5,0



Na základě 2 hodnocení
STLAČOVACÍ TRENAŽÉR GRIP PRO RUCE A DLANĚ, CVIČENÍ, VYSOKÝ ODOL, 10–60 kg, NASTAVITELNÝ TLAK
15%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 14. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 14. října
Slevu poskytuje HomeMarkt24
Slevu poskytuje HomeMarkt24
260,29 Kč
Cena bez poukazu: 273,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,89 Kč-10%
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
INF Ruční trenažér s nastavitelným odporem 5-60 kg Černá299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Další informace o reklamě
Elektrický posilovač úchopů, trenažér síly úchopů s počítadlem, 10-100 kg, nastavitelný posilovač úchopů394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Další informace o reklamě
Gymtek® činka na prsty, trenažér ruky, trenažér úchopu, trenažér svalů ruky, trenažér předloktí - odpor 0-68 kg - tréninkové zařízení, domácí posilovna, fyzioterapie297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Další informace o reklamě
Gymtek® nastavitelná činka na prsty s funkcí počítání, trenažér rukou, trenažér úchopu, trenažér svalů rukou, trenažér předloktí - odpor 10-100 kg - Domácí posilovna272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Gymtek® nastavitelná činka na prsty, trenažér ruky, trenažér úchopu, trenažér svalů ruky, trenažér předloktí - odpor 10-40 kg - tréninkové zařízení, domácí posilovna
262,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Gorilla Sports Profesionální set na posilovaní rukou
190,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Trenažér předloktí, nastavitelný, vysoký komfort a odolnost
753,74 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,74 Kč
Prodejce: Sport-Knight

Nastavitelný Posilovač Prstů Rukou Předloktí A Zápěstí Rukou Ruky Silič Trenažér Úchopu
429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitolog

Posilovací míč na předloktí, účinná tréninková zátěž až 14 kg
883,74 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
779,74 Kč
Prodejce: Sport-Knight

4FIZJO Univerzální sada na trénink prstů a dlaní, 9 nastrojů
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4FIZJO

Činky na prsty, trenažér rukou, trenažér předloktí, trenažér prstů, trenažér předloktí, trenažér svalů rukou, trenažér síly úchopu, trenažér úchopu, 50–200 LBS
656,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Profesionální Zařízení Pro Cvičení Prstů Na Předloktí
510,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tunturi – nastavitelný trenažér na ruce, trenažér prstů s zátěží 10–40 kg, posilovací cvičení pro ruce a sílu úchopu, trenažér předloktí
1 182,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Trénink předloktí - Nástroj pro posilování ruky - Ruční stisk - Zařízení pro zlepšení úchopu - Zařízení pro posilování zápěstí - Nastavitelný odpor
13 377,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Astrens

Nastavitelný úchopový trenažér o ÚNICA
888,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Nastavitelná rukojeť, posilovač paží, předloktí, rukou, zápěstí a prstů, fitness trenažér, posilovač rukou, posilovač úchopu, posilovač
599,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Úchopový trenažér - nerezová ocel - 45 kg
434,99 Kč
Prodejce: Netsilla

4FIZJO Posilovač zápěstí do 113 kg, černý
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4FIZJO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
STLAČOVAČ GRIP PRO RUCE A DLANĚ, CVIČENÍ, VYSOKÝ ODOLNOST 10–60 kg, NASTAVITELNÝ TLAK
GRIP PRO RUCE A DLANĚ, CVIČENÍ, VYSOKÝ ODOL, 10–60 kg, NASTAVITELNÝ TLAK
▶️ Pohodlí při používání
Stahovač na ruce je nenahraditelný nástroj, který podporuje váš silový trénink. Pouhých několik minut denně může přinést výrazné zlepšení síly vašich rukou a prstů a také zvýšit jejich pružnost.
Pro větší pohodlí je stlačovač vybaven vestavěným počítadlem, které zobrazuje počet provedených cviků na displeji umístěném v rukojeti. Po skončení tréninku jej můžete snadno vynulovat.
Inovativní konstrukce umožňuje nastavení odporu, díky čemuž je stahovač vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sportovce. Díky tomu si každý může přizpůsobit intenzitu tréninku svým vlastním potřebám a cílům.
▶️ VÍCEÚČELOVÝ TRÉNINK
Stahovač na ruce je skvělým doplňkem tréninku v různých sportovních oborech, jako je lezení, golf, tenis, box, kulturistika, a dokonce i pro hudebníky, jako jsou kytaristé a klavíristé.
Tento cvičební přístroj je ideální pro každého, protože zápěstí jsou namáhána nejen při intenzivním tréninku, ale i při každodenních činnostech, jako je nošení nákupů nebo práce na notebooku.
Co dělá z našeho ručního stahovače skvělou volbu pro posílení síly rukou a pružnosti dlaní?
Ergonomická, pohodlná rukojeť s protiskluzovým povrchem.
Možnost nastavení odporu v rozmezí 10 až 60 kg, přizpůsobeného vašim potřebám.
Tažná pružina vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost a účinnost.
▶️ NASTAVITELNÝ ODOL
Náš ruční posilovač umožňuje snadné nastavení odporu v rozmezí od 10 do 60 kg, což umožňuje přizpůsobit trénink vašim individuálním schopnostem a postupně zvyšovat jeho intenzitu.
Vyrobený z nejkvalitnější nerezové oceli, která se používá k výrobě tažných pružin, je náš posilovač nejen mimořádně odolný, ale také rezistentní proti korozi. Díky tomu si můžete být jisti, že vám tento nástroj bude sloužit dlouhou dobu, bez ohledu na intenzitu vašeho tréninku.
▶️ POHODLNÉ A BEZPEČNÉ RUKOJEŤE
Ergonomické rukojeti jsou potaženy protiskluzovou gumou, což zajišťuje pevný úchop a bezkonkurenční pohodlí při tréninku.
Tyto odolné rukojeti zajišťují stabilitu i při nejintenzivnější zátěži, díky čemuž můžete cvičit zcela bezpečně a efektivně.
▶️ PŘÍKLADY POUŽITÍ
Skvělý způsob, jak trénovat zápěstí a prsty a posílit sílu rukou!
Nejen pro sportovce – užitečné i v každodenním životě
1️⃣ Cvičení zlepšující obratnost prstů
2️⃣ Cvičení na posílení dlaní a prstů
3️⃣ Cvičení na posílení dlaní a zápěstí
HLAVNÍ VLASTNOSTI:
- Typ produktu: Stlačovač rukou
- Nastavení odporu: 10–60 kg
- Použití: Posiluje sílu rukou, zlepšuje pružnost a podporuje rehabilitaci rukou a prstů
- Displej: Dvouciferný počítadlo
- Materiál: Nerezová ocel + ABS
- Rukojeti: Protiskluzové a ergonomické
- Velikost: Univerzální
- Všestrannost: Pro začátečníky i pokročilé
- Přenosnost: Kompaktní konstrukce
- Doplněk tréninku: V sportovních oborech, mj.: lezení, golf, tenis, box
- Účinné při rehabilitaci: Při u do kondice po úrazech a onemocněních rukou
- Ergonomický tvar rukojetí: Zajišťující pohodlí a účinnost cvičení
- Součástí balení: 1x posilovač rukou s nastavitelným odporem a počítadlem
- Výrobce
- Home Markt24
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Kód EAN
- 5906214426634
- Výrobce
- Home Markt24
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Kód EAN
- 5906214426634
K tomu se hodí také

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

GTPLAYER Rohový stůl Herní stůl s policí, USB portem a zásuvkou (1 stůl), 120cm počítačový stůl ve tvaru L, PC stůl do kanceláře,
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Hop-Sport činkový set 45 kg 1x činka, 1x SZ tyč, 2x činky, závaží 2x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
2 850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

GORILLA SPORTS® Dip Barren – sada 2 ks, 57 x 38 x 73 cm, do 200 kg, protiskluzové, modré – dipová stanice, dipové tyče, dipový stojan, tréninkové zařízení
1 686,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Pokémon - Album na karty E1 A5 - motiv Evoli, prostor pro 400 karet, zapínání na zip, poutko na ruku, bezpečná ochrana, ideální pro sběratele
479,99 Kč
Prodejce: ak-trade

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Nike Mikiny Club Crew, BV2662010, Velikost: 188
1 998,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

MOVIT Hrazda do dveří, teleskopická, černá/modrá
354,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

INF Ruční trenažér s nastavitelným odporem 5-60 kg Černá
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME

Gorilla Sports Nastavitelný posilovač rukou, 5 až 60 kg
323,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Profesionální set na posilovaní rukou
190,00 Kč
Prodejce: Kokiska

INF Sada s 5dílným posilovačem rukou a prstů
570,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Profesionální malířská sada - plnicí válečky, nastavitelná rukojeť a nádoba na barvu (6 v 1) - PRIMEPAINTER
309,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1080 se sadou činek 39 KG činky 4x5 kg; 4x2,5 kg
4 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Hop-Sport Fitness Tube Set Cvičební pásy Tréninkové pásy Resistance Bands Expander HS-R050RT
535,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 60kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg
28,17 Kč/1kg
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Hop-Sport_CZ

Push Up Board 9v1 Multiboard Push-up Grips Multitrainer Fitness Gym - MUSCLEPLATE
310,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Sada plochých mopů MaxiClean s kbelíkem 2 v 1 5,7 litru Sada mopů na podlahu Mop Mopový čisticí systém 360°
667,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Úchopy na kliky černé do 200kg
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Alkoholové Značkovače – 168 Ks
688,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeMarkt24

Schildkröt Fitness 960022, Zelená, Šedá, Posilovač stisku, 12 kg, 15 kg
630,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dárek
Tuto položku jsem koupil jako dárek.
Ohodnoceno dne 12. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Trenér rukou
Dobře se hodí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Spokey Jumper - Trampolina ČERVENÁ 252 CM
3 389,00 Kč
Prodejce: Proki

Posilovací trenažér Twister 30-50 kg pro domácí použití, trenažér bicepsů s nastavitelným odporem, trenažér hrudníku - MUSKLOR



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
499,00 Kč
Prodejce: Mormark

Dittmann sada 4 terapeutických modelovacích hmot, každá o hmotnosti 453 g
3 122,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Dittmann sada 3 terapeutických modelovacích hmot, každá o hmotnosti 453 g
2 498,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Posilovač paží s pružinou, posilovač předloktí a svalů, hrudní expandér pro posilovnu, černý, 40 kg
3 939,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Vipole Trekker QL Barva: violet
1 394,51 Kč
Prodejce: Desportivo

PROMO Běžecké kolo ELFIC My Little Pony modré 929493 Spokey
949,00 Kč
Prodejce: Proki

Gorilla Sports Posilovač rukou, 300 lbs



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Dittmann ruční modelovací hlína, 453 g - žlutá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 014,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Dittmann ruční modelovací hlína, 453 g - slonová kost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 014,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Hlína na ruční modelování Dittmann, 453 g - červená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 014,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Hlína na ruční modelování Dittmann, 453 g - zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 014,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Unyqoos® Nastavitelný ruční posilovací nástroj (5–100 kg) – Odporový tréninkový nástroj s počítadlem, ergonomická protiskluzová rukojeť pro budování svalů a rehabilitaci
1 436,00 Kč
Prodejce: Unyqoos

Mata do trampoliny batut 404 cm 72spr 13ft Neo-Sport
1 043,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Lyžařské brýle Spokey RADIUM white blue Spokey
534,00 Kč
Prodejce: Proki

STLAČOVACÍ TRENAŽÉR GRIP PRO RUCE A DLANĚ, CVIČENÍ, VYSOKÝ ODOL, 10–60 kg, NASTAVITELNÝ TLAK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
273,99 Kč
Prodejce: HomeMarkt24

Dittmann ruční modelovací hlína, 453 g - terra



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

Trenažér síly úchopu, vysoce přesný digitální LCD displej, elektronický ruční dynamometr 396 lbs pro sportovní trénink
737,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Míč na zápěstí, multifunkční sportovní míč na zápěstí, míč na posilování zápěstí pro hudebníky, kytaristy, pianisty, bubeníky, oranžový
444,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Profesionální Zařízení Pro Cvičení Prstů Na Předloktí
510,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant