Dandy Gel se silnou fixací 150 ml
268,00 Kč
1 786,67 Kč / 1l
plus 185,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L3VEL3 Matující tmel, 150 ml1 456,00 Kč/1l
230,10 Kč
-11,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
218,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
L3VEL3 Tónovaný gel, černý, 250 ml848,96 Kč/1l
220,00 Kč
-7,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
212,24 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Stylizační gel s maximální fixací, 100 ml
7 154,30 Kč/1l
715,43 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Herbolive gel na vlasy, extra silný, 150 ml
1 289,93 Kč/1l
193,49 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Sebastian Gel Forte – lesklý gel na vlasy se silnou fixací, 200 ml
3 352,35 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stylingová pasta na vlasy se silnou fixací (Hair Paste) 80 ml
10 237,50 Kč/1l
819,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hegron Stylingový gel - Megahold - Silná fixace - 150 ml - 1 kus
3 241,20 Kč/1l
608,03 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
486,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Farcom GEL NA VLASY EXTRA SILNÝ 250ML
440,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Gel na vlasy se silnou fixací (Forming Gel) 100 ml
6 548,30 Kč/1l
654,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Stylingový gel 125 ml
4 229,68 Kč/1l
528,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Stylingový gel na vlasy - silná fixace bez vůně 150ml
2 379,80 Kč/1l
356,97 Kč
Prodejce: taleoo

Taft Extreme Freezing Gel 5 (300 ml)
2 351,70 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Hegron - Stylingový gel na vlasy - Extra silný - Pro silnou fixaci - 500 ml - 1 kus
972,36 Kč/1l
608,03 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
486,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Sebastian Texturizer – zpevňující tekutý gel 145 ml
4 801,72 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Taft Ultra Styling Gel (150 ml)
3 380,93 Kč/1l
507,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Gel na vlasy Marion, 100 ml
2 930,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Taft Styling Gel 250 ml Titane Hold 6
12 624,20 Kč/1l
631,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dandy Gel se silnou fixací 150 ml
- Rozměry
- 150 ml
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua (voda), denaturovaný alkohol, akryláty/stearát-20 itakontonátový kopolymer, kopolymer oktylakrylamidu/akrylátů/butylaminoethylmethakrylátu, glycerin, aminomethylpropanol, kopolymer VA/krotonátů/vinylneodekanoátu, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, parfém, PEG-12 dimethikon, fenoxyethanol, disodná sůl EDTA, kyselina benzoová, linalool, dehydrooctová kyselina, limonen, ethylhexylglycerin, citronellol, kumarin, geraniol, eugenol, hyaluronát sodný
- Výrobce
- Lisap Benelux
- Kód EAN
- 1018430000018
- Rozměry
- 150 ml
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua (voda), denaturovaný alkohol, akryláty/stearát-20 itakontonátový kopolymer, kopolymer oktylakrylamidu/akrylátů/butylaminoethylmethakrylátu, glycerin, aminomethylpropanol, kopolymer VA/krotonátů/vinylneodekanoátu, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, parfém, PEG-12 dimethikon, fenoxyethanol, disodná sůl EDTA, kyselina benzoová, linalool, dehydrooctová kyselina, limonen, ethylhexylglycerin, citronellol, kumarin, geraniol, eugenol, hyaluronát sodný
- Výrobce
- Lisap Benelux
- Kód EAN
- 1018430000018
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 25% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 15% od 2 ks






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 34% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(44)Počet hodnocení: 44




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml
1 924,65 Kč/1l
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 894,21 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Depot No. 304 Hold Strong Gel gel na vlasy pro silnou fixaci a mokrý vzhled 200 ml
1 571,45 Kč/1l
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dusy Style Pearl Shaper XXL 150ml
2 213,33 Kč/1l
332,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml
2 660,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Artègo Touch Be Matt Matt Effect Defining Wax vosk na vlasy pro matný efekt 100 ml
2 169,10 Kč/1l
216,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Brisk stylingový krém krémové konzistence perfektní styling 100 ml
858,40 Kč/1l
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
1 032,20 Kč/1l
154,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

I.C.O.N. Mesh Hydratační stylingový krém 250ml
3 300,76 Kč/1l
825,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Syoss Paste Matt Finish (100 ml)
2 440,60 Kč/1l
244,06 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade Pink 113g
2 697,26 Kč/1kg
447,31 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml
23 749 167,27 Kč/1kg
1 424,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda 18084053843, Krém na vlasy, Ženy, 200 ml, Kudrnaté vlasy, Kudrnatící, Všechny barvy
3 868,10 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Neutrea Sensitive Plus 5% Urea tekutý gel 100 ml
2 940,00 Kč/1l
294,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Charlemagne matná pomáda – kůže – silná fixace – balení po 2 kusech
726,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
2 274,30 Kč/1l
1 137,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Layrite Natural Matte Cream tvarující krém pro matný efekt 120 g
2 953,83 Kč/1kg
363,00 Kč
-8,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joanna Guma stylizująca, brazowa, 100 g
577 230,77 Kč/1kg
75,04 Kč
Prodejce: Hanashop

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gel na vlasy, Pánské, Všechny vlasy, 250 ml, Fixační, Tuba
677,76 Kč/1l
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

D:fi krém na vlasy D:Struct pro ženy 150 - Revlon Professional
2 911,45 Kč/1kg
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Uniq One All in One 10v1 2x 150ml
3 266,20 Kč/1l
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN Gel na vlasy 5+ 300 ml - Efekt zpevnění
359,85 Kč/1kg
118,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Tigi Bed Head Pasta modelująca do włosów, 57g
5 401,75 Kč/1l
307,90 Kč
Prodejce: Tersorte

6 tub lepidla Taft Super Glue (150 ml)
22 883,40 Kč/1l
1 144,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l