5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel729,13 Kč/1l
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche1 016,74 Kč/1l
315,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Spárovací hmota CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 šedá91,83 Kč/1kg
459,13 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke1 691,90 Kč/1m
169,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Silikon Sanitární Mapei Ac 144
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Silikon Mapei Mapesil AC 123 antická bílá 310 ml
974,74 Kč/1l
302,17 Kč
Prodejce: HARKO

Sopro KeramikSilicon 310ml Jurabeige 33
781,26 Kč/1l
242,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
10 935,60 Kč/1m
546,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PCI Gisogrund Grundierung 1 Liter
315,87 Kč/1l
315,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Těsnicí hmota Mapei Mapelastic AquaDefense 15 kg
448,28 Kč/1kg
6 724,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Silikonová mikroemulze Mapei Mapestop 1 kg
3 299,00 Kč/1kg
3 299,00 Kč
Prodejce: Hornbach

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
766,13 Kč/1l
237,50 Kč
Prodejce: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Mapei Mapeband PE 120 - 50M
158,15 Kč/1kg
3 953,71 Kč
Prodejce: Eoshop

Spárovací hmota CERESIT CE 40 Pergamon 2 kg
167,00 Kč/1kg
334,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
4 344,37 Kč/1l
1 303,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PCI Pecitape Dichtband A 90° Außenecke
804,94 Kč/1m
144,89 Kč
Prodejce: bauschnell

Spárovací hmota Ceresit CE 40 Clinker, 5 kg
120,94 Kč/1kg
622,00 Kč
-17,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
604,70 Kč
Prodejce: Eoshop

PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell

PATTEX Neutrální silikon bílý 280 ml
196,67 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
100% sanitární silikon s kyselou reakcí
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
MAPEI® MAPESIL AC 1K spojovací silikon -ideální pro pružné utěsnění rohových, spojovacích a dilatačních spár v keramických obkladech stěn a podlah - V interiéru i exteriéru -pro těsnění skla, keramiky a eloxovaného hliníku -obzvláště užitečný v bazénech, vanách a sprchách -MAPEI® MAPESIL AC 1K přilne k široké škále materiálů bez základního nátěru -po aplikaci přípravku na podporu přilnavosti Primer FD lze MAPEI® MAPESIL AC 1K použít také na beton, dřevo, kov, lakované povrchy, plasty a pryž -Díky technologii BioBlock® je účinně zabráněno tvorbě plísní a mikroorganismů na povrchu spár ve vlhkém prostředí. Technické údaje: -Teplotní odolnost: od -40 °C do +180 °C -Tvorba pokožky: cca 10 minut síťování: cca 4 mm za den, cca 10 mm za 7 dní -Smrštění při síťování: cca 3,5 % -Maximální prodloužení: 20 % -tvrdost břehu A: 20 -EMICODE: EC 1 PLUS - velmi nízké emise
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- Kód EAN
- 8022452134890
- Výrobce
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.31 l
- Model
- MAPESIL AC
- Kód EAN
- 8022452134890
- Výrobce
Žádné signální slovo
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Silikon Mapei Mapesil AC 123 antická bílá 310 ml
974,74 Kč/1l
302,17 Kč
Prodejce: HARKO

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design 111 stříbrošedá 3 kg
602,65 Kč/1kg
1 807,96 Kč
Prodejce: Eoshop

Silikon Sanitární Mapei Ac 144
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Penetrace Mapei Eco Prim Grip Plus 10 kg
169,50 Kč/1kg
1 695,00 Kč
Prodejce: Hornbach

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
997,58 Kč/1kg
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Sanitární Silikon Mapei Ac 110
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sopro FKM XL 444 FlexKlebeMörtel 15kg
61,51 Kč/1kg
922,68 Kč
Prodejce: bauschnell

Sanitární Silikon Mapei Ac 132
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

MAPEI® MAPESIL AC 1-komponentní silikon pro spoje 127 arktická šedá 310 ml pro těsnění s BioBlock® ANTIC MOLD
984,58 Kč/1l
305,22 Kč
Prodejce: HARKO

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 112 středně šedá, 2 kg
109,39 Kč/1kg
218,77 Kč
Prodejce: BrickBloom

Montážní držák pro solární panel Do 114 cm Fotovoltaický solární modul 0°-90° elevace
2 193,99 Kč
-354,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 839,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

REMMERS DF - Krycí barva 2.5 l Weiss / Bílá
468,51 Kč/1l
1 171,28 Kč
Prodejce: Artisan

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 134 hedvábná 310 ml
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Hauck Shop N Care, Baldachýn, Tradiční kočárek, Jakékoliv pohlaví, Pevná kola, Sklopný, Šedá
Použité
3 038,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

KNAUF PERLFIX Ansetzgips 30kg
9,69 Kč/1kg
290,79 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 314860
43,85 Kč/1kg
877,07 Kč
Prodejce: bauschnell

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 133 písek Epoxidová pryskyřice pro spárování obkladů a dlažeb
600,19 Kč/1kg
1 800,56 Kč
Prodejce: Eoshop

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
10 899,52 Kč/1kg
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell

Vyhlazovací prostředek 500ml láhev s rozprašovačem
318,96 Kč/1l
313,35 Kč
-153,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,48 Kč
Prodejce: MasterBau

Stabilizační tyč Heilmetz pro upevnění skleněné stěny sprchy, 500 mm, chromovaná. Montáž do stropu. Držák z nerezové oceli 304, vhodný pro sklo o tloušťce 6/8/10 mm. Otočný o 360°
1 328,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heilmetz

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kuchyňský dřez Vestavný dřez Dřez Granit Mineralite 86 x 50 Grey Respekta Boston
5 558,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 100 bílá Epoxidová pryskyřice pro spárování obkladů a dlažeb
573,05 Kč/1kg
1 719,15 Kč
Prodejce: Eoshop

Geberit vhazovací šachta pro splachovací kamínek, 1 ks.
1 352,09 Kč
Prodejce: muxx-io

Sanitární silikon MAPEI AC 130
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach

deleyCON MK1551, 50 m, F, F, Bílá
31,20 Kč/1m
1 559,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sanitární Silikon Mapei Ac 135
996,77 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
1 607,76 Kč
Prodejce: bauschnell
53,59 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 660,15 Kč
Prodejce: bauschnell
546,41 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg