Snadno se nanáší, nezanechává stopy a zároveň dodává vlasům dlouhotrvající plnost, aniž by je zatěžovala.
Speciální objemová technologie zajišťuje, že vaše vlasy vypadají plnější a lépe se upravují od kořínků až ke konečkům. Dejte sbohem zplihlým vlasům bez života a přivítejte plnost, která vás potěší.
Pořiďte si pěnu Goldwell Stylesign Volume Volumising Brilliance Mousse 300 ml ještě dnes a proměňte své jemné vlasy v objemnou a zářivou hřívu!
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml Cosmetics. For women.
- Rozměry
- 300 ml
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520047
- Číslo produktu
- 56111
- Rozměry
- 300 ml
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520047
- Číslo produktu
- 56111
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lak na vlasy se střední fixací Stylesign Hairspray (Working Hairspray), 300 ml
1 375,33 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 073,10 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml
1 375,33 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
7 626,67 Kč/1l
572,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 031,48 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
8 054,67 Kč/1l
604,10 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
674,44 Kč/1kg
674,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
Použité
1 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Dr. Hauschka Fluid tonujący, 18ml
21 275 000,54 Kč/1kg
425,50 Kč
Prodejce: taleoo

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
7 336,57 Kč/1l
1 584,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Stylesign Pěna pro vyplnění objemu Brilliance 75 ml
3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 500 ml
937,71 Kč/1kg
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
995,63 Kč/1l
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo, 1 l
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 025,50 Kč/1l
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objemová pěna
Skvělý tužící prostředek, který dodává jemným vlasům pevnost a fixaci, příjemná vůně, lze používat střídmě.
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hladký průběh
Pěnidlo, které dělá co má
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Spokojený
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 604,20 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 403,92 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 885,70 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 426,80 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 062,97 Kč/1l