Cucina Antica - Malé cibulky s balzamikovým octem z Modeny - 3 x 260 g

819,00 Kč

1 050,00 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 8. – pá 9. října

Dostupná množstevní sleva

Od 2 kusů 778,05 Kč/ ks

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Bruschetta Mix
Casa Rinaldi Bruschetta Mix
1 932,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
620,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro La Costena Jalapeno Nachos 440 g
La Costena Jalapeno Nachos 440 g
332,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kapary malé, marinované v octě, 1,0 kg - Demetra
Kapary malé, marinované v octě, 1,0 kg - Demetra
450,61 Kč/1kg
450,61 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Artichoky rustikální, 770 g - Demetra
Artichoky rustikální, 770 g - Demetra
714,68 Kč/1kg
550,30 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Peperonata piemontese, 1700 g - Demetra
Peperonata piemontese, 1700 g - Demetra
337,00 Kč/1kg
572,90 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Hříbky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
Hříbky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
1 922,41 Kč/1kg
1 537,93 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Žampiony s rajčaty, 1600 g - Demetra
Žampiony s rajčaty, 1600 g - Demetra
505,11 Kč/1kg
808,17 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Hříbky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
Hříbky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
2 010,47 Kč/1kg
1 608,38 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Sušené hříbky, 500 g - Demetra
Sušené hříbky, 500 g - Demetra
4 495,48 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
2 247,74 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Artichoky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
Artichoky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
865,66 Kč/1kg
692,53 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Grilované žampiony, 780 g - Demetra
Grilované žampiony, 780 g - Demetra
620,31 Kč/1kg
483,84 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Kapary v octě 180g
Kapary v octě 180g
433,11 Kč/1kg
77,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Artrocie v slunečnicovém oleji, 1530 g - Demetra
Artrocie v slunečnicovém oleji, 1530 g - Demetra
749,76 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Kapary v octové nálevu Tops 100 g
Kapary v octové nálevu Tops 100 g
167 708,34 Kč/1kg
63,55 Kč
-36%
40,25 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bruschetta Mediterranea, 190 g
Bruschetta Mediterranea, 190 g
823,42 Kč/1l
156,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Amogusti Olijven plněné ančovičkami, 200 g - aromatické, šťavnaté olivy
Amogusti Olijven plněné ančovičkami, 200 g - aromatické, šťavnaté olivy
317,35 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Papriky plněné ančovičkami a tuňákem, 1550 g - Demetra
Papriky plněné ančovičkami a tuňákem, 1550 g - Demetra
869,57 Kč/1kg
1 347,84 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Artyčoky D'Amico pečené na oleji 280 g - aromatická artyčoková srdíčka
Artyčoky D'Amico pečené na oleji 280 g - aromatická artyčoková srdíčka
797,75 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sladkokyselá omáčka z červené cibule a balzamikového octa z Modeny CHZO, obzvlášť aromatická a s výraznou chutí.

Naše omáčka z červené cibule se vyrábí z čerstvé červené cibule s balzamikovým octem z Modeny CHZO.

Je vynikajícím doplňkem k talířům s uzeninami a sýry, kde se skvěle kombinuje s pecorinem. Velmi dobře se hodí také ke grilovanému nebo vařenému masu.

Výrobky špičkové kvality vyrobené podle autentických tradičních receptur, z pečlivě vybraných surovin a ingrediencí.

Chuť domova, tradice a rodiny. Široká autentických lahůdek, jako jsou dresinky, pesta, omáčky a krémy i předkrmy.

Seznam přísad
červená cibule (68 %), cukr, "balzamikový ocet z Modeny CHZO" (12 %), voda, rýžový škrob, sůl, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: oxid siřičitý (jako zbytek). Bez lepku a laktózy.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: 0,0 g tuku, 18 g sacharidů, z toho 16 g CUKRU, 0,9 g bílkovin, 2 g soli
Hmotnost
780 g
Potravinářský podnik
Menù srl - Industria Specialità Alimentari - Via Concordia 25, 41032 Cavezzo (MO)
Prodejní název
Malé cibulky s balzamikovým octem z Modeny CHZO
Výrobce
Cucina Antica
Kód EAN
7427266697110

Seznam přísad
červená cibule (68 %), cukr, "balzamikový ocet z Modeny CHZO" (12 %), voda, rýžový škrob, sůl, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: oxid siřičitý (jako zbytek). Bez lepku a laktózy.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: 0,0 g tuku, 18 g sacharidů, z toho 16 g CUKRU, 0,9 g bílkovin, 2 g soli
Hmotnost
780 g
Potravinářský podnik
Menù srl - Industria Specialità Alimentari - Via Concordia 25, 41032 Cavezzo (MO)
Prodejní název
Malé cibulky s balzamikovým octem z Modeny CHZO
Výrobce
Cucina Antica
Kód EAN
7427266697110
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Těstovinová omáčka s česnekem a chilli
Těstovinová omáčka s česnekem a chilli
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
628,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Bruschetta Mix
Casa Rinaldi Bruschetta Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 932,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g
Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
693,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro La Costena Jalapeno Nachos 440 g
La Costena Jalapeno Nachos 440 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g
Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
662,11 Kč/1kg